Zamknij

Międzynarodowy Festiwal Iluzjonistów "Champions of Illusion" w Adrii. Mamy zaproszenia

22:42, 13.05.2019 i Aktualizacja: 13:37, 17.05.2019
Skomentuj

W niedzielę, 19 maja, o godz. 16 na scenie Kinoteatru Adria rozpocznie się wyjątkowy pokaz! Artyści z międzynarodowej grupy iluzjonistów "Champions of Illusion" zaprezentują triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora. Na pokaz mamy zaproszenia.      

Artyści z międzynarodowej grupy iluzjonistów "Champions of Illusion" podczas europejskiego tournée odwiedzą również Polskę. Zawitają też między innymi do Bydgoszczy. Zobaczymy  zapierające dech w piersiach show, gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora, będą dosłownie na wyciągnięcie ręki. Pokaz odbędzie się 19 maja o godz. 16.00 na scenie Kinoteatru Adria!

W realizacjach poszczególnych iluzji często uczestniczą osoby zapraszane przez artystów z publiczności. Może to właśnie Ty będziesz miał okazję wyciągnąć królika z kapelusza? Organizatorzy wydarzenia zapowiadają, że jego uczestnicy poczują się, jak w baśni Alicja w Krainie Czarów...

Artyści zaprezentują przeróżne formy iluzji, od popularnych zwłaszcza wśród dzieci sztuczek karcianych, przez pokazy z gołębiami i sztuczki mentalne, po wielkie iluzje z dużymi rekwizytami, lewitacją i niesamowitymi ucieczkami z zamkniętych skrzyń czy klatek. Na scenie zaprezentują się różni iluzjoniści, którzy czymś innym zachwycą publiczność. Ta impreza jest dla całej rodziny, dla widzów od lat 3 do 103.

Na niedzielny  festiwal iluzjonistów w Adrii, mamy cztery podwójne zaproszenia. Aby się o nie ubiegać, wystarczy przesłać na nasz adres: konkurs@bydgoszcz24.pl odpowiedź na pytanie: Kto, Waszym zdaniem, zasłużył na miano największego iluzjonisty w historii? Spośród autorek/ów krótkich odpowiedzi nagrodzimy cztery, naszym zdaniem, najbardziej błyskotliwe. Konkurs trwa do środy, 15 maja, do godz. 22. Zwyciężczynie/ców o wygranej i o sposobie odbioru nagrody poinformujemy mailami pół godziny później. UWAGA! W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Info-Net24, sp. z o.o.  

(i)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%