Zamknij

Ladies Night i ?mamy2mamy? w Cinema City. Mamy zaproszenia

09.56, 12.05.2017 i
Skomentuj
REKLAMA

Cinema City zaprasza w czwartek, 18 maja, o godz. 19:30 wszystkie panie na kolejne spotkanie z cyklu „Ladies Night” - filmowy wieczór pełen atrakcji, konkursów i prezentów! W ramach majowej edycji zostanie pokazana najnowsza francuska komedia „Mamy2mamy” z Juliette Binoche w roli głównej. Duża doza humoru, burza hormonów i moc wzruszeń to gwarancja udanego wieczoru!

„Mamy2mamy” to francuska komedia o miłości, przyjaźni i relacji rodzinnej, w której role odwracają się o 180 stopni. Mado (Juliette Binoche), to najlepszy przykład, że 47 lat to nowa 20-stka: marzy o tym, by podbijać ulice Paryża i serca mężczyzn na skuterze i w różowym kasku. Jako lekkoduch kochający dobrą zabawę jest zupełnym przeciwieństwem swojej córki - odpowiedzialnej i dojrzałej, a nawet trochę sztywnej 30-letniej Avril, która przyjmuje wobec matki rolę opiekunki. To wszystko może nie byłoby aż tak dziwne, gdyby nie to, że kobiety mieszkają razem, a w dodatku… obie zachodzą w mniej lub bardziej zaplanowane ciąże! W istnej burzy hormonów i  rodzinnych zawirowań bohaterki będą musiały znaleźć odpowiedź na to, jak przeżyć, urodzić i nie zwariować. Czy podołają wyzwaniu? W rolach głównych oprócz Juliette Binoche („Ghost in the Shell”, Czekolada”, „Trzy kolory: Niebieski”) zobaczymy także Camille Cottin („Sprzymierzeni”) i Lamberta Wilsona („Matrix: Reaktywacja”).

Ladies Night, to, oprócz przedpremierowego pokazu filmowego, całe mnóstwo niespodzianek i konkursów z wartościowymi nagrodami i prezentem powitalnym! Na majową imprezę mamy dwa podwójne zaproszenia. Aby się o nie ubiegać, wystarczy przesłać na nasz adres: konkurs@bydgoszcz24.pl odpowiedź na pytanie: Jakimi więzami z Polską związana jest odtwórczyni roli głównej w filmie „Mamy2mamy” Juliette Binoche? Spośród autorów trafnych odpowiedzi wylosujemy dwa podwójne zaproszenia, które będą do odbioru w kasie Cinema City przed imprezą. Konkurs trwa do wtorku, 16 maja, do godz. 12. Zwycięzców o wygranej poinformujemy mailami 15 minut później.

Odpowiedź: Babcia Juliette Binoche, Julia Helena z domu Młynarczyk, była polską aktorką

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited.

(i)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%