Zamknij

opiekun klienta ds. transportu/doposażenie/22/3868

Miejsce pracy: Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: pozyskiwanie kontrahentów, wystawianie ładunków na giełdzie, kontakt z przewoźnikami, kompletowanie zleceń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: brak dodakowych wymagań
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Sylwia Serafin
    Numer telefonu: 523604332
    E-mail: s.serafin@pup.bydgoszcz.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Oferta w ramach doposażenia stanowiska pracy. Skierowane mogą zostać osoby bezrobotne: w wieku 18-29 lat, w wieku 18-29 lat, które nie uczestniczą w kształceniu formalnym lub szkoleniu tzw. NEET, ze szczególnym uwzględnieniem: osób długotrwale bezro
    obsługa, konserwacja oraz wykonywanie bieżących, drobnych napraw urządzeń energetycznych, diagnostyka, przeglądy, konserwacje, bieżące naprawy instalacji np. elektrycznych, wentylacji, klimatyzacji, systemów p.poż, grzewczych, gazowych w celu zapewnienia utrzymania pełnej jego sprawności, prace "złotej rączki" Umowa: 3 miesiące okres próbny, po tym okresie umowa na czas nieokreślony. Praca zmianowa : 6:30-14:30 i 13:00-21:00 plus 1 lub 2 soboty w miesiącu 8:00-16:00 Miejsce wykonywania pracy: Leroy Merlin
    StPr/22/4499
    wynagrodzenie od od 5 200 do 6 200 PLN

    Pomoc przy montażu kanałów wentylacyjnych, oraz instalacji chłodniczych. Praca na budowie.
    StPr/22/4498
    wynagrodzenie od od 25 PLN

    Montaż kanałów wentylacyjnych
    StPr/22/4497

    StPr/22/4496
    wynagrodzenie od od 6 000 do 8 000 PLN

    - przygotowanie elementów do malowania, (szlifowanie, maskowanie, itp.), - lakierowanie detali / wyrobów zgodnie z wytycznymi, - obsługa urządzeń lakierniczych, dobór parametrów procesu, nadzór nad sprzętem, - kontrola procesu suszenia oraz gotowego produktu, Oferujemy: - stabilne zatrudnienie - umowa o pracę, pełen etat
    StPr/22/4495
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    - transport materiałów budowlanych - załadunek i rozładunek pojazdu - inne obowiązki zlecone przez pracodawcę m-ce pracy: Bydgoszcz, powiat bydgoski
    StPr/22/4494

    Kompletowanie zamówień i przygotowanie do wysyłki, zabezpieczenie towarów przez uszkodzeniem w trakcie transportu do odbioru, obsługa skanera magazynowego, praca na trzy zmiany
    StPr/22/4493
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    Wykładanie towarów na taśmę, etykietowanie, pakowanie przedmiotów, żywności etc., skręcanie, sklejanie bądź łączenie w inny sposób przygotowanych elementów, sprawdzanie jakości produktu, przestrzeganie norm ilościowych produkcji, kompletowanie zamówień, przygotowanie do wysyłki praca na trzy zmiany
    StPr/22/4492

    Pracownik służby sprzątająco-czyszczącej Umowa zlecenie lub umowa o pracę
    StPr/22/4479
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    przyjmowanie i wydawanie towaru, rozmieszczanie towaru na półkach, pakowanie paczek, zamówień detalicznych, pakowanie zamówień paletowych, wprowadzanie zamówień do systemu
    StPr/22/4485
    wynagrodzenie od od 3 650 PLN