Zamknij

REKLAMA
13:55, 30.11.2019
Święta są idealną okazją, żeby zaprezentować się w eleganckiej stylizacji. Jakie spódnice można włożyć, by oczarować otoczenie?
12:57, 28.11.2019
Suszenie prania to czynność, którą wykonuje się niezależnie od pory roku. W okresie letnim jest znacznie łatwiej, ponieważ można korzystać z balkonu. Chłodniejsze dni wymagają organizacji prania w obrębie mieszkania. Doskonale sprawdza się wtedy suszarka na pranie. Jak poradzić sobie z tym zadaniem w niewielkim mieszkaniu?
15:37, 18.11.2019
W ciągu kilku lat w Polsce zamontowano około dwunastu tysięcy instalacji fotowoltaicznych. Korzyści z takich instalacji jest wiele, największą z nich jest oczywiście fakt, że po kilku latach cała inwestycja się zwraca. Jednak w momencie podejmowania decyzji dotyczącej montażu z reguły nie zastanawiamy się nad tym, jak o takie panele należy dbać i jak je czyścić.
18:57, 05.11.2019
Zastanawiasz się nad odmianą swojego wizerunku, ponieważ nie masz już ochoty na codzienne noszenie snekaersów? Pragniesz zamienić letnie tenisówki i trampki na obuwie bardziej stylowe? Nie gdzie indziej właśnie, jak w sklepie klasycznebuty.pl odnajdziecie Państwo bogaty asortyment uniwersalnego, wysokogatunkowego, skórzanego obuwia na rozmaite okazje. Rozpocznij więc propagowanie swojego nowego stylu już dziś!
19:22, 03.11.2019
Po wakacjach, które obfitują w świeże warzywa i owoce przychodzi czas na jesień. Może wydawać się, że jest to pora szara, deszczowa i pozbawiona smaku. Jednak jeśli przyjrzymy się, jakie produkty sezonowe pojawiają się w okresie od września do grudnia przekonamy się, że jesienny jadłospis może być naprawdę pyszny i urozmaicony!
18:27, 28.10.2019
Na rynku akcesoriów okiennych odnaleźć można różnorodne rozwiązania, które przyczynić się mogą zarówno do poprawy komfortu życia, estetyki okien, jak i bilansu energetycznego mieszkania. Producenci oferują tak odmienne rozwiązania, jak markizy, żaluzje, rolety, czy też pergole na okno. Poniżej skupimy się jednak na roletach i markizach.
16:21, 15.10.2019
Praca w opiece osób starszych z roku na rok staje się coraz popularniejsza. Do jej podjęcia zachęcają atrakcyjne zarobki, możliwość wyjazdu za granicę oraz spełnianie się w pomaganiu seniorom. Osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i znające język niemiecki na co najmniej podstawowym poziomie mogą szukać zatrudnienia w Niemczech, gdzie można liczyć na dobre warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Gdzie szukać pracy w charakterze opiekunki?
00:22, 15.10.2019
Z pożyczek korzysta coraz więcej Polaków. Nie jest to tylko puste stwierdzenie, bowiem potwierdzają to cykliczne dane m.in. z Biura Informacji Kredytowej.
08:05, 10.10.2019
Pośród wielu różnorodnych form i rodzajów firan występujących na rynku, firanki-makarony wciąż cieszą się sporą popularnością. Tego rodzaju firany świetnie spełniają swoją rolę. Z jednej strony subtelnie przysłaniają okno, z drugiej dobrze przepuszczają promienie słoneczne powodując, że w pomieszczenie pozostaje dobrze oświetlone. Jedną z głównych, docenianych przez wielu zalet firan makaronów jest brak konieczności ich prasowania. Takie firany dostępne są na rynku w wielu różnych kolorach i długościach, więc łatwo znaleźć coś pasującego do wystroju.
21:07, 27.09.2019
Damska koszula najczęściej kojarzy się z oficjalnymi spotkaniami biznesowymi, pobytem w pracy. Jednak od kiedy pojawiła się po raz pierwszy, bardzo ewoluowała i daje dużo większe pole do popisu. Jak można nosić koszulę, by uzyskać modny look?
12:34, 26.09.2019
Pełnienie funkcji operatora wózka widłowego wymaga od pracownika nie tylko konkretnych umiejętności, ale także (a może - przede wszystkim) posiadania aktualnych uprawnień zezwalających na obsługę wózków jezdniowych podnośnikowych. W tym roku sporo zmieniło się w tym temacie! Chcesz wiedzieć, które zapisy w przepisach uległy zmianom? Zapraszamy do naszego artykułu!
11:02, 13.09.2019
Podjęte przez zamawiającego czynności w zakresie przedłużenia terminu związania ofertą są niezgodne z ustawą Pzp. Nie mają one jednak wpływu na przebieg postępowania oraz wybór najkorzystniejszej oferty i tym samym nie stanowią podstawy naliczenia korekty finansowej.
17:53, 11.09.2019
Skończył się czas wakacji i lato już za progiem. Jesień powoli zagląda do naszych okien, a spotkania na świeżym powietrzu w formie wszelkiego rodzaju imprez, uroczystości, spotkań rodzinnych czy biznesowych wciąż są organizowane i niezależnie od aury trzeba zadbać o komfort i wygodę gości, dbając o to, by ani skwar słoneczny ani pogorszenie warunków atmosferycznych nie wpłynęło na zadowolenie odwiedzających z przygotowanego przez organizatora spotkania w plenerze. Dlatego namiot bankietowy jest najlepszym sposobem na zapewnienie bezpiecznego zakończenia spotkania niezależnie od warunków atmosferycznych.
13:54, 02.09.2019
Ach, ten dom. Inwestycja pochłaniająca ogromną ilość pieniędzy, czasu i nerwów, a wciąż warta tego wszystkiego. Trudno się dziwić, gdy mowa o największym marzeniu większości z nas. Jest jednak niezwykle trudne do spełniania i to nie tylko z powodu wymienionych wcześniej kwestii. Po drodze mogą bowiem zostać popełnione błędy, które przedstawiamy w niniejszym artykule.
09:24, 23.08.2019
Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, tym samym wiele dzieci rozpocznie swój pierwszy dzień w przedszkolu. Pójście dzieci do przedszkola to nie lada wyzwanie dla rodziców. Oprócz stresu związanego z pobytem dzieci w nowym miejscu, rodzice muszą dobrze zaopatrzyć swoje pociechy na ten czas. Jedną z obowiązkowych rzeczy, które musi mieć ze sobą przedszkolak to kapcie. Jakie kapcie do przedszkola powinno mieć dziecko? Gdzie kupić odpowiednie modele? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem!
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone