Zamknij

Lasery krzyżowe, 3 modele

00:01, 17.10.2020 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Wybierając laser krzyżowy spośród dostępnych na rynku opcji, zderzamy się z ogromem możliwości, które mogą przyprawić o zawrót głowy. Mnogość modeli, opisów produktów, specyfikacji technicznych i komplementarnych funkcjonalności bynajmniej nie ułatwia podjęcia finalnej decyzji.

Podobnie jak z większością koniecznych do rozważenia, skomplikowanych kwestii, również i w tym przypadku kluczem do sukcesu okazuje się odpowiednia organizacja procesu wyboru. Aby móc ją uzyskać, najistotniejsze jest z kolei uświadomienie sobie pewnego ważnego faktu - niezależnie od tego, czy interesuje nas zakup poziomicy laserowej, czy też dowolnego innego instrumentu pomiarowego, musimy precyzyjnie zidentyfikować swoje potrzeby. To właściwy wstęp i jednocześnie rdzeń, który powinien przesądzać o inwestycji w konkretny model.

Poniżej opisane zostały 3 warianty o różnym zakresie funkcjonalności, w każdym przypadku zweryfikowane przez specjalistów w kontekście ich precyzji wykonania i wieloletniej niezawodności działania. Charakterystyka urządzeń ułatwi podjęcie decyzji o zakupie konkretnego lasera krzyżowego właśnie na bazie indywidualnych preferencji.

1. Laser krzyżowy DEDRA MC0901

Świetne rozwiązanie zarówno podczas prac remontowo-budowlanych, jak i w trakcie dekorowania pomieszczeń czy podwieszania mebli. Poziomice laserowe tego typu umożliwią naniesienie na płaszczyznę linii krzyżowych, poziomych lub pionowych na odległość sięgającą do 20m. To jedno z rozwiązań dedykowanych zarówno dla amatorów, jak i użytkowników średniozaawansowanych.

Laser krzyżowy DEDRA MC0901 nie wymaga ręcznej kalibracji, ponieważ został wyposażony w samopoziomujący system w zakresie 4 stopni. Można stosować go w połączeniu z tyczkami rozporowymi i uchwytami magnetycznymi. Dzięki obecności solidnej obudowy cechuje się wysoką ochroną przed uszkodzeniami mechanicznymi.

2. Laser krzyżowy zielony DEDRA MC0903

Ten model lasera krzyżowego stanowi wariant rozszerzony w stosunku do wcześniej omawianego odpowiednika. Zakres jego zastosowań i właściwości jest niemal identyczny jak w przypadku poprzedniego wariantu, jednak akcesorium ma zwiększony do 30 metrów zasięg, który może zostać podniesiony nawet do 50 metrów ze względu na przystosowanie do pracy z detektorem. Dodatkowo laser dysponuje również większą mocą, nieco wyższą precyzją, a także trybem pulsacyjnym istotnym przy wykrywaniu dekodera.

3. Multipoziomica laserowa 3D DEDRA MC0904

Propozycja dla profesjonalistów oraz zwolenników innowacyjnych rozwiązań. Oprócz wszystkich opcji udostępnianych przez wcześniej opisywane modele to urządzenie uwzględnia szereg dodatkowych funkcjonalności, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Do jego głównych zalet zaliczyć należy dużą moc, daleki zasięg, wbudowany pojemny akumulator litowo-jonowy, wysoki stopień dokładności, optymalny zakres samopoziomowania oraz bogaty wachlarz wyposażenia komplementarnego, obejmujący:

  • uchwyt magnetyczny,
  • kabel USB,
  • dedykowaną ładowarkę do akumulatora,
  • tablicę celowniczą,
  • okulary filtrujące.

Multizadaniowy zielony laser krzyżowy 3D DEDRA MC0904 wraz z resztą składowych zestawu opakowany został w wygodną, świetnie wykonaną walizkę transportową.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz