Zamknij

REKLAMA
19:14, 16.04.2019
Odpowiednio dobrane meble młodzieżowe będą służyć dziecku od najmłodszych lat, aż do czasów, gdy zacznie rozmyślać nad obraniem odpowiedniego kierunku studiów. Pokój młodzieżowy jest szczególnym miejscem, które zasługuje na doskonałą oprawę. Powinien on nie tylko cieszyć oko małego mieszkańca, ale i być komfortowym miejscem do zabaw, wypoczynku a przede wszystkim do nauki.
10:37, 14.04.2019
Trampki to rodzaj obuwia, które uwielbiane jest zarówno przez dorosłych jak i dzieci. Ze względu na wygodę jaką zapewniają swoim użytkownikom, od lat cieszą się sporym powodzeniem, a co za tym idzie klienci wciąż chętnie po nie sięgają.
10:15, 09.04.2019
Ubezpieczenie samochodu jest jednym z wydatków, które każdy z posiadaczy auta musi uiścić. Stale rosnąca wysokość sprawia, że poszukiwanie najtańszego rozwiązania, które będzie spełniało wszystkie stawiane wymogi. Aby ułatwić wyszukiwanie najlepszych ubezpieczeń powstały liczne wyszukiwarki. Sprawdź, co musisz wiedzieć przed wyborem ubezpieczenia i jak wybrać najlepsze.
3
15:27, 26.03.2019
Problem alkoholizmu w rodzinie odbija się na wszystkich jej członkach, nie dotyczy zatem wyłącznie osoby pijącej. Ciągi alkoholowe dezorganizują życie domowe, zakłócając spokój i generując rozmaite problemy emocjonalne i psychiczne wszystkich członków rodziny. Warto zatem dowiedzieć się, gdzie zgłosić alkoholika na leczenie, aby pomóc mu pozbyć się nałogu i przywrócić rodzinie stabilność oraz szczęście. Czy jest możliwe wyleczenie alkoholizmu i zniwelowanie destrukcyjnych skutków tej choroby?
14:58, 19.03.2019
Burgery na polskiej scenie gastronomicznej zagościły już na początku lat 90. Wpierw wybór był stosunkowo niewielki – kanapki z tzw. „dworcowych budek”, które z prawdziwymi burgerami niewiele miały wspólnego, albo lepszej lub gorszej jakości produkty z wielkich międzynarodowych sieci. Od kilku sezonów sytuacja wygląda na szczęście zupełnie inaczej.
06:52, 04.03.2019
Coraz większą popularnością, cieszy się zakup gotowych spółek, które stanowią świetną alternatywę dla spółek z o. o.. Chcesz kupić gotową spółkę i nie wiesz jak się do tego zabrać? Oto najważniejsze informacje.
11:31, 25.02.2019
Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości jest zawierana po to, by mieć zabezpieczenie, że w przyszłości zostanie zawarta ostateczna umowa. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie mogą jeszcze zawrzeć umowy definitywnej. Niektórzy mają co do niej pewne obawy, ale czy na pewno są one uzasadnione? Warto przekonać się, że ten specyficzny rodzaj umowy ma szereg zalet.
12:04, 18.02.2019
Organizacja ślubu i wesela to bardzo absorbujące przedsięwzięcie, które wymaga od nas zaangażowania i poświęcenia sporej ilości czasu. To zadanie można sobie jednak znacznie ułatwić zatrudniając profesjonalnego wedding plannera, który odciąży nas z większości, a nawet całości ślubnych przygotowań. Czy warto skorzystać z jego wsparcia przy organizacji ślubu i wesela?
10:11, 15.02.2019
Wkrótce rozpocznie się letni sezon urlopowy i wiele osób ruszy samochodami z rodzinami do Chorwacji, jednej z najpopularniejszych destynacji urlopowych Polaków. Sprawdź, ile w tym roku będą kosztować winiety po drodze, i jakie kary obowiązują w poszczególnych krajach za ich brak.
10:30, 11.02.2019
Niedawno minęła kolejna rocznica czarnego czwartku, kiedy to Bank Centralny Szwajcarii uwolnił kurs CHF w stosunku do Euro, a zobowiązania rzeszy polskich kredytobiorców znacznie wzrosły. Dziś kurs franka szwajcarskiego do złotego ustabilizował się i nie wykazuje tak dużych wahań jak kilka lat temu.
1
11:58, 26.10.2018
Jednym z najczęstszych sposobów podatkowego rozliczania się małych i średnich firm jest tak zwana księga przychodów i rozchodów. I o ile rozwiązanie to niesie ze sobą wiele zalet, o tyle nie każdy przedsiębiorca samodzielnie zajmujący się księgowością wie, w jaki sposób taką księgę prowadzić. W dzisiejszym artykule podpowiemy Wam, jak robić to sprawnie i komfortowo.
12:48, 21.09.2018
Miski, legowisko i karma to obowiązkowe elementy wyposażenia psich wyprawek. Kiedy decydujemy się na adopcję czworonoga, musimy zaopatrzyć się w pełen zestaw „hodowcy”, bez którego stanie się opiekunem nie wchodzi w grę. Czy nam się to podoba, czy nie, istotnymi częściami tego kompletu są również smycz i obroża dla psa.
12:32, 15.09.2018
Wyjątkowa historia, przywiązanie do tradycji i ogromny wybór ciekawych miejsc wartych zobaczenia to jedne z wielu argumentów przemawiających za odwiedzeniem Grecji podczas najbliższych wakacji. Niezależnie od tego czy ktoś chce spędzić urlop aktywnie czy może woli po prostu odpocząć w spokoju, ten wyjątkowy kraj będzie idealnym wyborem dla każdego turysty.
23:00, 13.09.2018
W większości przypadków wakacyjna przygoda zaczyna się na długo przed samym wyjazdem. Niekiedy przebrnięcie przez sam etap planowania podróży, potrafi przyprawić o ból głowy, a coś przecież trzeba ostatecznie wybrać. Jedną z najważniejszych decyzji, którą należy podjąć, jest ta dotycząca miejsca zakwaterowania. Zastanawiacie się, jakimi cechami powinien charakteryzować się dobry hotel? Czytajcie dalej!
11:19, 28.08.2018
Biuro jest miejscem, w którym wielu z nas spędza znaczną swoje część życia. Dobrze by było, aby upłynął on w możliwie najprzyjemniejszych warunkach. Wiele firm nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że zapewnienie biurka i krzesła do pracy nie wystarczy, aby pracownik działał wydajnie i czuł się w pracy dobrze. Niezbędne jest stworzenie przestrzeni, która zagwarantuje mu komfort i optymalne warunki do pracy, co wcale nie jest łatwą sztuką. Trzeba bowiem znaleźć kompromis pomiędzy wygodą, ergonomią i stylem. Zbyt luźny, „domowy” wystrój biura zdekoncentruje pracowników i utrudni wykonywanie obowiązków. Z kolei sterylne, chłodne pomieszczenie sprawi, że będą się w nim czuli nieswojo. Jak zatem znaleźć złoty środek?
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone