Zamknij

sprzedawca (nr 0259)

Miejsce pracy: Podgórze 7, 85-790 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: sprzedaż art. spożywczych w sklepie osiedlowym godz. otwarcia sklepu 6.00-20.00, praca II zmianowa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 24.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: chęć do pracy
    Pracodawca: 1. PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-PRODUKCYJNO-HANDLOWO-TRANSPORTOWE Wiesław Kraszewski 2. OŚRODEK REKREACJI KONNEJ Wiesław Kraszewski
    Adres: 87-400 Kolonia Lipnica 1A, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 603-198-594
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt tel. 603 198 594
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    sprzątanie budunku biurowego lub produkcyjnego praca w godz. 14.00-18.00
    StPr/23/0318
    wynagrodzenie od od 1 745 PLN

    Krojczy
    StPr/23/0081
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    Praca na stanowisku fryzjer . Zakres wszystkich obowiązków związanych z zawodem.
    StPr/23/0317
    wynagrodzenie od od 3 490 PLN

    naprawa, znakowanie bielizny
    StPr/23/0322

    Prace montażowe przy budowie wewnętrznych instalacji sanitarnych, grzewczych i gazowych Kwota wynagrodzenia 4.500 zł netto + premia m-ce pracy: teren kraju, głównie teren Bydgoszczy
    StPr/23/0319
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    rozmnażanie roślin w laboratorium praca w godz. 7.00-15.00
    StPr/23/0306
    wynagrodzenie od od 23 PLN

    Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy zatrudni lekarzy specjalistów w zakresie: - chorób wewnętrznych Oferujemy: 1. atrakcyjne wynagrodzenie, znacznie przewyższające stawki ustawowe, 2. komfortowe warunki pracy w nowo wybudowanych lub wyremontowanych budynkach, 3. dostęp do najnowszych metod leczenia i aparatury medycznej, 4. świadczenia pozapłacowe (ZFŚS, PPK, ubezpieczenia), 5. elastyczny grafik i indywidualne podejście do pracowników, 6. stabilne zatrudnienie, miłą atmosferę oraz możliwość rozwoju i współpracy z wysoko wykwalifikowaną kadrą. Umowa o pracę lub kontrakt (do uzgodnienia)
    StPr/23/0309
    wynagrodzenie od od 8 000 do 12 000 PLN

    Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy zatrudni lekarzy specjalistów w zakresie: - rehabilitacji medycznej Oferujemy: 1. atrakcyjne wynagrodzenie, znacznie przewyższające stawki ustawowe, 2. komfortowe warunki pracy w nowo wybudowanych lub wyremontowanych budynkach, 3. dostęp do najnowszych metod leczenia i aparatury medycznej, 4. świadczenia pozapłacowe (ZFŚS, PPK, ubezpieczenia), 5. elastyczny grafik i indywidualne podejście do pracowników, 6. stabilne zatrudnienie, miłą atmosferę oraz możliwość rozwoju i współpracy z wysoko wykwalifikowaną kadrą. Umowa o pracę lub kontrakt (do uzgodnienia)
    StPr/23/0310

    - zatrudnienie w wymiarze 15 godzin tygodniowo
    StPr/23/0314
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    - zatrudnienie w wymiarze 30 godzin tygodniowo
    StPr/23/0313
    wynagrodzenie od od 3 490 do 4 200 PLN