Zamknij

Agata Chrośniak z Białych Błot reprezentantką Polski na Miss Eco International!

12:01, 05.03.2019 i Aktualizacja: 12:38, 05.03.2019
Skomentuj Nadesłane Nadesłane

Agata Chrośniak, mieszkanka Białych Błot,  reprezentować będzie nasz kraj na Miss Eco International! Finałowa gala konkursu piękności odbędzie się 29 marca w Kairze.

13 marca rozpoczyna się zgrupowanie konkursu Miss Eco International w Egipcie. Tegoroczną reprezentantką Polski na tym międzynarodowym konkursie piękności jest Agata Chrośniak, która w ostatniej edycji konkursu Wielkopolska Miss zdobyła tytuł II wicemiss. Dzięki udziałowi w tym konkursie została wytypowana na delegatkę naszego kraju. Agata Chrośniak to również Miss Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2016, finalistka Miss Polski 2016 i Bursztynowa Miss Polski 2017. Agata na co dzień mieszka w Białych Błotach.

Przygotowania do konkursu już są na finiszu. Agata jeszcze w tym tygodniu ma ostatnie przymiarki sukni wieczorowych przygotowanych przez salon ByKatie z Kalisza. Podczas konkursu będzie musiała również zaprezentować strój ECO przygotowany z materiałów z odzysku. W tym roku za przygotowanie stroju odpowiada DOKA, czyli Dorota Chojnacka. Strój wykonany jest z rajstop z odzysku, głównie zdobytych od koleżanek i znajomych Pani Doroty. Wyprane i pocięte na sznurek rajstopy zostały zaplecione techniką makramy. Wiązania supełków są tak zrobione, by powstała dekoracyjna tkanina. Jako dodatki zdobnicze dołączone są plastikowe słomki w kolorach kojarzonych z Egiptem.

Gala finałowa konkursu obędzie się 29 marca w Kairze.

MISS ECO INTERNATIONAL to konkurs piękności, którego celem jest uświadomienie tematu ECO, promowanie ekoturystyki na całym świecie, promowanie zasady porozumienia. Konkurs organizowany jest od 2015 roku jako międzynarodowe wydarzenie, gromadzące przedstawicielki z całego świata.

(i)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

AndrzejSuperAndrzejSuper

5 0

Super 18:52, 05.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kornkorn

3 0

Ale ładna 22:17, 05.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%