Zamknij

REKLAMA
09:38, 01.08.2019
Chcesz skorzystać z mniej oficjalnej formy spotkania biznesowego, ale nie wiesz jak dobrze to zaplanować? Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się, dlaczego restauracja to doskonałe miejsce na podpisanie nowej umowy.
16:55, 29.07.2019
Paczkomaty zmieniły całkowicie sposób, w jaki nadajemy i odbieramy przesyłki. Niby w dalszym ciągu korzystamy z usług poczty, ale coraz częściej - zamiast wizyty w tej placówce - decydujemy się na wybór paczkomatu. Są dostępne w ogromnej ilości miejsc: dużych aglomeracji, ale i małych miasteczek. Są oczywiście obecne w Bydgoszczy - i to właśnie na tej lokalizacji się skupimy, podpowiadając jak w tym mieście odbierać przesyłki szybko oraz wygodnie!
13:19, 26.07.2019
Doładowanie telefonu na kartę wygląda podobnie u praktycznie każdego z operatorów. Do dyspozycji mamy karty zdrapki, które możemy kupić w sklepach stacjonarnych (marketach, Żabkach, kioskach itd.), oraz doładowania online, realizowane na stronie operatora. Za pierwsze zapłacimy gotówką (lub kartą), drugie wymaga połączenia z systemem bankowości elektronicznej wybranego banku, w którym mamy konto. Ale poza tymi dwiema tradycyjnymi, najstarszymi opcjami poszczególni operatorzy proponują kilka mniej oczywistych alternatyw. Dziś pokażemy nieoczywiste sposoby na doładowanie telefonu Plus.
12:42, 23.07.2019
Wyposażenie dziecięcego pokoju stanowi dla rodziców nie lada wyzwanie! Trzeba uwzględnić obecne i przyszłe potrzeby dziecka, a także wielość zabawy i trudności w utrzymaniu porządku. Jakie akcesoria mogą być przydatne w pokoju dziecięcym?
19:13, 22.07.2019
Przesypiamy jedną trzecią naszego życia, co oznacza, że właśnie tyle czasu spędzamy w sypialni. Pomieszczenie, które służy wyłącznie do relaksu i regeneracji organizmu powinno stanowić odzwierciedlenie naszego gustu oraz potrzeb. Musi zapewniać przyjemną atmosferę i komfort wypoczynku. Na co zwrócić uwagę, aby nowoczesna sypialnia spełniała wszystkie warunki?
2
08:44, 15.07.2019
Kredytobiorcy otrzymali od Banku kwotę 383 723,75 zł w roku 2007. Do stycznia 2019 r. spłacili 340 586,61 zł. Mimo to na dzień dzisiejszy kapitał kredytu w złotówkach wynosi 429 910,34 zł. Brzmi absurdalnie? To nie wszystko... kwota kapitału kredytu jest kwotą zmienną i ostatecznie kredytobiorcy nie wiedzą ile wyniesie ich zobowiązanie w całym okresie kredytowania, tj. do roku 2037. Kredyty waloryzowane kursem franka szwajcarskiego spędzają sen z powiek wielu rodzinom. Jak się z tym problemem uporać? Jakie podjąć kroki aby położyć kres tej absurdalnej sytuacji? Od lat „pionierzy” podejmują się walki sądowej z bankami. Do tej pory była to wycieczka w nieznane. Wiele jednak wskazuje na to, że szlaki zostały przetarte.
19:09, 05.07.2019
Po latach popularności nowoczesnych mieszkań rodem ze zdjęć z katalogów, do łask wraca styl vintage. Eklektyczne wnętrza łączące w sobie elementy charakterystyczne dla rozmaitych estetyk są w cenie – coraz bardziej cenimy wnętrza z duszą i bibelotami, do których mamy sentyment.
21:41, 03.07.2019
Troska o środowisko oraz rosnąca potrzeba komputeryzacji danych powinna przynosić innowacyjne rozwiązania, które będą wspierały sektor biznesu i administracji w codziennych działaniach. Elektroniczne fakturowanie oraz cyfrowa wymiana danych to nie tylko duża oszczędność papieru, ale również wygodne rozwiązanie, które przyspiesza obieg dokumentów oraz ułatwia codzienną pracę. Warto więc zapoznać się z systemem EDI. Co to takiego? Wyjaśniamy.
19:00, 30.06.2019
Wyjazd na wakacje do odległego, egzotycznego kraju to przygoda, o której marzy wielu z nas. Jednak zanim będziemy w stanie oddać się słodkiemu lenistwu pod palmami, musimy zadbać, aby nasz wyjazd był bezpieczny i aby przyniósł nam odpoczynek, zamiast szkody. Na co zwrócić uwagę, jeżeli chcemy jechać do bardzo nietypowego kraju? Jak zadbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo? Ile czasu nam to zajmie?
18:55, 30.06.2019
Wiemy, że remont czy budowa domu należy do jednych z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu Polaka. Dowiodły tego nawet najnowsze badania GfK „Polacy a stres”, gdzie remontowe rewolucje uplasowały się na trzeciej niechlubnej pozycji. Póki co nie jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporej dawki stresu wszystkim naszym rodakom, ale postanowiliśmy zacząć od mieszkańców Bydgoszczy oraz okolic, których już w lipcu zapraszamy do nowo otwartego salonu kuchni na wymiar Imianowski Kuchnie właśnie w sercu województwa kujawsko-pomorskiego.
19:46, 29.06.2019
Logistyka właściwie nie istniałaby bez hal magazynowych. Ponadto jest to doskonałe rozwiązanie, które zwiększa efektywność biznesu. W tym artykule przyjrzymy się dokładniej najpopularniejszym halom, czyli halom stalowym.
15:20, 07.06.2019
Kuchenne przybory i naczynia nie tylko ułatwiają nam pracę podczas przygotowywania i serwowania posiłków. Mogą być również wspaniałą ozdobą naszej kuchni.
22:37, 02.06.2019
Odnawialnych źródeł energii (OZE) jest sporo, jednak to właśnie systemy fotowoltaiczne są w naszym kraju coraz bardziej popularne.
12:47, 23.05.2019
Czas wyzwań na rynku pracy trwa – przedsiębiorstwa zgłaszają wyraźną potrzebę powiększenia grona wykwalifikowanych pracowników. Odpowiedzią na zmiany zachodzące na rynku i w gospodarce może być wdrażany obecnie Zintegrowany System Kwalifikacji (ZSK). System ten wspiera weryfikację umiejętności, wiedzy i kompetencji społecznych kandydatów do pracy, a twórcy ZSK zapowiadają realne korzyści z tego tytułu dla biznesu regionalnego – w tym dla Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego.
1
14:31, 27.04.2019
Jeśli mężczyźnie udało się odnaleźć kobietę, z którą pragnie spędzić resztę życia, to pozostaje mu jeszcze formalność w postaci pierścionka zaręczynowego. W przypadku wielu mężczyzn jest to jeden z niewielu powodów, aby udać się do profesjonalnego jubilera. Na co powinien uważać, wybierając ten właściwy dla wybranki serca?
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone