Zamknij

REKLAMA
08:05, 10.10.2019
Pośród wielu różnorodnych form i rodzajów firan występujących na rynku, firanki-makarony wciąż cieszą się sporą popularnością. Tego rodzaju firany świetnie spełniają swoją rolę. Z jednej strony subtelnie przysłaniają okno, z drugiej dobrze przepuszczają promienie słoneczne powodując, że w pomieszczenie pozostaje dobrze oświetlone. Jedną z głównych, docenianych przez wielu zalet firan makaronów jest brak konieczności ich prasowania. Takie firany dostępne są na rynku w wielu różnych kolorach i długościach, więc łatwo znaleźć coś pasującego do wystroju.
21:07, 27.09.2019
Damska koszula najczęściej kojarzy się z oficjalnymi spotkaniami biznesowymi, pobytem w pracy. Jednak od kiedy pojawiła się po raz pierwszy, bardzo ewoluowała i daje dużo większe pole do popisu. Jak można nosić koszulę, by uzyskać modny look?
12:34, 26.09.2019
Pełnienie funkcji operatora wózka widłowego wymaga od pracownika nie tylko konkretnych umiejętności, ale także (a może - przede wszystkim) posiadania aktualnych uprawnień zezwalających na obsługę wózków jezdniowych podnośnikowych. W tym roku sporo zmieniło się w tym temacie! Chcesz wiedzieć, które zapisy w przepisach uległy zmianom? Zapraszamy do naszego artykułu!
11:02, 13.09.2019
Podjęte przez zamawiającego czynności w zakresie przedłużenia terminu związania ofertą są niezgodne z ustawą Pzp. Nie mają one jednak wpływu na przebieg postępowania oraz wybór najkorzystniejszej oferty i tym samym nie stanowią podstawy naliczenia korekty finansowej.
17:53, 11.09.2019
Skończył się czas wakacji i lato już za progiem. Jesień powoli zagląda do naszych okien, a spotkania na świeżym powietrzu w formie wszelkiego rodzaju imprez, uroczystości, spotkań rodzinnych czy biznesowych wciąż są organizowane i niezależnie od aury trzeba zadbać o komfort i wygodę gości, dbając o to, by ani skwar słoneczny ani pogorszenie warunków atmosferycznych nie wpłynęło na zadowolenie odwiedzających z przygotowanego przez organizatora spotkania w plenerze. Dlatego namiot bankietowy jest najlepszym sposobem na zapewnienie bezpiecznego zakończenia spotkania niezależnie od warunków atmosferycznych.
13:54, 02.09.2019
Ach, ten dom. Inwestycja pochłaniająca ogromną ilość pieniędzy, czasu i nerwów, a wciąż warta tego wszystkiego. Trudno się dziwić, gdy mowa o największym marzeniu większości z nas. Jest jednak niezwykle trudne do spełniania i to nie tylko z powodu wymienionych wcześniej kwestii. Po drodze mogą bowiem zostać popełnione błędy, które przedstawiamy w niniejszym artykule.
09:24, 23.08.2019
Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, tym samym wiele dzieci rozpocznie swój pierwszy dzień w przedszkolu. Pójście dzieci do przedszkola to nie lada wyzwanie dla rodziców. Oprócz stresu związanego z pobytem dzieci w nowym miejscu, rodzice muszą dobrze zaopatrzyć swoje pociechy na ten czas. Jedną z obowiązkowych rzeczy, które musi mieć ze sobą przedszkolak to kapcie. Jakie kapcie do przedszkola powinno mieć dziecko? Gdzie kupić odpowiednie modele? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem!
09:38, 01.08.2019
Chcesz skorzystać z mniej oficjalnej formy spotkania biznesowego, ale nie wiesz jak dobrze to zaplanować? Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się, dlaczego restauracja to doskonałe miejsce na podpisanie nowej umowy.
16:55, 29.07.2019
Paczkomaty zmieniły całkowicie sposób, w jaki nadajemy i odbieramy przesyłki. Niby w dalszym ciągu korzystamy z usług poczty, ale coraz częściej - zamiast wizyty w tej placówce - decydujemy się na wybór paczkomatu. Są dostępne w ogromnej ilości miejsc: dużych aglomeracji, ale i małych miasteczek. Są oczywiście obecne w Bydgoszczy - i to właśnie na tej lokalizacji się skupimy, podpowiadając jak w tym mieście odbierać przesyłki szybko oraz wygodnie!
13:19, 26.07.2019
Doładowanie telefonu na kartę wygląda podobnie u praktycznie każdego z operatorów. Do dyspozycji mamy karty zdrapki, które możemy kupić w sklepach stacjonarnych (marketach, Żabkach, kioskach itd.), oraz doładowania online, realizowane na stronie operatora. Za pierwsze zapłacimy gotówką (lub kartą), drugie wymaga połączenia z systemem bankowości elektronicznej wybranego banku, w którym mamy konto. Ale poza tymi dwiema tradycyjnymi, najstarszymi opcjami poszczególni operatorzy proponują kilka mniej oczywistych alternatyw. Dziś pokażemy nieoczywiste sposoby na doładowanie telefonu Plus.
12:42, 23.07.2019
Wyposażenie dziecięcego pokoju stanowi dla rodziców nie lada wyzwanie! Trzeba uwzględnić obecne i przyszłe potrzeby dziecka, a także wielość zabawy i trudności w utrzymaniu porządku. Jakie akcesoria mogą być przydatne w pokoju dziecięcym?
19:13, 22.07.2019
Przesypiamy jedną trzecią naszego życia, co oznacza, że właśnie tyle czasu spędzamy w sypialni. Pomieszczenie, które służy wyłącznie do relaksu i regeneracji organizmu powinno stanowić odzwierciedlenie naszego gustu oraz potrzeb. Musi zapewniać przyjemną atmosferę i komfort wypoczynku. Na co zwrócić uwagę, aby nowoczesna sypialnia spełniała wszystkie warunki?
2
08:44, 15.07.2019
Kredytobiorcy otrzymali od Banku kwotę 383 723,75 zł w roku 2007. Do stycznia 2019 r. spłacili 340 586,61 zł. Mimo to na dzień dzisiejszy kapitał kredytu w złotówkach wynosi 429 910,34 zł. Brzmi absurdalnie? To nie wszystko... kwota kapitału kredytu jest kwotą zmienną i ostatecznie kredytobiorcy nie wiedzą ile wyniesie ich zobowiązanie w całym okresie kredytowania, tj. do roku 2037. Kredyty waloryzowane kursem franka szwajcarskiego spędzają sen z powiek wielu rodzinom. Jak się z tym problemem uporać? Jakie podjąć kroki aby położyć kres tej absurdalnej sytuacji? Od lat „pionierzy” podejmują się walki sądowej z bankami. Do tej pory była to wycieczka w nieznane. Wiele jednak wskazuje na to, że szlaki zostały przetarte.
19:09, 05.07.2019
Po latach popularności nowoczesnych mieszkań rodem ze zdjęć z katalogów, do łask wraca styl vintage. Eklektyczne wnętrza łączące w sobie elementy charakterystyczne dla rozmaitych estetyk są w cenie – coraz bardziej cenimy wnętrza z duszą i bibelotami, do których mamy sentyment.
21:41, 03.07.2019
Troska o środowisko oraz rosnąca potrzeba komputeryzacji danych powinna przynosić innowacyjne rozwiązania, które będą wspierały sektor biznesu i administracji w codziennych działaniach. Elektroniczne fakturowanie oraz cyfrowa wymiana danych to nie tylko duża oszczędność papieru, ale również wygodne rozwiązanie, które przyspiesza obieg dokumentów oraz ułatwia codzienną pracę. Warto więc zapoznać się z systemem EDI. Co to takiego? Wyjaśniamy.
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone