Zamknij

Pomoc kuchenna (nr 3726)

Miejsce pracy: Zygmunta Krasińskiego 10, 85-008 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: pomoc w przygotowywaniu posiłków zgodnie z HACCP i zasadami BHP, wydawanie posiłków, dbanie o czystość w kuchni
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 21.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 410 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane wykształcenie gastronomiczne, mile widziane doświadczenie zawodowe
    Pracodawca: KUJAWSKO-POMORSKI SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 1 DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SŁABO WIDZĄCEJ I NIEWIDOMEJ IM. LOUISA BRAILLE"A W BYDGOSZCZY
    Adres: Zygmunta Krasińskiego 10, 85-008 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: kadry@braille.bydgoszcz.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesłać na adres e-mail: kadry@braille.bydgoszcz.pl W przysłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    wprowadzanie danych do systemu Możliwość umowy o pracę lub umowy zlecenie (początkowo okres próbny, nastepnie um. o pracę)
    StPr/22/3881
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Nauczyciel matematyki wymiar 18/18
    StPr/22/3879
    wynagrodzenie od od 3 329 PLN

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE (nr SOiO.1101/6/22) Prezes Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Bydgoszczy ogłasza konkurs na staż urzędniczy (1 etat) Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: 1. Obsługa kasowa sądu. 2. Prowadzenie rejestru dochodów. 3. Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych. 4. Prowadzenie gospodarki materiałowej. 5. Wprowadzanie i dekretowanie dokumentów księgowych do systemu księgowego. 6. Przygotowywanie przelewów bankowych. 7. Bieżąca archiwizacja dokumentów finansowo-księgowych.
    StPr/22/3875

    przewóz osób przy użyciu aplikacji mobilnych
    StPr/22/3876
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    - poradnictwo psychologiczne dla uczestników ŚDS, - prowadzenie psychoedukacji, - poradnictwo indywidualne i grupowe, - prowadzenie dokumentacji psychologicznej, - współpraca z zespołem terapeutycznym, - współtworzenie indywidualnych planów terapeutycznych dla uczestników
    StPr/22/3887
    wynagrodzenie od od 4 053 PLN

    - ochrona obiektu hotelowego - system zmianowy praca w godz. 7-19, 19-7 - liczne dofinansowania do paliwa, leków, prywatna opieka medyczna LuxMed
    StPr/22/3884

    - prowadzenie zajęć terapeutycznych z uczestnikami ŚDS, - współtworzenie indywidualnych planów terapeutycznych uczestników, - praca w zespole terapeutycznym, - prowadzenie dokumentacji terapeutycznej, - realizacja treningów umiejętności społecznych z uczestnikami.
    StPr/22/3883
    wynagrodzenie od od 3 378 PLN

    rozkładanie towaru w magazynie, oznaczanie kartonów i metkowanie produktów
    StPr/22/3877
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    -klejenie -pakowanie -pomoc w kontroli jakości -obsługa prostych maszyn introligatorskich -liczenie Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Czyżkówko
    StPr/22/3882
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    pozyskiwanie kontrahentów, wystawianie ładunków na giełdzie, kontakt z przewoźnikami, kompletowanie zleceń
    StPr/22/3868