Zamknij

Ladies Night i film o romantycznej miłości. Mamy zaproszenia

07:19, 02.06.2017 i
Skomentuj

Cinema City zaprasza w czwartek, 8 czerwca, o godz. 19:30 na ostatnią przed wakacjami edycję „Ladies Night” - cykliczną imprezę z mnóstwem upominków i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami dla Pań. W tym miesiącu zobaczymy przedpremierowo „Ponad wszystko” – jeden z najpiękniejszych filmów romantycznych ostatnich lat. Co to znaczy naprawdę się zakochać i żyć pełnią życia? Po odpowiedź zapraszamy na wyjątkowy wieczór w Cinema City.

„Ponad wszystko” to bardziej poruszający film niż „Zanim się pojawiłeś” i „Zostań, jeśli kochasz”, oparty na bestsellerowej powieści Nicoli Yoon. Opowiada historię uczulonej na wszystko Maddy - błyskotliwej osiemnastolatki o wyjątkowej wyobraźni. Niestety choroba nie pozwala jej normalnie funkcjonować i żyje w sterylnym domu, zaprojektowanym przez matkę. Nigdzie nie wychodzi i z nikim się nie spotyka. Wszystko się zmienia, gdy w sąsiedztwie pojawia się Olly. Choć patrzą na siebie tylko przez szybę, bez szansy na dotyk, łączy ich wyjątkowo silna więź. Pragną wspólnie poznawać świat i doświadczyć pierwszej miłości. Choć wiedzą, że konsekwencje mogą być poważne, są gotowi zaryzykować wszystko, aby być razem. W rolach głównych występuje Amandla Stenberg („Igrzyska śmierci”) oraz Nick Robinson („Jurassic World”).

Ladies Night, to, oprócz przedpremierowego pokazu filmowego, całe mnóstwo niespodzianek i konkursów z wartościowymi nagrodami i prezentem powitalnym! Na imprezę w czerwcu mamy cztery podwójne zaproszenia. Aby się o nie ubiegać, wystarczy przesłać na nasz adres: konkurs@bydgoszcz24.pl odpowiedź na pytanie: Który z dotąd obejrzanych filmów uważasz za najpiękniejszy? Konkurs trwa do wtorku, 6 czerwca, do godz. 12. Autorki(rów) czterech najciekawszych odpowiedzi poinformujemy o wygranej mailami 15 minut później. Podwójne zaproszenia będą do odbioru w kasie Cinema City przed imprezą.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited.

(i)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%