Zamknij

W Światłowni w piątek Emilia Pawłowska z zespołem, a w sobotę Furiat Furor

22:04, 24.02.2019 i Aktualizacja: 15:49, 03.03.2019
Skomentuj Emilia Pawłowska. Zdjęcie nadesłane Emilia Pawłowska. Zdjęcie nadesłane

W piątek, 1 marca, o godz. 18 Światłownia przy ul. Św. Trójcy 15 zaprasza na koncert  Emilii Pawłowskiej z zespołem pt.  "Czas nas uczy pogody", a w sobotę również o godz. 18 na premierowy koncert Furiata Furora.

Emilia Pawłowska śpiewa piosenki głównie w stylistyce poezji śpiewanej, piosenki literackiej, piosenki rozrywkowej z nurtu „łagodnej odmiany jazzu”. Wcześniej występując pod panieńskim nazwiskiem Isbaner zdobyła laury kilku konkursów piosenki o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim. Kilkakrotnie gościnnie występowała na antenie TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Poznań i TVP2. W 2000 r. brała udział w nagraniach płyty z okazji 25-lecia istnienia Big Bandu Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy, które były realizowane w studiu Radia PIK w Bydgoszczy. W 2002 r. nagrała płytę z pieśniami o tematyce religijnej  pn. „Strugami wylewać miłość”, nagraną w ramach Powiatowego Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej w MGOK w Więcborku. W roku 2006 wzięła udział w „Szansie na Sukces” z zespołem HARLEM.

Po dłuższej przerwie, w 2017 r. wróciła do występów przed szerszą publicznością, mierząc się ponownie z własną wrażliwością. Po kilku recitalach w 2018 r. przy współpracy z kompozytorem i aranżerem Robertem Wiórkiewiczem, wydaje pierwszą solową płytę z programem “Czas nas uczy pogody”. Również w 2018 roku wokalistka wystąpiła  z zespołem, w programie „Radość najpiękniejszych lat – piosenki Anny Jantar”.

Obecnie Emilia pracuje nad kolejnym programem, na który składać się będą m.in. autorskie piosenki wokalistki, kompozycje Roberta Wiórkiewicza, Jerzego Dziedziczaka, Rafała Szyjera J. 

Następnego dnia, w sobotę, 2 marca, o godz. 18.00 pierwszy koncert Furora, bydgoskiego dobrze rozwijającego się rapera i jego pierwszy Mixtape. Cechują go brzmienia oldschoolowe, lekko wymieszane z nowymi. Na dekach  DJ Kalafior.

Furor

Wstęp na koncerty - cegiełka na Światłownię - 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci - 8 zł.

(i)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%