Zamknij

Spotkaj się z wioślarzami. Poznaj osobiście medalistów olimpijskich!

06:00, 11.07.2017 | Artykuł sponsorowany
Fot. Newspix

W najbliższą sobotę (15 lipca), w Bydgoszczy, przy ul. Twardzickiego 62, gośćmi niedawno otwartego salonu optycznego Optometria Karczewski będą Łukasz Pawłowski (AZS UMK Toruń) i Bartłomiej Pawełczak (Lotto Bydgostia Bydgoszcz), wioślarscy wicemistrzowie olimpijscy z Pekinu z 2008 roku z czwórki bez sternika wagi lekkiej. Na przybyłych bydgoszczan czeka w tym dniu wiele atrakcji. 

Okazja do spotkania się z wybitnymi wioślarzami, medalistami igrzysk olimpijskich z Pekinu już w najbliższą sobotę. Łukasz Pawłowski i Bartłomiej Pawełczak pojawią się na zaproszenie Macieja Karczewskiego, właściciela nowo otwartego salonu optycznego Optometria Karczewski w bydgoskim Fordonie przy ul. Twardzickiego 62

Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa trzy godziny. W tym na czasie na mieszkańców Bydgoszczy czekać będzie wiele atrakcji. Sportowców będą mieli na wyciągnięcie ręki. Będą mogli z nimi porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie, wziąć autograf czy zobaczyć prawdziwy medal olimpijski oraz dotknąć łódź wioślarską. 

Oprócz tego jest przewidziany event zorganizowany przez firmę Oakley, w trakcie którego odbędzie się wiele konkursów. Jednym z nich będzie wiosłowanie na ergometrze wioślarskim. Po przewiosłowaniu 500 metrów, na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Jedną z nich będzie dwutygodniowy (do końca lipca) 15 procentowy rabat na cały asortyment salonu Optometria Karczewski. Otrzymają go osoby, które przewiosłują ten dystans w czasie poniżej dwóch minut. 

Serdecznie zapraszamy do pojawienia się w sobotnie przedpołudnie przed salonem optycznym Optometria Karczewski przy ul. Twardzickiego 62 w Bydgoszczy.

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone