Zamknij

REKLAMA
21:12, 26.03.2020
Rozwój technologii związany jest z innowacjami wprowadzanymi do codziennego życia. Informatyzacja, będąca następstwem komputeryzacji zobowiązuje do przestawienia swojego życia na nowe tory i dokładnego zweryfikowania dotychczasowej pracy zarobkowej oraz sposobu jej wykonywania. Polska te procesy przechodziła na początku XXI wieku. Ostatnie dwadzieścia lat w znaczącym stopniu odmieniło naszą gospodarkę oraz sposób myślenia o wielu gałęziach przemysłu. Również nie bez znaczenia pozostało przystąpienie Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku. Te wydarzenia stały się symbolem zmian i nieuniknionego postępu, który przyniósł polskiemu społeczeństwu obraz nowoczesnej rzeczywistości, przypominającej tę z zachodniej Europy.
11:26, 18.03.2020
Coraz większy wybór nowoczesnych środków do prania może przyprawić o zawrót głowy. Kiedyś niemal jedynym detergentem stosowanym w tym celu były proszki do prania, natomiast obecnie coraz większą popularność zdobywają kapsułki czy orzechy piorące. Bardzo dużo gospodyń kupuje także środki takie, jak perełki zapachowe czy chusteczki wyłapujące kolor. Co oferują nam te produkty oraz który najlepiej wybrać?
13:26, 05.03.2020
W pucharkach lodowych można podawać najróżniejsze desery, nie tylko te z wykorzystaniem lodów. Przykładem mogą być tutaj warstwowe desery z dodatkiem nasion chia, które doskonale prezentują się szczególnie w pucharkach o wysokich ściankach.
18:04, 02.03.2020
Blacharstwo lakiernictwo w Bydgoszczy jest tematem zyskującym coraz większą popularność. Nic dziwnego, gdyż znalezienie odpowiedniego specjalisty niejednokrotnie okazuje się zadaniem trudnym do zrealizowania. Gdzie szukać wyjścia? Ważne, żeby podczas wyboru wziąć pod uwagę kilka podstawowych czynników, dzięki którym nasze finalne zadowolenie będzie wielce prawdopodobne. Dowiedz się wszystkiego już teraz!
18:08, 26.02.2020
Codzienne domowe obowiązki z pewnością zajmują Ci mnóstwo czasu. Dokładanie sobie kolejnych zadań to dla Ciebie za wiele? Pomyśl, że jeśli zmienisz swoje nawyki, zyskasz więcej czasu, a dodatkowo zadbasz o naszą wspólną planetę. Czy segregacja śmieci to naprawdę aż tak wiele? Możesz wykorzystać do tego kosze do segregacji!
10:34, 20.02.2020
Zmiany zawodowe i podejmowanie nowej pracy to dla wielu okres stresujący i próbują go możliwie najbardziej odłożyć w czasie. Okazuje się jednak, że dzisiejszy rynek pracy wcale nie musi przerażać. Dziś zatrudnienie bez większego problemu znajdą zarówno osoby młode, które dopiero stawiają pierwsze kroki w zawodowej karierze, jak i doświadczeni specjaliści.Do każdej rekrutacji trzeba się jednak odpowiednio przygotować - zwiększy to nasze szanse i postawi naszą kandydaturę w dużo lepszym świetle.
00:01, 14.02.2020
Silniki zaburtowe są coraz częściej spotykane na łódkach wędkarskich i jachtach żaglowych. Zapewniają bezpieczeństwo przy cumowaniu w porcie i wyręczają z ciężkiej pracy fizycznej podczas codziennego pływania. Jesteś przed zakupem silnika do swojej łódki, zastanawiasz się jaki wybrać silnik zaburtowy? Odpowiedzi znajdziesz w dalszej części artykułu.
2
00:01, 12.02.2020
Każdy związek wymaga pracy. Tym bardziej, jeśli dwoje ludzi dzieli duża odległość. Wtedy potrzeba o wiele więcej wytrwałości i zaufania. Wiele takich układów rozpada się mimo włożonej pracy. Jeśli jesteś w związku na odległość, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Podpowiemy Ci kilka wskazówek na to, jak umocnić Twoją relację.
19:34, 31.01.2020
Zatrucie tlenkiem węgla, powszechnie zwanego czadem, to nie żarty. Substancja ta jest pozbawiona barwy czy zapachu i może bez naszej wiedzy wkraść się do naszego mieszkania i zagrozić zdrowiu oraz życiu naszych bliskich.
20:24, 28.01.2020
Wybierając rolety do salonu czy sypialni, najczęściej zwraca się uwagę na ich estetykę. Warto jednak wziąć pod uwagę również ich funkcjonalność. Obecnie producenci tego typu rozwiązań oferują klientom wiele ciekawym możliwości.
22:53, 27.01.2020
Potrzebujesz dodatkowych środków na dowolny cel? Możesz je szybko pozyskać, zaciągając kredyt gotówkowy. Znajdziesz go w każdym banku, ale wcześniej sprawdź, który z nich proponuje najkorzystniejsze warunki. Pomoże Ci w tym aktualny ranking kredytów gotówkowych 2020, który prezentujemy poniżej wraz ze wskazówkami na temat tego, jak wybrać najlepszy produkt adekwatnie do swoich potrzeb. Kiedy i dlaczego warto sięgnąć po kredyt gotówkowy?
19:51, 26.01.2020
Obiekty konferencyjne przydają się w różnych sytuacjach, szczególnie że oprócz zorganizowania w nich konferencji można je również wykorzystać jako miejsce targów, sale szkoleniowe lub na spotkania z kontrahentami. Warto zatem wiedzieć, gdzie w razie potrzeby można je wynająć w atrakcyjnej cenie.
13:36, 22.01.2020
Myszka to jedno z tych urządzeń, bez których trudno wyobrazić sobie wygodną obsługę laptopa czy komputera. Tym bardziej więc może dziwić fakt, że na jej znalezienie poświęcamy zazwyczaj niewiele czasu, kierując się wyłącznie ceną. Niesłusznie! Wybór dobrej myszki do komputera wcale nie musi nastręczać wielu trudności. O czym należy pamiętać, kupując elektronicznego „gryzonia”?
14:36, 26.12.2019
Zielona herbata w proszku dotarła do Japonii z Chin i w XV stuleciu stała się podstawą wyrafinowanego nurtu filozofii życia – Chado (jap. Droga Herbaty). Jednym z rytuałów Chado jest ceremonia parzenia i picia herbaty ściśle związana z rytuałami buddyzmu Zen.
13:41, 20.12.2019
Do sprawnego wykonywania swojej pracy nierzadko musimy się przemieszczać na mniej lub bardziej znaczne odległości. Komunikacja publiczna nie zawsze zapewnia wygodny i niezawodny transport, a w niektóre miejsca nie da się dostać bez samochodu. A pozyskanie samochodu do firmy może nie być najprostszym zadaniem, zwłaszcza gdy jest to jednoosobowa działalność gospodarcza, dopiero debiutująca na rynku. Dotacje na start bardzo często wykluczają możliwość spożytkowania ich na zakup samochodu, a sfinansowanie ze środków własnych może być dużym obciążeniem dla początkującego przedsiębiorcy. Jest jednak sposób, aby pozyskać auto do naszej mikro firmy.
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone