Zamknij

referent ds. administracyjno-archiwalnych (nr 3739)

Miejsce pracy: Łużycka 32, 85-096 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prowadzenie rejestrów umów, bieżące prowadzenie dokumentacji wynikające z przepisów prawa związanego z charakterem prowadzonej działalności, pisanie aneksów po okresie próbnym umowa na czas określony
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Administraja biurowa
    • obsługa komputera MS Ofice
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane również osoby posiadające stopień niepełnosprawności
      Pracodawca: AJG SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Łużycka 32, 85-096 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: AGNIESZKA GRZYB
      Numer telefonu: 52 585-15-20
      E-mail: agnieszka.grzyb@ajg.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesłać na adres e-mail: agnieszka.grzyb@ajg.pl lub kontakt tel. 52 585-15-20 - p. AGNIESZKA GRZYB
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      wprowadzanie danych do systemu Możliwość umowy o pracę lub umowy zlecenie (początkowo okres próbny, nastepnie um. o pracę)
      StPr/22/3881
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Nauczyciel matematyki wymiar 18/18
      StPr/22/3879
      wynagrodzenie od od 3 329 PLN

      OGŁOSZENIE O KONKURSIE (nr SOiO.1101/6/22) Prezes Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Bydgoszczy ogłasza konkurs na staż urzędniczy (1 etat) Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: 1. Obsługa kasowa sądu. 2. Prowadzenie rejestru dochodów. 3. Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych. 4. Prowadzenie gospodarki materiałowej. 5. Wprowadzanie i dekretowanie dokumentów księgowych do systemu księgowego. 6. Przygotowywanie przelewów bankowych. 7. Bieżąca archiwizacja dokumentów finansowo-księgowych.
      StPr/22/3875

      przewóz osób przy użyciu aplikacji mobilnych
      StPr/22/3876
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      - poradnictwo psychologiczne dla uczestników ŚDS, - prowadzenie psychoedukacji, - poradnictwo indywidualne i grupowe, - prowadzenie dokumentacji psychologicznej, - współpraca z zespołem terapeutycznym, - współtworzenie indywidualnych planów terapeutycznych dla uczestników
      StPr/22/3887
      wynagrodzenie od od 4 053 PLN

      - ochrona obiektu hotelowego - system zmianowy praca w godz. 7-19, 19-7 - liczne dofinansowania do paliwa, leków, prywatna opieka medyczna LuxMed
      StPr/22/3884

      - prowadzenie zajęć terapeutycznych z uczestnikami ŚDS, - współtworzenie indywidualnych planów terapeutycznych uczestników, - praca w zespole terapeutycznym, - prowadzenie dokumentacji terapeutycznej, - realizacja treningów umiejętności społecznych z uczestnikami.
      StPr/22/3883
      wynagrodzenie od od 3 378 PLN

      rozkładanie towaru w magazynie, oznaczanie kartonów i metkowanie produktów
      StPr/22/3877
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      -klejenie -pakowanie -pomoc w kontroli jakości -obsługa prostych maszyn introligatorskich -liczenie Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Czyżkówko
      StPr/22/3882
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      pozyskiwanie kontrahentów, wystawianie ładunków na giełdzie, kontakt z przewoźnikami, kompletowanie zleceń
      StPr/22/3868