Zamknij

Operator maszyn (nr 2640)

Nr oferty: StPr/22/2640Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Równa 2, 85-846 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Operator maszyn do działów (Druk, Sztance, Klejenie) Do obowiązków kandydata będzie należało: - przygotowywanie maszyn do produkcji określonego asortymentu (przezbrojenie) i praca zgodnie z założonym poziomem wydajnościowym - wykonanie prawidłowej konserwacji maszyny - prawidłowe ustawianie i kontrola parametrów maszyny - prowadzenie procesu produkcji zgodnie z dokumentacją zlecenia produkcyjnego - dbałosc o materiały powierzone do pradukcji - współpraca w prowadzeniu procesu z pozostałymi pracownikami szczególnie pod kątem technologicznym, optymalizacyjnym oraz jakościowym Oferujemy: - miesięczną premię wydajnościową w maks. wysokości 1240 PLN, premie specjalne, urlopowe, dodatki: szkoleniowe, funkcyjne, świąteczne, za prace w niedzielę, dodatek za prace w godzinach nocnych 30% stawki pracownika - świadczenia z ZFŚS (dofinansowanie wypoczynku, wyprawka szkolna, świadczenia celowe, okolicznościowe) - pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach - pakiet medyczny dla pracownika oraz członków rodziny - karta Multisport - ubezpieczenie grupowe na życie - darmowa kawa, soki, przekąski Umowa o prace na pełen etat przez firmę Neupack Miejsce pracy Bydgoszcz ul. Petersona 15 lub Równa 2
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
 • zasadnicze zawodowe
  Pozostałe wymagania
  Inne wymagania: Od kandydatów oczekujemy: - co najmniej 3 letnie doswiadczenie w zakresie pracy na stanowisku operatora / maszynisty - doświadczenie w obsłudze maszyn Druk - offset KBA sztanca - Bobst. Klejenie - Bobst / Duran - wykształcenia min. zawodowego - podstawowej umiejętności obsługi komputera - dyspozycyjności, umiejętności pracy w grupie, otwartości na zmiany, - gotowości do pracy w systemie zmianowym (12h lub 8h)
  Dane pracodawcy:
  Pracodawca: MMP NEUPACK POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
  Adres: Równa 2, 85-846 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
  Osoba do kontaktu:
  Numer telefonu: 514 692 990
  E-mail:
  Język aplikacji: polski
  Wymagane dokumenty: Karolina Majchrzak kontakt tel. 514-692-990
  Sposób kontaktu
  przekazania dokumentów:
  Preferowane formy kontaktu: telefon
  Specjalista w Sekcji Rozliczeń Wydziału Inwestycji Budowlanych w Rejonowym Zarządzie Infrastruktury w Bydgoszczy. RODZAJ UMOWY: UMOWA O PRACĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY WYMIAR ETATU: PEŁNY ETAT ZMIANOWOŚĆ: JEDNA ZMIANA Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 godzin Data rozpoczęcia pracy: 29.06.2022 r. Wynagrodzenie kwota brutto 4.150,00 zł. + 18% premii regulaminowej + dodatek za staż pracy, pracodawca wypłaca dodatkowe wynagrodzenie roczne oraz nagrody jubileuszowe. Data ważności ogłoszenia do 08.07.2022 r. Miejsce wykonywania pracy: Bydgoszcz ul. Podchorążych 33.
  StPr/22/2726
  data rozpoczęcia pracy od 04.07.2022
  wynagrodzenie od od 4 150 PLN

  roboty ziemne w terenie nieutwardzonym umowa zlecenie lub umowa o dzieło wymiar czasu pracy do uzgodnienia z pracodawcą
  StPr/22/2725
  data rozpoczęcia pracy od 15.07.2022
  wynagrodzenie od od 19,7 PLN

  Do obowiązków kandydata należeć będzie: - konfiguracja, montaż i programowanie urządzeń telemetrii - administracja i konfiguracja obiektów w systemie telemetrii - planowanie i zamawianie materiałów oraz nadzór nad terminowością dostaw Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy: - interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - konkurencyjne wynagrodzenie, - możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji, - pracę w młodym i zaangażowanym zespole
  StPr/22/2724
  data rozpoczęcia pracy od 04.07.2022
  wynagrodzenie od od 3 010 PLN

  Zakres zadań: - obsługa maszyny do obróbki rur. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, pracę jednozmianową, - pracę w zespole z osobami doświadczonymi, nabycie różnorodnych umiejętności dotyczących zróżnicowanych typów urządzeń, - pokrycie kosztów szkoleń, nabycia i odnowienia uprawnień, - wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, - przelew wynagrodzenia zawsze na czas.
  StPr/22/2722
  data rozpoczęcia pracy od 30.06.2022
  wynagrodzenie od od 4 000 PLN

  Zakres zadań: - aktywne poszukiwanie nowych kontrahentów oraz nawiązanie z nimi współpracy, - utrzymywanie z kontrahentami długofalowych relacji handlowych, - sporządzanie ofert na dostawy i usługi będące w zakresie działalności firmy, - budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez jej godne reprezentowanie oraz zachowanie wysokich standardów obsługi.
  StPr/22/2721
  data rozpoczęcia pracy od 30.06.2022
  wynagrodzenie od od 4 130 PLN

  prace spawalnicze konstrukcji stalowych
  StPr/22/2720
  data rozpoczęcia pracy od 30.06.2022
  wynagrodzenie od od 5 000 PLN

  Zakres zadań: - samodzielna obsługa maszyn w procesie malowania proszkowego, - kontrola jakościowa produkowanych wyrobów, - dbanie o odpowiednie przygotowanie elementów do malowania, - dbanie o stan techniczny maszyn oraz narzędzi pomiarowych, - bezpośrednie kierowanie grupą 3 - 5 osób, - organizacja prac na lakierni, nadzór nad poprawnym przebiegiem produkcji. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, - wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, - przelew wynagrodzenia zawsze na czas, - miłą atmosferę w pracy.
  StPr/22/2719
  data rozpoczęcia pracy od 30.06.2022
  wynagrodzenie od od 4 000 PLN

  Zakres obowiązków: - pakowanie produktów spływających z działów produkcyjnych, - kompletowanie produktów na potrzeby wysyłki, - kontrola ilościowa i jakościowa wysyłek, - udział w załadunku i wyładunku pojazdów firmowych oraz zewnętrznych, - dbanie o porządek w miejscu pracy, - dbanie o powierzony towar oraz mienie firmy. Oferujemy: - praca w systemie jednozmianowym, - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - praca w przyjaznej atmosferze.
  StPr/22/2718
  data rozpoczęcia pracy od 30.06.2022
  wynagrodzenie od od 24 PLN

  Zakres obowiązków: 1. Obsługa plotera frezującego CNC. 2. Wykonywanie elementów, detali i półfabrykatów zgodnie z dokumentacją i zaleceniami. 3. Międzyoperacyjna kontrola jakości produkowanych detali.
  StPr/22/2717
  data rozpoczęcia pracy od 30.06.2022
  wynagrodzenie od od 4 000 PLN

  - obsługa gości hotelowych, - nadzór nad estetyką i czystością - dbałość o właściwe użytkowanie urządzeń dni pracy: pon.-pt., praca również w soboty i niedziele
  StPr/22/2716
  data rozpoczęcia pracy od 30.06.2022
  wynagrodzenie od od 3 010 PLN