Zamknij

Stand-up comedy Wojciecha Cejrowskiego w Multikinie już 17 września (mamy zaproszenia)

19:11, 04.09.2019 i Aktualizacja: 11:56, 05.09.2019
Skomentuj

We wtorek, 17 września, o godz. 19 w bydgoskim Multikinie w programie bez polityki, przekleństw, za to z ogromną dawką dobrego humoru wystąpi Wojciech Cejrowski. Na stand-up comedy najsławniejszego polskiego podróżnika mamy podwójne zaproszenie.

Stand-up comedy - NIE CHCECIE TAM BYĆ - Wojciecha Cejrowskiego oznacza mniej więcej tyle: samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej godziny. Nie śpiewa, nie tańczy - jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie - opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia.

Będzie to pełen humoru i zaskakujących spostrzeżeń z życia występ komediowy najsławniejszego polskiego podróżnika. Wojciech Cejrowski z fantazją i niezwykłym poczuciem humoru oprowadzi nas po egzotycznych zakamarkach świata. Możemy spodziewać się ogromnej dawki wiadomości, niesamowitych obrazów, śmiechu do łez oraz anegdot, które powalają najtwardszych. Na występ można spokojnie zabrać dzieci i babcię, bo WC nie przeklina i nie świntuszy.

Tytuł programu wcale nie jest prowokacyjny - NIE CHCECIE TAM BYĆ. "Zanim się dotrze do Indian, trzeba najpierw płynąć blaszanym statkiem, na którym jest miejsc pięćdziesiąt, a ludzi trzystu – to jest romantyczne pierwszego dnia, ale rejs trwa tydzień. Potem przesiadasz się do pirogi i od tej chwili na kolację masz albo pieczoną anakondę, albo nic. Codziennie. To brzmi kusząco? A co robić, gdy wódz wciska ci do hamaka najbrzydszą ze swoich żon? Moim zdaniem NIE CHCECIE TAM BYĆ. O takich rzeczach jest to przedstawienie. Pośmiejemy się wspólnie – ze mnie" - mówi WC.

Po występie będzie okazja do zdobycia autografu, zrobienia sobie fotografii oraz zakupu płyt i książek.

Ostatnie bilety na: https://www.kupbilecik.pl

Przed każdym występem WC stoi pod salą na stoisku z książkami i wita gości. Okazja do zdjęcia, do rozmowy. Po występie podobnie i WC nigdy nie ucieka do domu, lecz zawsze dzielnie trwa na posterunku do ostatniej chętnej osoby! Przy salach na 400-500 osób trwa to około godziny. W Krakowie, gdzie raz w roku dajemy występ na sali dla 1200 osób, dwie godziny! WC stoi, pozuje do zdjęć, wpisuje dedykacje do książek i z uśmiechem popija swoją yerbę. Jest cierpliwy jak żółwie błotne. (Choć potrafi też być szybki, jak grzechotnik.)

Na stand-up comedy WC w Multikinie mamy podwójne zaproszenie. Aby się o nie ubiegać, wystarczy przesłać na nasz adres: konkurs@bydgoszcz24.pl odpowiedź na pytanie:  Osiek. Czy Wojciech Cejrowski odwiedził kiedyś tę miejscowość na Kociewiu? Spośród autorek/ów krótkich odpowiedzi nagrodzimy najbardziej błyskotliwe. Konkurs trwa do czwartku, 12 września, do godz. 21. Zwyciężczynię/zcę o wygranej i o sposobie odbioru nagrody poinformujemy mailem pół godziny później. UWAGA! W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Info-Net24, sp. z o.o.  

(i)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%