Zamknij

W Światłowni w piątek Adam Andryszczyk, a w sobotę Steffi Mal

21:33, 18.03.2019 i Aktualizacja: 18:57, 24.03.2019
Skomentuj Adam Andryszczyk Adam Andryszczyk

W piątek, 22 marca, o godz. 18 Światłownia przy ul. Św. Trójcy 15 zaprasza na koncert  Adama Andryszczyka, a w sobotę również o godz. 18 na koncert Steffi Mal.

Adam Andryszczyk to laureat wielu festiwali (m.in. Festiwal Piosenki Studenckiej w Krakowie, Spotkania Zamkowe „Śpiewajmy Poezję” w Olsztynie, Ogólnopolski Przegląd Piosenki Autorskiej OPPA w Warszawie, występ na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, nagroda Ministra Kultury i Sztuki za teksty na MSTiWPA w Myśliborzu, nagroda literacka pisma „Student”). Od jesieni 1998 do lata 2000 roku występował na scenie „W.A.N.N.A.” przy teatrze dramatycznym im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Wydał zbiór wierszy „Jeszcze – proszę o dreszcze” oraz powieść sensacyjno-przygodową pt. „Krymski Łut”. Autor monodramu „Normalka”, wystawianego m.in. w warszawskim Teatrze na Woli. Właściciel „Mazurskiej Kuźni Dźwięku” – studia nagrań, w którym zrealizował autorskie płyty „Majówka”, „GROCHole”, „RockAndrole” i „Urodzinowe Rozterki”. Od grudnia 2003 do marca 2007 r. był dyrektorem Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Kowalach Oleckich, gdzie kontynuował organizowanie „Zajazdu Bardów” – imprezy poświęconej piosence autorskiej. Od marca 2007 r. do maja 2009 pracował w Domu Pracy Twórczej (pokamedulski klasztor) na Wigrach, jako kierownik do spraw promocji i kultury. W roku 2008 odznaczony przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaką „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Obecnie mieszka w Sokółce, gdzie prowadzi własne studio nagrań.

Natomiast w sobotę, 23 marca, o godz. 18.00 w koncercie zatytułowanym "W wiosennych rytmach" wystąpi Steffi Mal.

Steffi Mal (Stefania Malinowska) to bydgoska wokalistka, która ma za sobą współpracę z zespołami: „Polish Music Band-SAS”, „Rajd Band”, „The Brass Band”, „Karo”, „Kapelnia Rodeo”, „Silver Duo”. W Światłowni wystąpi z coverami znanych utworów polskich i zagranicznych.

Wstęp na wydarzenia - cegiełka na Światłownię - 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci - 8 zł.

Steffi Mal

(i)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%