Zamknij

REKLAMA
15:20, 07.06.2019
Kuchenne przybory i naczynia nie tylko ułatwiają nam pracę podczas przygotowywania i serwowania posiłków. Mogą być również wspaniałą ozdobą naszej kuchni.
22:37, 02.06.2019
Odnawialnych źródeł energii (OZE) jest sporo, jednak to właśnie systemy fotowoltaiczne są w naszym kraju coraz bardziej popularne.
12:47, 23.05.2019
Czas wyzwań na rynku pracy trwa – przedsiębiorstwa zgłaszają wyraźną potrzebę powiększenia grona wykwalifikowanych pracowników. Odpowiedzią na zmiany zachodzące na rynku i w gospodarce może być wdrażany obecnie Zintegrowany System Kwalifikacji (ZSK). System ten wspiera weryfikację umiejętności, wiedzy i kompetencji społecznych kandydatów do pracy, a twórcy ZSK zapowiadają realne korzyści z tego tytułu dla biznesu regionalnego – w tym dla Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego.
1
14:31, 27.04.2019
Jeśli mężczyźnie udało się odnaleźć kobietę, z którą pragnie spędzić resztę życia, to pozostaje mu jeszcze formalność w postaci pierścionka zaręczynowego. W przypadku wielu mężczyzn jest to jeden z niewielu powodów, aby udać się do profesjonalnego jubilera. Na co powinien uważać, wybierając ten właściwy dla wybranki serca?
3
00:00, 26.04.2019
Osoby, które zaciągnęły kredyt waloryzowany kursem franka szwajcarskiego od lat walczą o rozwiązanie swojego problemu przed sądami powszechnymi w całej Polsce. Samo zagadnienie jest bardzo skomplikowane i stanowi wyzwanie zarówno dla pełnomocników, którzy reprezentują strony jak i dla samych składów orzekających. Teoretycznie badamy każdy przypadek z osobna. Jednak nie da się przejść do porządku dziennego nad faktem, że problem dotyka szerokich grup społecznych.
1
14:44, 24.04.2019
Czy to normalne, że cena ubezpieczenia komunikacyjnego różni się w zależności od miasta, w którym mieszka właściciel? Od czego w ogóle zależy koszt polisy OC? Przeczytaj poradnik i przekonaj się, ile zapłacisz za ubezpieczenie samochodu w największych miastach Polski, m.in. Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Sprawdź, czy w stolicy jest najdrożej.
19:14, 16.04.2019
Odpowiednio dobrane meble młodzieżowe będą służyć dziecku od najmłodszych lat, aż do czasów, gdy zacznie rozmyślać nad obraniem odpowiedniego kierunku studiów. Pokój młodzieżowy jest szczególnym miejscem, które zasługuje na doskonałą oprawę. Powinien on nie tylko cieszyć oko małego mieszkańca, ale i być komfortowym miejscem do zabaw, wypoczynku a przede wszystkim do nauki.
10:37, 14.04.2019
Trampki to rodzaj obuwia, które uwielbiane jest zarówno przez dorosłych jak i dzieci. Ze względu na wygodę jaką zapewniają swoim użytkownikom, od lat cieszą się sporym powodzeniem, a co za tym idzie klienci wciąż chętnie po nie sięgają.
10:15, 09.04.2019
Ubezpieczenie samochodu jest jednym z wydatków, które każdy z posiadaczy auta musi uiścić. Stale rosnąca wysokość sprawia, że poszukiwanie najtańszego rozwiązania, które będzie spełniało wszystkie stawiane wymogi. Aby ułatwić wyszukiwanie najlepszych ubezpieczeń powstały liczne wyszukiwarki. Sprawdź, co musisz wiedzieć przed wyborem ubezpieczenia i jak wybrać najlepsze.
3
15:27, 26.03.2019
Problem alkoholizmu w rodzinie odbija się na wszystkich jej członkach, nie dotyczy zatem wyłącznie osoby pijącej. Ciągi alkoholowe dezorganizują życie domowe, zakłócając spokój i generując rozmaite problemy emocjonalne i psychiczne wszystkich członków rodziny. Warto zatem dowiedzieć się, gdzie zgłosić alkoholika na leczenie, aby pomóc mu pozbyć się nałogu i przywrócić rodzinie stabilność oraz szczęście. Czy jest możliwe wyleczenie alkoholizmu i zniwelowanie destrukcyjnych skutków tej choroby?
14:58, 19.03.2019
Burgery na polskiej scenie gastronomicznej zagościły już na początku lat 90. Wpierw wybór był stosunkowo niewielki – kanapki z tzw. „dworcowych budek”, które z prawdziwymi burgerami niewiele miały wspólnego, albo lepszej lub gorszej jakości produkty z wielkich międzynarodowych sieci. Od kilku sezonów sytuacja wygląda na szczęście zupełnie inaczej.
06:52, 04.03.2019
Coraz większą popularnością, cieszy się zakup gotowych spółek, które stanowią świetną alternatywę dla spółek z o. o.. Chcesz kupić gotową spółkę i nie wiesz jak się do tego zabrać? Oto najważniejsze informacje.
11:31, 25.02.2019
Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości jest zawierana po to, by mieć zabezpieczenie, że w przyszłości zostanie zawarta ostateczna umowa. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie mogą jeszcze zawrzeć umowy definitywnej. Niektórzy mają co do niej pewne obawy, ale czy na pewno są one uzasadnione? Warto przekonać się, że ten specyficzny rodzaj umowy ma szereg zalet.
12:04, 18.02.2019
Organizacja ślubu i wesela to bardzo absorbujące przedsięwzięcie, które wymaga od nas zaangażowania i poświęcenia sporej ilości czasu. To zadanie można sobie jednak znacznie ułatwić zatrudniając profesjonalnego wedding plannera, który odciąży nas z większości, a nawet całości ślubnych przygotowań. Czy warto skorzystać z jego wsparcia przy organizacji ślubu i wesela?
10:11, 15.02.2019
Wkrótce rozpocznie się letni sezon urlopowy i wiele osób ruszy samochodami z rodzinami do Chorwacji, jednej z najpopularniejszych destynacji urlopowych Polaków. Sprawdź, ile w tym roku będą kosztować winiety po drodze, i jakie kary obowiązują w poszczególnych krajach za ich brak.
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone