Zamknij

Wieczór na Lazurowym Wybrzeżu w Cinema City (mamy bilety!)

09:55, 23.04.2017 ech
Skomentuj

Cinema City zaprasza w czwartek, 27 kwietnia, o godz. 19.30 wszystkie panie na „Ladies Night” - filmowy wieczór pełen atrakcji, konkursów i prezentów! W ramach kwietniowej edycji zostanie pokazana przedpremierowo nowa, francuska komedia „Jutro będziemy szczęśliwi” w reżyserii Hugo Gélina, laureata Europejskiej Nagrody Filmowej, z Omarem Sy („Nietykalni”) i Clemence Poesy („Harry Potter”) w rolach głównych.

Główny bohater, Samuel (Omar Sy), żyje beztrosko na Francuskiej Riwierze. Pewnego dnia odwiedza go jedna z jego przelotnych przyjaciółek, Kristen (Clemence Poesy) i „wręcza mu” bardzo szczególny prezent. „To twoja córka” – mówi i znika. Samuel musi z dnia na dzień odnaleźć się w roli taty maleńkiej Glorii. Bezskuteczne poszukiwania matki dziewczynki sprawiają, że z biegiem czasu Samuel okazuje się czułym, kochającym, choć bardzo niekonwencjonalnym tatą. Co jednak wydarzy się, gdy matka dziewczynki po ośmiu latach ponownie pojawi się w ich życiu?

 „Ladies Night” to cykliczna impreza, która odbywa się raz w miesiącu, od stycznia do czerwca oraz od września do listopada, w wybrany czwartek miesiąca o godz. 19.30. Podczas wydarzenia oprócz pokazu przedpremierowego filmu odbywają się liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla każdego. Na kwietniową imprezę mamy cztery podwójne zaproszenia. Aby się o nie ubiegać, wystarczy przesłać na nasz adres konkurs@bydgoszcz24.pl odpowiedź na pytanie: Jaką nagrodę zdobył Omar Sy za rolę Drissa Vassary'ego w "Nietykalnych"? Spośród autorów trafnych odpowiedzi wylosujemy cztery podwójne zaproszenia, które będą do odbioru w kasie Cinema City przed imprezą. Konkurs trwa do wtorku, 25 kwietnia, do godz. 10. Zwycięzców o wygranej poinformujemy mailami 15 minut później.

Odpowiedź: Cezara - dla najlepszego aktora.

 

Cinema City, jako jedyna sieć kinowa w Polsce, oferuje także roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której za 42 zł lub 49 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce. Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited.

(ech)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%