Zamknij

Zuzanna Kuchajewicz z Bydgoszczy została Miss Internetu w konkursie Miss Earth

14:51, 07.09.2018 i Aktualizacja: 15:16, 07.09.2018
Skomentuj Zuzanna Kuchajewicz - Miss Internetu. Zdjęcie udostępnione przez organizatora konkursu Miss Earth Poland 2018 Zuzanna Kuchajewicz - Miss Internetu. Zdjęcie udostępnione przez organizatora konkursu Miss Earth Poland 2018

Zuzanna Kuchajewicz z Bydgoszczy zdobyła tytuł Miss Internetu w polskiej edycji jednego z najważniejszych światowych konkursów piękności Miss Earth.

O tytuł najpiękniejszej Polki w konkursie Miss Earth walczyło 14 finalistek z całego kraju. Zwycieżyła Aleksandra Grysz z Iławy, która zdobyła koronę Miss Earth Poland 2018. Tytuł Miss Air odpowiadający I wicemiss trafił do Kariny Pochwały z Koszalina, Miss Water, czyli II wicemiss została Kaja Klimkiewicz z Glinojecka, zaś Miss Fire, tj. III wicemiss -  Sandra Staszewska z Chodzieży.

Miss Internetu Zuzanna Kuchajewicz ma  19 lat i 173 cm wzrostu. Jest tegoroczną maturzystką I LO. Uczyła się w klasie o profilu lingwistycznym z językiem hiszpańskim i angielskim. Podczas finałowej gali bydgoszczanka, wspólnie z innymi finalistkami prezentowała się na scenie w sukni wieczorowej Laurelle, butach marek Steve Madden i Ksis, a także w biżuterii Lewanowicz. Finalistki można było również oglądać w kostiumie kąpielowym LiParie. W jury zasiadały takie osobistości jak Tamara Arciuch, Grażyna Wolszczak, Małgorzata Potocka, Helena Deeds, Ewa Szabatin, Anna Gornostaj, Gabi Drzewiecka, Magda Pieczonka, Jakub Kucner – Mister Polski 2017, Rafał Maserak, Tadeusz Deszkiewicz, Agata Nivette, Olga Stalinger i Ela Lepianka.

Zwyciężczynie konkursu Miss Earth Poland 2018. Zdjęcie udostępnione przez organizatora konkursu Miss Earth Poland 2018

Uroczystą galę finałową uświetniły koncerty Mateusza Ziółko, znanego muzyka i autora tekstów, zwycięzcy popularnego talent show „The Voice of Poland”, a także finalistki tego programu, jednej z najzdolniejszych polskich wokalistek Kasi Dereń. W programie był też pokaz tańca towarzyskiego z udziałem znanych z „Tańca z Gwiazdami” twarzy – Janji Lesar i Krzysztofa Hulboja. Organizatorami polskiej edycji wydarzenia są Francys Barraza, reprezentantka Polski w konkursie Miss Earth 2006 oraz uznany tancerz i choreograf Łukasz Czarnecki.

(i)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%