Zamknij

Kabiny prysznicowe na wymiar — sposób na zagospodarowanie przestrzeni w łazience

20:55, 23.11.2021 Artykuł sponsorowany Aktualizacja: 21:03, 23.11.2021
Skomentuj

Niewymiarowe kabiny prysznicowe są coraz częściej spotykane w niewielkich mieszkaniach, większych apartamentach oraz domach szeregowych i jednorodzinnych. Rozwiązanie w postaci kabiny prysznicowej na wymiar to doskonały sposób na wykorzystanie niezagospodarowanej do tej pory przestrzeni łazienkowej. Ponadto są one znacznie bardziej estetyczne niż większość gotowych zestawów kabinowych, które zobaczyć można w marketach budowlanych. Profesjonalnie wykonana kabina prysznicowa świetnie podkreśla styl łazienki oraz pozwala w pełni nacieszyć się pięknymi kafelkami.

Prysznic na poddaszu – czy to możliwe?

Poddasza oraz inne rodzaje infrastruktury charakteryzujące się obecnością skosów sufitowych lub ściennych utrudniają montaż standardowej kabiny prysznicowej. W takim właśnie wypadku warto udać się do profesjonalnego szklarza i zamówić odpowiednio dopasowane ścianki szklane Wrocław oraz cały region województwa dolnośląskiego to obszar, na którym skorzystać można z usług firmy Szklarz.net, która pochwalić się może licznymi realizacjami w tym zakresie. Poszczególne projekty zostały udokumentowane przy pomocy wielu wysokiej jakości zdjęć dostępnych w galerii na stronie. Zlecenie wykonania nowoczesnej kabiny prysznicowej na wymiar na poddaszu jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ może ona zostać w pełni dopasowana do skosów, co pozwala lepiej wykorzystać przestrzeń w łazience. Zamontowanie wanny w takim miejscu nie jest najlepszym pomysłem, ponieważ nisko osadzony sufit uniemożliwiać może wygodną kąpiel.

Profesjonalny szklarz Wrocław – na co warto zwrócić szczególną uwagę przy wyborze?

Podstawową kwestią jest odpowiednia lokalizacja oraz kompleksowa oferta, która obejmować powinna konsultacje, pomiary, transport materiałów oraz właściwy montaż. Bardzo istotne jest, aby cały proces montażu odbywał się w ramach usług jednej firmy, ponieważ pozwala to znacznie obniżyć koszt oraz gwarantuje wysoką jakość wykonania. Samodzielny transport materiałów lub zlecenie tego firmie kurierskiej obarczone jest wysokim prawdopodobieństwem ukruszenia albo uszkodzenia szyby niezależnie od sposobu, w jaki została zabezpieczona. Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu współpracy ze szklarzem warto upewnić się, czy wystawia on gwarancję na wykonane usługi, ponieważ świadczy to zazwyczaj o wysokim profesjonalizmie fachowca.

Do czego przydają się ścianki szklane?

Ścianki szklane są doskonałym substytutem dla irytujących i mało estetycznych zasłonek prysznicowych, które umożliwiają prysznic w wannie. Dopasowana szklana ścianka pozwala na skierowanie nadmiaru wody do odpływu, dzięki czemu zalanie łazienki staje się znacznie trudniejsze. W zależności od potrzeb mogą się one oczywiście przesuwać, co pozwala lepiej gospodarować niewielką przestrzeń łazienkową. Znalezienie profesjonalisty nie powinno stanowić większego problemu, ponieważ wystarczy skorzystać z wyszukiwarki, która pozwoli zawęzić listę wyników do interesującej nas lokalizacji i zakresu usług. Przykładowo pod hasłem szklarz Wrocław znaleźć można listę fachowców zajmujących się obróbką szkła na terenie wspomnianego miasta.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%