Zamknij

Referent w Kanclerii Tajnej/Pionie Ochrony Informacji Niejawnych (nr 2636)

Nr oferty: StPr/22/2636Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Powstańców Warszawy 2, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: 1. Przyjmowanie, rejestrowanie, przechowywanie oraz przekazywanie dokumentów otrzymywanych, wysyłanych oraz wytwarzanych na potrzeby wewnętrzne jednostki zgodnie z obowiązującymi przepisami. 2. Udostępnianie i wydawanie materiałów niejawnych osobom upoważnionym do dostępu do informacji niejawnych. 3. Sprawowanie nadzoru nad stroną formalną wywarzania i obiegu dokumentów. 4. Sprawowanie kontroli nad prawidłowym wykonywaniem i oznaczaniem dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami. 5. Prowadzenie urządzeń ewidencyjnych kancelarii. pierwsza umowa na okres próbny, kolejna na czas określony kwota wynagrodzenia zasadnicza 2848 zł brutto/mc + 21% premii
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 11.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
 • średnie ogólnokształcące
  Pozostałe wymagania
  Inne wymagania: Wymagania konieczne: - wykształcenie średnie, - preferowane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub praca w jednostce administracji publicznej, - posiadanie obywatelstwa polskiego, zgodnie z art. 16 pkt. 1 ustawy z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych, - preferowane posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa o klauzuli "tajna", - biegła znajomość obsługi komputera, w szczególności środowiska Office, - umiejętność redagowania pism, - umiejętność prowadzenia kalendarza na platformie ShartePoint, - umiejętność archiwizacji dokumentów. Wymagania dodatkowe: wiedza i przepisy normatywne: - ustawa z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych, - rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 22 grudnia 2011 r. w sprawie sposobu oznaczania materiałów i umieszczania na nich klauzul tajności, - decyzja Nr 7/MON z dnia 20 stycznia 2012 r. w sprawie organizacji ochrony systemów teleinformatycznych przeznaczonych do przetwarzania informacji niejawnych w resorcie obrony narodowej, - decyzja Nr 77/MON z dnia 9 czerwca 2020 r. w sprawie zasad używania urządzeń do przetwarzania obrazu i dźwięku oraz organizacji ochrony informacji niejawnych podczas przedsięwzięć realizowanych w komórkach i jednostkach organizacyjnych podległych Ministrowi Obrony Narodowej lub przez niego nadzorowanych, - decyzja Nr 183/MON z dnia 30 października 2019 r. w sprawie zasad zaopatrywania, prowadzenia gospodarki i postępowania z pieczęciami wytworzonymi i używanymi w resorcie obrony narodowej w czasie pokoju i wojny, - decyzja nr 385/MON z dnia 17 grudnia 2013 r. w sprawie wprowadzenia do użytku "Instrukcji o zasadach pracy biurowej w resorcie obrony narodowej" oraz akty ją zmieniające, - zarządzenie Nr 59/MON z dnia 11 grudnia 2017 r. w sprawie doboru i stosowania środków bezpieczeństwa fizycznego do ochrony informacji niejawnych.
  Dane pracodawcy:
  Pracodawca: DOWÓDZTWO 1 BRYGADY LOGISTYCZNEJ
  Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
  Adres: Powstańców Warszawy 2, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pom
  Osoba do kontaktu:
  Numer telefonu:
  E-mail:
  Język aplikacji: polski
  Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych niezbędnych do przeprowadzenia procesów rekrutacji. Dokumenty należy złożyć do 30.06.2022 r. osobiście (poniedziałek-czwartek 7:0
  Sposób kontaktu
  przekazania dokumentów:
  Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta
  Specjalista w Sekcji Rozliczeń Wydziału Inwestycji Budowlanych w Rejonowym Zarządzie Infrastruktury w Bydgoszczy. RODZAJ UMOWY: UMOWA O PRACĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY WYMIAR ETATU: PEŁNY ETAT ZMIANOWOŚĆ: JEDNA ZMIANA Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 godzin Data rozpoczęcia pracy: 29.06.2022 r. Wynagrodzenie kwota brutto 4.150,00 zł. + 18% premii regulaminowej + dodatek za staż pracy, pracodawca wypłaca dodatkowe wynagrodzenie roczne oraz nagrody jubileuszowe. Data ważności ogłoszenia do 08.07.2022 r. Miejsce wykonywania pracy: Bydgoszcz ul. Podchorążych 33.
  StPr/22/2726
  data rozpoczęcia pracy od 04.07.2022
  wynagrodzenie od od 4 150 PLN

  roboty ziemne w terenie nieutwardzonym umowa zlecenie lub umowa o dzieło wymiar czasu pracy do uzgodnienia z pracodawcą
  StPr/22/2725
  data rozpoczęcia pracy od 15.07.2022
  wynagrodzenie od od 19,7 PLN

  Do obowiązków kandydata należeć będzie: - konfiguracja, montaż i programowanie urządzeń telemetrii - administracja i konfiguracja obiektów w systemie telemetrii - planowanie i zamawianie materiałów oraz nadzór nad terminowością dostaw Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy: - interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - konkurencyjne wynagrodzenie, - możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji, - pracę w młodym i zaangażowanym zespole
  StPr/22/2724
  data rozpoczęcia pracy od 04.07.2022
  wynagrodzenie od od 3 010 PLN

  Zakres zadań: - obsługa maszyny do obróbki rur. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, pracę jednozmianową, - pracę w zespole z osobami doświadczonymi, nabycie różnorodnych umiejętności dotyczących zróżnicowanych typów urządzeń, - pokrycie kosztów szkoleń, nabycia i odnowienia uprawnień, - wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, - przelew wynagrodzenia zawsze na czas.
  StPr/22/2722
  data rozpoczęcia pracy od 30.06.2022
  wynagrodzenie od od 4 000 PLN

  Zakres zadań: - aktywne poszukiwanie nowych kontrahentów oraz nawiązanie z nimi współpracy, - utrzymywanie z kontrahentami długofalowych relacji handlowych, - sporządzanie ofert na dostawy i usługi będące w zakresie działalności firmy, - budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez jej godne reprezentowanie oraz zachowanie wysokich standardów obsługi.
  StPr/22/2721
  data rozpoczęcia pracy od 30.06.2022
  wynagrodzenie od od 4 130 PLN

  prace spawalnicze konstrukcji stalowych
  StPr/22/2720
  data rozpoczęcia pracy od 30.06.2022
  wynagrodzenie od od 5 000 PLN

  Zakres zadań: - samodzielna obsługa maszyn w procesie malowania proszkowego, - kontrola jakościowa produkowanych wyrobów, - dbanie o odpowiednie przygotowanie elementów do malowania, - dbanie o stan techniczny maszyn oraz narzędzi pomiarowych, - bezpośrednie kierowanie grupą 3 - 5 osób, - organizacja prac na lakierni, nadzór nad poprawnym przebiegiem produkcji. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, - wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, - przelew wynagrodzenia zawsze na czas, - miłą atmosferę w pracy.
  StPr/22/2719
  data rozpoczęcia pracy od 30.06.2022
  wynagrodzenie od od 4 000 PLN

  Zakres obowiązków: - pakowanie produktów spływających z działów produkcyjnych, - kompletowanie produktów na potrzeby wysyłki, - kontrola ilościowa i jakościowa wysyłek, - udział w załadunku i wyładunku pojazdów firmowych oraz zewnętrznych, - dbanie o porządek w miejscu pracy, - dbanie o powierzony towar oraz mienie firmy. Oferujemy: - praca w systemie jednozmianowym, - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - praca w przyjaznej atmosferze.
  StPr/22/2718
  data rozpoczęcia pracy od 30.06.2022
  wynagrodzenie od od 24 PLN

  Zakres obowiązków: 1. Obsługa plotera frezującego CNC. 2. Wykonywanie elementów, detali i półfabrykatów zgodnie z dokumentacją i zaleceniami. 3. Międzyoperacyjna kontrola jakości produkowanych detali.
  StPr/22/2717
  data rozpoczęcia pracy od 30.06.2022
  wynagrodzenie od od 4 000 PLN

  - obsługa gości hotelowych, - nadzór nad estetyką i czystością - dbałość o właściwe użytkowanie urządzeń dni pracy: pon.-pt., praca również w soboty i niedziele
  StPr/22/2716
  data rozpoczęcia pracy od 30.06.2022
  wynagrodzenie od od 3 010 PLN