Zamknij

Sławomir Ciecierski zjawi się w Światłowni ze swoją płytą

19:27, 03.07.2017 was
Skomentuj

W najbliższy piątek, 7 lipca, w kawiarni artystycznej przy ul. Św. Trójcy 15 obędzie się promocja płyty „Niesymfonie, the worst of”.

Sławomir Ciecierski znany jest w Bydgoszczy ze swojej działalności politycznej (kandydował do Parlamentu Europejskiego z listy Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro), społecznej (jeden z organizatorów akcji Bydgoska Kanapa Prezydencka, polegającej na zwracaniu uwagi władzom miasta na dzikie wysypiska) i muzycznej (gra i komponuje).

W Światłowni wystąpi jako muzyk. Tak zapowiada go Grzegorz Dudziński:  W czerwcu mija 7 lat od kiedy rozpoczął komponowanie cyklu pod nazwą „Niesymfonie”. Do tej pory napisał ponad 840 utworów i nie zamierza przestać. Pisze głównie kompozycje na orkiestrę symfoniczną, rzadziej muzykę elektroniczną oraz na gitarę klasyczną - jedyny żywy instrument, który toleruje. Corocznie, część swojej muzyki dedykuje miastu i jej mieszkańcom, kompilując ją do wielkości płyty CD i komponując dźwięki do filmów, pisząc piosenki. a także uświetniając umieszczając w internecie. Swoim działaniem wspomaga innych twórców, uświetniając  spotkania autorskie bydgoskich poetów i pisarzy. Tenor chóru „Halka”. W maju wydał płytę DVD pod tytułem "Niesymfonie, the worst of", która będąc zaledwie częścią jego działalności muzycznej zawiera ponad 55 godzin muzyki.

Koncert rozpocznie się o godz. 18.00. Wstęp - cegiełka na Światłownię - 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci - 8 zł.

(was)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%