Zamknij

Aktywny czas Twojego dziecka - jakie zabawki wybrać?

13:39, 17.11.2021 Artykuł sponsorowany Aktualizacja: 13:42, 17.11.2021
Skomentuj

Dzieci to małe wulkany energii, które kochają odkrywać świat na różne sposoby. Na rynku pojawia się coraz więcej ciekawych gadżetów i zabawek, które im to ułatwiają. Jednak jak w szerokiej ofercie produktów mądrze zdecydować, które zabawki będą nie tylko cieszyć, ale i uczyć naszego malucha? Jednym z dobrych rozwiązań dla zdrowego rozwoju dziecka są akcesoria, które pozwolą kilkulatkowi rozwijać koordynację oraz układ ruchu. Prostym przykładem takiej zabawki jest skoczek dla dzieci gwarantujący doskonałą zabawę i solidną porcję gimnastyki.

Skoczkowe szaleństwo dla maluchów

Kiedy dziecko ma około roku i nauczy się stawiać swoje pierwsze kroki, zaczyna eksperymentować z przestrzenią oraz własnym ciałem. Wielką przyjemnością okazują się być pierwsze przebiegnięte odcinki, a nawet pierwsze wywrotki. Ruch to zdrowie, a zdrowe dzieci to szczęśliwe dzieci. Chcąc zachęcić dziecko do różnych form ruchu, warto zaopatrzyć się w skoczek dla dzieci. Firma Tootiny stworzyła specjalną serię dmuchanych zwierzątek Hoppimals, która skutecznie zachęca dzieci do aktywnego spędzania czasu. Przy pomocy gumowych zwierzaków dziecko może przemierzać dom lub ogród w podskokach. Jest to bardzo proste - wystarczy usiąść na zwierzaku, złapać go za uszy i można ruszać w drogę! Do wyboru wśród skoczków dla dzieci Tootiny znajdziemy m.in. kota, psa, krowę i konia. Oprócz zapewniania ruchu skoczki mogą pomóc w pobudzeniu wyobraźni dziecka. Skacząc po podwórku na koniu, dziecko może zacząć wyobrażać sobie ciekawe scenariusze zabaw z rówieśnikami. To świetne rozwiązanie na zabawę dla dzieci przedszkolnych powyżej roku.

Zabawki dla najmłodszych

Myśląc o aktywnej zabawie dzieci między 6 a 12 miesiącem życia, które jeszcze nie zaczęły chodzić, warto pomyśleć o podwieszanym skoczku dla dzieci. Skoczek Graco Baby Jumper stanowi element wyposażenia pokoju i pomaga dziecku w aktywnej zabawie. Przy jego pomocy dziecko może się huśtać lub podskakiwać. Jak wiadomo, nie ma dla rodzica lepszego prezentu, niż uśmiech pociechy, a skoczek dla dzieci jest w stanie dostarczyć wiele radości. Przyrząd jest podwieszany na framudze drzwi przy pomocy solidnego mechanizmu sprężynowego, a wyglądem przypomina nieco huśtawkę. Zacisk sprężynowy nie uszkadza framugi i pozwala przenoszenie skoczka między różnymi pokojami. Sprzęt może być także pomocnym elementem przy nauce chodzenia. Zabawki przymocowane przy skoczku dodatkowo aktywizują dziecko, absorbując jego uwagę. Maluch przy tylu bodźcach aktywnej zabawy, zaaferowany ruchowo i wzrokowo pozwala na chwilę wytchnienia rodzicom.

(Artykuł sponsorowany)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%