Zamknij

„Raz się żyje”, czyli Ladies Night na wesoło w Cinema City. Mamy zaproszenia

22:04, 13.04.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj

Cinema City zaprasza w czwartek, 19 kwietnia, o godz. 19:30 wszystkie panie na kolejne spotkanie z cyklu „Ladies Night” - filmowy wieczór pełen atrakcji, konkursów i prezentów oraz premierowym pokazem amerykańskiej komedii „Raz się żyje”.

Głównym punktem programu „Ladies Night” będzie pokaz przedpremierowy „Raz się żyje”, filmu pozwalającego się odstresować w gronie przyjaciółek i zapomnieć o codziennych troskach. Głównym bohaterem komedii „Raz się żyje” jest Harold - pracownik korporacji prowadzący ustabilizowane życie. Codziennie po pracy wraca do domu na przedmieściach, gdzie czeka na niego kochająca żona. Ich sielankowe życie zostaje nagle zaburzone, gdy Harold odkrywa, że przez lata był oszukiwany przez „przyjaciela” z pracy. Mężczyzna postanawia odegrać się podczas podróży służbowej do Meksyku. Teoretycznie niezawodny plan okazuje się nie być wystarczająco dopracowany, by przechytrzyć spiskowców z meksykańskich karteli. Harold będzie zmuszony skorzystać z pomocy pewnej młodej Amerykanki. Z pozoru niezaradna turystka, która nie skrzywdziłaby nawet muchy, pokaże naprawdę ostre pazurki i głowę na karku. Czy pomoże Haroldowi w zdobyciu niemałej fortuny? Przekonajcie się same podczas Ladies Night!

Podczas imprezy w Cinema City uśmiech na twarzach wszystkich pań wywoła nie tylko zabawny film, ale też rozmaite niespodzianki oraz konkursy z wartościowymi nagrodami! Panie będą mogły skorzystać z porad specjalistów z przeróżnych dziedzin. Każda uczestniczka otrzyma również prezent powitalny.

Na „Ladies Night” mamy cztery podwójne zaproszenia. Aby się o nie ubiegać, wystarczy przesłać na nasz adres: konkurs@bydgoszcz24.pl odpowiedź na pytanie: Jakie zasługi dla popularyzacji muzyki Boba Dylana ma reżyser filmu "Raz się żyje"? Spośród autorek/ów trafnych odpowiedzi wybierzemy cztery. Podwójne zaproszenia będą do odbioru w kasie Cinema City przed imprezą. Konkurs trwa do środy, 18 kwietnia, do godz. 12. Zwyciężczynie/ców o wygranej poinformujemy mailami 15 minut później.

Odpowiedź: Wyreżyserował trzy teledyski Boba Dylana: „Must Be Santa”, „Beyond Here Lies Nothing” i „Duquesne Whistle”.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited

(i)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone