Zamknij

Koncert piosenek Aleksandry Bacińskiej w Światłowni

15:30, 24.04.2017 was
Skomentuj

W najbliższy piątek, 28 kwietnia, w kawiarni artystycznej przy ul. Św. Trójcy 15 odbędzie się koncert pt. „Świat według Oli”.

Na widowni zasiądzie w najbliższy piątek autorka tekstów piosenek, które będą w Światłowni tego wieczoru wykonywane.

Wystąpi zespół w składzie: Wojciech „Biesiad” Biesiadecki - (gitara, śpiew, muzyka), gdynianin od urodzenia, bard, oficer MW, żeglarz, Wojtek „Schultz” Szafrański - (gitara, skrzypce, śpiew),  góral z Zakopanego, wychowany w Poznaniu, „zagnieżdżony”  w Gdyni i Maciej Jan „Maciejan” Głowacki  (gitara basowa akustyczna).

Aleksandra Bacińska - autorka tekstów piosenek, poetka. Jest absolwentką polonistyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i Akademii Obrony Narodowej w Warszawie. Teksty Bacińskiej rozbrzmiewały na wielu polskich scenach, śpiewane przez Michała Bajora, Marylę Rodowicz, Seweryna Krajewskiego czy artystów Piwnicy pod Baranami. Spektakularny sukces przyniosła jej piosenka „Zęby”, za którą w 1994 roku zdobyła Złote Pióro na Kabaretonie w Opolu. Jest laureatką nagrody Wojciecha Młynarskiego (1994 r.). Wydała kilka tomików swoich utworów.


Koncert rozpocznie się o godz. 18.00. Wstęp - cegiełka na Światłownię - 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci - 8 zł.

(was)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%