Zamknij

W niedzielę pójdź za głosem serca na Stary Rynek

21:21, 28.09.2017 | i
Skomentuj Servier dla Serca w 2016. Fot. Jacek Nowacki
REKLAMA

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne zaprasza 1 października (niedziela) w godz. 10.00 - 18.00 na Stary Rynek do skorzystania z bezpłatnych badań w Kardiologicznej Poradni Servier.
 

Mobilna Kardiologiczna Poradnia Servier oferować będzie: pomiar wskaźnika BMI, badanie ciśnienia tętniczego krwi, badanie stężenia glukozy i cholesterolu we krwi, konsultacje kardiologiczne (w uzasadnionych przypadkach), EKG i ECHO (w uzasadnionych przypadkach). Uzupełnieniem diagnostycznej oferty będą działania edukacyjne na rzecz upowszechniania szeroko rozumianej profilaktyki chorób układu sercowo - naczyniowego, prowadzone w Edukacyjnym Namiocie Servier. Odwiedzający będą mogli nie tylko zapoznać się z materiałami edukacyjnymi, ale także wziąć udział w aktywnościach sportowych – wydolnościowych na trampolinie i rowerze treningowym. Wszyscy chętni dostaną możliwość sprawdzenia swojej wiedzy na temat chorób układu krążenia i kampanii „Servier dla Serca” w Kole Fortuny, specjalnie zorganizowanej zabawie edukacyjnej z nagrodami.

Kampania „Servier dla Serca” organizowana jest nieprzerwanie od 2003 roku. Zwróciła uwagę setek tysięcy Polaków na stan zdrowia ich serc i przyczyniła się do poprawy świadomości społecznej w zakresie zagrożeń płynących z chorób układu krążenia i niezdrowego stylu życia.

Organizatorzy akcji „Servier dla Serca” zachęcają do zmiany trybu życia: wypracowania zdrowych nawyków żywieniowych, regularnych badań, w tym także samokontroli ciśnienia tętniczego, redukcji nadmiernej masy ciała, porzucenia nałogów oraz podejmowania regularnej aktywności fizycznej.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz