Zamknij

Sylwestrowa Gala Operetki w Adrii: Jak bal, to bal

21:06, 21.12.2018 Artykuł sponsorowany Aktualizacja: 20:16, 30.12.2018
Skomentuj Artes Ensemble Sylwester 2018 Artes Ensemble Sylwester 2018

"SYLWESTROWA GALA OPERETKI: JAK BAL, TO BAL" w wirtuozowskim wykonaniu artystów zespołu wokalno-instrumentalnego Artes Ensemble to ponaddwugodzinne widowisko muzyczne, które swoim klasycznym, wysublimowanym smakiem zachwyciło już tysiące melomanów w całej Polsce.

Sylwestrowy spektakl urzeka wirtuozerią muzyków zespołu Artes Ensemble, oczarowuje pięknem śpiewu solistów operowych, fascynuje stylowym tańcem mistrzowskiej pary tanecznej, zachwyca różnorodnością scenicznej akcji, feerią barwnych kostiumów, muzycznych fajerwerków, najsłynniejszych toastów świata, operetkowych przebojów, noworocznych życzeń oraz porywających do tańca karnawałowych rytmów.

W PROGRAMIE "SYLWESTROWEJ GALI OPERETKI: JAK BAL, TO BAL" w wykonaniu artystów zespołu Artes Ensemble zabrzmią najsłynniejsze muzyczne toasty świata: "Więc pijmy na chwałę miłości/Libiamo" z opery "La Traviata" G. Verdiego; triumfalny „Marsz Radetzkiego" J. Straussa (ojca); toast "Aria Toreadora" z opery "Carmen" G. Bizeta czy „Jak bal, to bal" z operetki „Księżniczka czardasza" E. Kalmana; walc "Nad pięknym modrym Dunajem" J. Straussa (syna); najpiękniejsze arie i duety miłosne mistrzów gatunku: Fr. Lehara "Usta milczą, dusza śpiewa" z operetki "Wesoła wdówka", "W rytm walczyka serce śpiewa" z operetki "Księżniczka czardasza" i "Ach, jedź do Varasdin" z operetki „Hrabina Marica" E. Kalmana; pikantne jak węgierska papryka czardasze "Czardasz Silvy" z operetki "Księżniczka czardasza" E. Kalmana i „Juliska z Budapesztu" z operetki „Błękitna maska" F. Raymonda; fragmenty z najsłynniejszej opery świata "Carmen" G. Bizeta; gorrąca hiszpańska "Granada" A. Lary; "Przetańczyć całą noc" z musicalu „My Fair Lady" Fr. Loewe oraz wiele innych porywających do tańca karnawałowych przebojów.

Tylko podczas "SYLWESTROWEJ GALI OPERETKI: JAK BAL, TO BAL" zespołu Artes Ensemble będziecie Państwo wirować na cesarskim balu w takt najpiękniejszego wiedeńskiego walca, zgłębicie tajniki miłosnych intryg w barwnej krainie operetki, wzniesiecie noworoczne toasty z największymi bohaterami opery, zostaniecie oczarowani i upojeni dźwiękami pikantnego węgierskiego czardasza i rozpalającego zmysły hiszpańskiego flamenco, porwani do szampańskiej zabawy w rytmie karnawałowych, tanecznych przebojów.

ZAPRASZAMY na wyjątkową, niezapomnianą "SYLWESTROWĄ GALĘ OPERETKI: JAK BAL, TO BAL" w wykonaniu artystów zespołu wokalno-instrumentalnego Artes Ensemble z niespodziankami dla Publiczności, spiętą błyskotliwą narracją artystów, z dużą dawką dobrego humoru, pełną muzycznych fajerwerków, najsłynniejszych toastów świata, popisowych arii i duetów miłosnych, blasku i elegancji wiedeńskiego, noworocznego balu oraz na porywającą, szampańską muzyczną zabawę w ten jedyny w roku, magiczny Sylwestrowy Wieczór.

"SYLWESTROWA GALA OPERETKI: JAK BAL, TO BAL"
w wykonaniu
zespołu wokalno-instrumentalnego
Artes Ensemble:
Anna Baran - mezzosopran,
Dominik Sierzputowski - baryton,
Marcin Pawełczyk - skrzypce,
Małgorzata Janaszek - wiolonczela, prowadzenie gali, scenografia, choreografia,
Andrzej Janaszek - fortepian, aranżacje muzyczne utworów, reżyseria, dyr. artystyczny zespołu Artes Ensemble, ze specjalnym udziałem mistrzowskiej pary tanecznej Natalia Kończal i Przemysław Superson.

Poniedziałek  31  grudnia 2018 r. godz. 20.00
KINOTEATR  ADRIA
Rezerwacja biletów:   52 371 27 39 ; 606-200-660
Bilety są do nabycia:
 • Kasa  Kina pok. 3 (parter) tel. 52 371 27 39  pon-piąt 9.00-17.00

 • www.kupbilecik.pl
 • www.biletyna.pl

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%