Zamknij

REKLAMA
12:04, 18.02.2019
Organizacja ślubu i wesela to bardzo absorbujące przedsięwzięcie, które wymaga od nas zaangażowania i poświęcenia sporej ilości czasu. To zadanie można sobie jednak znacznie ułatwić zatrudniając profesjonalnego wedding plannera, który odciąży nas z większości, a nawet całości ślubnych przygotowań. Czy warto skorzystać z jego wsparcia przy organizacji ślubu i wesela?
10:11, 15.02.2019
Wkrótce rozpocznie się letni sezon urlopowy i wiele osób ruszy samochodami z rodzinami do Chorwacji, jednej z najpopularniejszych destynacji urlopowych Polaków. Sprawdź, ile w tym roku będą kosztować winiety po drodze, i jakie kary obowiązują w poszczególnych krajach za ich brak.
10:30, 11.02.2019
Niedawno minęła kolejna rocznica czarnego czwartku, kiedy to Bank Centralny Szwajcarii uwolnił kurs CHF w stosunku do Euro, a zobowiązania rzeszy polskich kredytobiorców znacznie wzrosły. Dziś kurs franka szwajcarskiego do złotego ustabilizował się i nie wykazuje tak dużych wahań jak kilka lat temu.
1
11:58, 26.10.2018
Jednym z najczęstszych sposobów podatkowego rozliczania się małych i średnich firm jest tak zwana księga przychodów i rozchodów. I o ile rozwiązanie to niesie ze sobą wiele zalet, o tyle nie każdy przedsiębiorca samodzielnie zajmujący się księgowością wie, w jaki sposób taką księgę prowadzić. W dzisiejszym artykule podpowiemy Wam, jak robić to sprawnie i komfortowo.
12:48, 21.09.2018
Miski, legowisko i karma to obowiązkowe elementy wyposażenia psich wyprawek. Kiedy decydujemy się na adopcję czworonoga, musimy zaopatrzyć się w pełen zestaw „hodowcy”, bez którego stanie się opiekunem nie wchodzi w grę. Czy nam się to podoba, czy nie, istotnymi częściami tego kompletu są również smycz i obroża dla psa.
12:32, 15.09.2018
Wyjątkowa historia, przywiązanie do tradycji i ogromny wybór ciekawych miejsc wartych zobaczenia to jedne z wielu argumentów przemawiających za odwiedzeniem Grecji podczas najbliższych wakacji. Niezależnie od tego czy ktoś chce spędzić urlop aktywnie czy może woli po prostu odpocząć w spokoju, ten wyjątkowy kraj będzie idealnym wyborem dla każdego turysty.
23:00, 13.09.2018
W większości przypadków wakacyjna przygoda zaczyna się na długo przed samym wyjazdem. Niekiedy przebrnięcie przez sam etap planowania podróży, potrafi przyprawić o ból głowy, a coś przecież trzeba ostatecznie wybrać. Jedną z najważniejszych decyzji, którą należy podjąć, jest ta dotycząca miejsca zakwaterowania. Zastanawiacie się, jakimi cechami powinien charakteryzować się dobry hotel? Czytajcie dalej!
11:19, 28.08.2018
Biuro jest miejscem, w którym wielu z nas spędza znaczną swoje część życia. Dobrze by było, aby upłynął on w możliwie najprzyjemniejszych warunkach. Wiele firm nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że zapewnienie biurka i krzesła do pracy nie wystarczy, aby pracownik działał wydajnie i czuł się w pracy dobrze. Niezbędne jest stworzenie przestrzeni, która zagwarantuje mu komfort i optymalne warunki do pracy, co wcale nie jest łatwą sztuką. Trzeba bowiem znaleźć kompromis pomiędzy wygodą, ergonomią i stylem. Zbyt luźny, „domowy” wystrój biura zdekoncentruje pracowników i utrudni wykonywanie obowiązków. Z kolei sterylne, chłodne pomieszczenie sprawi, że będą się w nim czuli nieswojo. Jak zatem znaleźć złoty środek?
11:52, 19.08.2018
Gotowanie to prawdziwa sztuka. Aby wyczarować na talerzu coś pysznego, trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Wydaje Ci się, że nieźle radzisz sobie w kuchni? Zazwyczaj wszystko się udaje, ale… od czasu do czasu przydarza Ci się mała katastrofa kulinarna? Sprawdź, jak uratować sytuację – zwłaszcza, gdy gotujesz nie tylko dla siebie, ale również dla rodziny lub znajomych, którzy Cię odwiedzili.
22:32, 14.07.2018
Szykujesz się do delegacji służbowej? Zastanawiasz się, co powinieneś zabrać ze sobą? Pamiętaj, że bez względu na to, czy pracujesz w Bydgoszczy na miejscu w firmie, czy wyleciałeś w podróż służbową do ciepłego kraju, ciągle obowiązują Cię podobne zasady, jakie panują w pracy! Sprawdź, jak przygotować się do wyjazdu!
08:05, 19.06.2018
Tradycyjne kominki to rozwiązania, na które decyduje się wielu właścicieli domków jednorodzinnych. Bardzo możliwe, że również i ty zastanawiasz się nad taką opcją. Co należy wiedzieć przed podjęciem decyzji o zamontowaniu takiego źródła ciepła? Odpowiedzi znajdują się poniżej.
12:37, 21.05.2018
Szukasz pomysłu na zagospodarowanie piwnicy? Spiżarnia, siłownia, a może domowy warsztat? Sprawdź, jak tanio wyremontować i urządzić piwnicę.
11:42, 23.03.2018
Doskonale uczesane włosy to obowiązkowe wykończenie każdej stylizacji. I niezależnie od tego, czy jesteś raczej "buntowniczką" o przyciętej na krótko fryzurce chłopczycy, czy właścicielką długich loków lub szczęśliwą posiadaczką najmodniejszego w tym sezonie tzw. blunt boba - musisz mieć dobre kosmetyki do stylizacji włosów.
13:03, 11.12.2017
Kebab jest jednym z najbardziej popularnych dań kuchni arabskiej. Bardzo szybko stał się popularny również w Polsce, dlatego obecnie bary serwujące kebab w Bydgoszczy, Wrocławiu oraz pozostałych miastach nie narzekają na brak zamówień. Co sprawia, że to danie – porównywane z hot dogiem, hamburgerami oraz pozostałymi fast foodami – cieszy się tak dużą popularnością?
00:00, 28.09.2017
Niewiara w siebie, niska samoocena, poczucie bycia gorszym, brzydszym, odrzuconym, nic nie wartym. Jeżeli i Tobie takie emocje towarzyszą w życiu to znak, że w Twojej podświadomości działa sabotażysta, hejter czyli negatywny wzorzec, zapisany tam bardzo dawno temu. Jak z nim walczyć ? Pomóc może... lustro.
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone