Zamknij

Toruń promuje się nad morzem. A gdzie nasze miasto?

20:47, 14.08.2018 was Aktualizacja: 09:55, 15.08.2018
Skomentuj Zdjęcie nadesłane Zdjęcie nadesłane

Pora urlopowa, więc wielu bydgoszczan odpoczywa w różnych zakątkach kraju i poza krajem. Okazji do promowania się nad polskim morzem nie marnuje Toruń.

Otrzymaliśmy relację z  pobytu jednej z bydgoskiej rodzin w nadmorskiej miejscowości Karwia. - Dzisiaj po południu wzdłuż bałtyckiego brzegu dwukrotnie przeleciała motolotnia z przyczepionym do niej banerem. Wiele osób temu się przyglądało, a nawet filmowało – poinformował nasz stały czytelnik.  - Trzeba przyznać, że inwencja władz Torunia jest do pozazdroszczenia, a już na pewno skuteczna.

Czy ta zachęta do odwiedzenia Torunia okaże się skuteczna, dopiero czas pokaże. Ale zaproszenie do złożenia wizyty w mieście, w którym urodził się Mikołaj Kopernik, przeczytało z pewnością wielu plażowiczów. 

- A jak promują miasto bydgoscy włodarze? – zastanawia się bydgoszczanin przebywający na wczasach w Karwi.

Jedno jest pewne: nie można mieć do nikogo pretensji o nieprzyjęcie zaproszenia, jeżeli się zaproszenia nie wystosowało.

Zdjęcie nadesłane

(was)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

czytelnikczytelnik

4 4

co tam,że urodził się tam podobno M. Kopernik ,chociaż NIE wiadomo w której chatynce? Najważniejsze chyba to jest to , że tam siedziba dyrektora Rydzyka , na którego postronku chodzi obecny rząd i popierają go regularnymi wpłatami na podawane codziennie konto "prawdziwi" Polacy? Swoją drogą służby tow. bambra M. Zaleskiego i inni zakompleksieni torunianie, chwalą się milionami/miliardami?,.. turystów, których podobno już nie mogą pomieścić a jeszcze zapraszają? 15:16, 15.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

seba-76seba-76

3 2

myślałem, że Toruń nie musi się promować? ;)
17:49, 18.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%