Zamknij

REKLAMA
13:36, 22.01.2020
Myszka to jedno z tych urządzeń, bez których trudno wyobrazić sobie wygodną obsługę laptopa czy komputera. Tym bardziej więc może dziwić fakt, że na jej znalezienie poświęcamy zazwyczaj niewiele czasu, kierując się wyłącznie ceną. Niesłusznie! Wybór dobrej myszki do komputera wcale nie musi nastręczać wielu trudności. O czym należy pamiętać, kupując elektronicznego „gryzonia”?
14:36, 26.12.2019
Zielona herbata w proszku dotarła do Japonii z Chin i w XV stuleciu stała się podstawą wyrafinowanego nurtu filozofii życia – Chado (jap. Droga Herbaty). Jednym z rytuałów Chado jest ceremonia parzenia i picia herbaty ściśle związana z rytuałami buddyzmu Zen.
13:41, 20.12.2019
Do sprawnego wykonywania swojej pracy nierzadko musimy się przemieszczać na mniej lub bardziej znaczne odległości. Komunikacja publiczna nie zawsze zapewnia wygodny i niezawodny transport, a w niektóre miejsca nie da się dostać bez samochodu. A pozyskanie samochodu do firmy może nie być najprostszym zadaniem, zwłaszcza gdy jest to jednoosobowa działalność gospodarcza, dopiero debiutująca na rynku. Dotacje na start bardzo często wykluczają możliwość spożytkowania ich na zakup samochodu, a sfinansowanie ze środków własnych może być dużym obciążeniem dla początkującego przedsiębiorcy. Jest jednak sposób, aby pozyskać auto do naszej mikro firmy.
13:55, 30.11.2019
Święta są idealną okazją, żeby zaprezentować się w eleganckiej stylizacji. Jakie spódnice można włożyć, by oczarować otoczenie?
12:57, 28.11.2019
Suszenie prania to czynność, którą wykonuje się niezależnie od pory roku. W okresie letnim jest znacznie łatwiej, ponieważ można korzystać z balkonu. Chłodniejsze dni wymagają organizacji prania w obrębie mieszkania. Doskonale sprawdza się wtedy suszarka na pranie. Jak poradzić sobie z tym zadaniem w niewielkim mieszkaniu?
15:37, 18.11.2019
W ciągu kilku lat w Polsce zamontowano około dwunastu tysięcy instalacji fotowoltaicznych. Korzyści z takich instalacji jest wiele, największą z nich jest oczywiście fakt, że po kilku latach cała inwestycja się zwraca. Jednak w momencie podejmowania decyzji dotyczącej montażu z reguły nie zastanawiamy się nad tym, jak o takie panele należy dbać i jak je czyścić.
18:57, 05.11.2019
Zastanawiasz się nad odmianą swojego wizerunku, ponieważ nie masz już ochoty na codzienne noszenie snekaersów? Pragniesz zamienić letnie tenisówki i trampki na obuwie bardziej stylowe? Nie gdzie indziej właśnie, jak w sklepie klasycznebuty.pl odnajdziecie Państwo bogaty asortyment uniwersalnego, wysokogatunkowego, skórzanego obuwia na rozmaite okazje. Rozpocznij więc propagowanie swojego nowego stylu już dziś!
19:22, 03.11.2019
Po wakacjach, które obfitują w świeże warzywa i owoce przychodzi czas na jesień. Może wydawać się, że jest to pora szara, deszczowa i pozbawiona smaku. Jednak jeśli przyjrzymy się, jakie produkty sezonowe pojawiają się w okresie od września do grudnia przekonamy się, że jesienny jadłospis może być naprawdę pyszny i urozmaicony!
18:27, 28.10.2019
Na rynku akcesoriów okiennych odnaleźć można różnorodne rozwiązania, które przyczynić się mogą zarówno do poprawy komfortu życia, estetyki okien, jak i bilansu energetycznego mieszkania. Producenci oferują tak odmienne rozwiązania, jak markizy, żaluzje, rolety, czy też pergole na okno. Poniżej skupimy się jednak na roletach i markizach.
16:21, 15.10.2019
Praca w opiece osób starszych z roku na rok staje się coraz popularniejsza. Do jej podjęcia zachęcają atrakcyjne zarobki, możliwość wyjazdu za granicę oraz spełnianie się w pomaganiu seniorom. Osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i znające język niemiecki na co najmniej podstawowym poziomie mogą szukać zatrudnienia w Niemczech, gdzie można liczyć na dobre warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Gdzie szukać pracy w charakterze opiekunki?
00:22, 15.10.2019
Z pożyczek korzysta coraz więcej Polaków. Nie jest to tylko puste stwierdzenie, bowiem potwierdzają to cykliczne dane m.in. z Biura Informacji Kredytowej.
08:05, 10.10.2019
Pośród wielu różnorodnych form i rodzajów firan występujących na rynku, firanki-makarony wciąż cieszą się sporą popularnością. Tego rodzaju firany świetnie spełniają swoją rolę. Z jednej strony subtelnie przysłaniają okno, z drugiej dobrze przepuszczają promienie słoneczne powodując, że w pomieszczenie pozostaje dobrze oświetlone. Jedną z głównych, docenianych przez wielu zalet firan makaronów jest brak konieczności ich prasowania. Takie firany dostępne są na rynku w wielu różnych kolorach i długościach, więc łatwo znaleźć coś pasującego do wystroju.
21:07, 27.09.2019
Damska koszula najczęściej kojarzy się z oficjalnymi spotkaniami biznesowymi, pobytem w pracy. Jednak od kiedy pojawiła się po raz pierwszy, bardzo ewoluowała i daje dużo większe pole do popisu. Jak można nosić koszulę, by uzyskać modny look?
12:34, 26.09.2019
Pełnienie funkcji operatora wózka widłowego wymaga od pracownika nie tylko konkretnych umiejętności, ale także (a może - przede wszystkim) posiadania aktualnych uprawnień zezwalających na obsługę wózków jezdniowych podnośnikowych. W tym roku sporo zmieniło się w tym temacie! Chcesz wiedzieć, które zapisy w przepisach uległy zmianom? Zapraszamy do naszego artykułu!
11:02, 13.09.2019
Podjęte przez zamawiającego czynności w zakresie przedłużenia terminu związania ofertą są niezgodne z ustawą Pzp. Nie mają one jednak wpływu na przebieg postępowania oraz wybór najkorzystniejszej oferty i tym samym nie stanowią podstawy naliczenia korekty finansowej.
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone