Zamknij
13:30, 11.12.2021
Ekran zagrzejnikowy to Twój największy sojusznik. Często niedoceniane - równie niewidoczne. Przytwierdzone do ściany znacznie przyczyniają się przy ocieplaniu budynku. I oszczędzaniu węgla. Jak działa i jak zamontować ekran zagrzejnikowy? Czytaj dalej!
13:00, 09.12.2021
Koktajle z mango już na stałe zagościły w kuchniach polskich domów. Nic dziwnego. Są proste do przygotowania, a większość składników jest ogólnie dostępna. Tak, mango również nie stanowi już egzotycznej tajemnicy.
12:58, 07.12.2021
Święta zbliżają się nieubłaganie. Oprócz tego, co znajdzie się na stole, trzeba zadbać o to, jak dobrze się zaprezentować. W tym artykule dowiesz się kilku propozycji na makijaż świąteczny.
20:55, 23.11.2021
Niewymiarowe kabiny prysznicowe są coraz częściej spotykane w niewielkich mieszkaniach, większych apartamentach oraz domach szeregowych i jednorodzinnych. Rozwiązanie w postaci kabiny prysznicowej na wymiar to doskonały sposób na wykorzystanie niezagospodarowanej do tej pory przestrzeni łazienkowej. Ponadto są one znacznie bardziej estetyczne niż większość gotowych zestawów kabinowych, które zobaczyć można w marketach budowlanych. Profesjonalnie wykonana kabina prysznicowa świetnie podkreśla styl łazienki oraz pozwala w pełni nacieszyć się pięknymi kafelkami.
16:30, 23.11.2021
Nowy iPhone w promocji na Black Friday? W tym roku to możliwe. Wszystko dzięki Ceneo.pl, które postanowiło pokazać, co oznaczają prawdziwe okazje.
13:39, 17.11.2021
Dzieci to małe wulkany energii, które kochają odkrywać świat na różne sposoby. Na rynku pojawia się coraz więcej ciekawych gadżetów i zabawek, które im to ułatwiają. Jednak jak w szerokiej ofercie produktów mądrze zdecydować, które zabawki będą nie tylko cieszyć, ale i uczyć naszego malucha? Jednym z dobrych rozwiązań dla zdrowego rozwoju dziecka są akcesoria, które pozwolą kilkulatkowi rozwijać koordynację oraz układ ruchu. Prostym przykładem takiej zabawki jest skoczek dla dzieci gwarantujący doskonałą zabawę i solidną porcję gimnastyki.
18:09, 12.11.2021
Sharp KC-G60EUW oczyszczacz powietrza do zdecydowanie większych powierzchni, który skutecznie oczyści powietrze ze znajdujących się w nim zanieczyszczeń, ale również dzięki filtrowi nawilżacza, je nawilży.
15:17, 04.11.2021
Przesyłki kurierskie cieszą się rosnącą popularnością tak w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Co za tym idzie - przewoźnicy wprowadzają coraz więcej funkcjonalności, których celem jest usprawnienie przewozu i przekazanie klientowi maksimum informacji. Jednym z rozwiązań, które jest szczególnie przydatne, jest śledzenie przesyłki, które pozwala na bieżąco kontrolować, gdzie znajduje się przesyłka. Jak skorzystać z tej opcji?
12:14, 03.11.2021
Zmiany klimatyczne sprawiają, że pogoda zaskakuje nas na co dzień na niespotykaną do tej pory skalę. W Polsce, na szczęście, wciąż jeszcze panują optymalne warunki do pracy instalacji fotowoltaicznych, bo ekstremalnie wysokie temperatury zdarzają się rzadko i nie trwają długo. Średnie roczne nasłonecznienie wynosi około 1000 kWh/m2.
20:07, 02.11.2021
Zastanawiasz się nad kupnem mieszkania w Ursusie? Poznaj historię tej dzielnicy, sprawdź, jak się zmieniła i jak będzie wyglądać w przyszłości. Odkrywamy Ursus!
2
22:02, 28.10.2021
Zakup mieszkania to poważna decyzja mająca wpływ na kolejne lata życia. Co wziąć pod uwagę, aby nie żałować decyzji i cieszyć się pięknym mieszkaniem?
16:16, 26.10.2021
Bez matematyki ani rusz! Czy ktoś chce czy nie chce, bez tej wspaniałej dziedziny nie da się wyobrazić naszego życia. W końcu, jak mówią, matematyka to królowa nauk! Choć w szkole nie jest to najbardziej lubiany przedmiot, to jednak ma ogromne znaczenie na kształtowanie naszego codziennego funkcjonowania. Czas przyjrzeć się bliżej temu, jak matematyka zmienia nasze życie.
14:14, 26.10.2021
Sprzątanie mieszkania należy do tych czynności, które raczej nie mają zbyt wielu zwolenników. Brud wraca szybko, a usuwanie okruchów czy innych zanieczyszczeń z podłogi oznacza konieczność wyciągania ciężkiego odkurzacza ze schowka. Trochę lepiej mają ci, którzy korzystają z bezprzewodowych modeli odkurzaczy albo robotów sprzątających. Każdy z tych sprzętów ma jednak swoje wady. Jest jednak coś, co łączy zalety mobilności przenośnych urządzeń z siłą i wydajnością tradycyjnych maszyn. To odkurzacz centralny, czyli coś więcej niż tylko kolejny gadżet. O takim rozwiązaniu warto pomyśleć już na etapie budowy domu.
11:50, 26.10.2021
Komputery osobiste to w czasach epidemicznych drugie obok smartfona urządzenie, które stało się niezbędnym towarzyszem w czasie pracy i w czasie wolnym.
10:09, 26.10.2021
Często wydaje się nam że przeprowadzenie sprawnej wymiany, to zadanie skomplikowane. Sądzimy, że taka praca wymaga pewnego doświadczenia i niezbędne do tego będzie skontaktowanie się z odpowiednich fachowcem. Zazwyczaj rezygnujemy z samodzielnej wymiany i zatrudniamy specjalistę, co oczywiście ciągnie za sobą pewne koszty. I choć wydaje nam się, że praca ta jest skomplikowana to jednak nic mylnego.