SAMODZIELNY TECHNIK W ODDZIALE INWESTYCJI BUDOWLANYCH (nr 0276)

Miejsce pracy: Józefa Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: 1) prowadzenie bazy danych eksploatacyjnych: sprzętu technicznego infrastruktury, systemów dynamicznego osuszania, sprzętu i systemów systemów ochrony obiektów, sprzętu i urządzeń do przechowywania i niszczenia nośników informacji niejawnych, zespołów spalinowo-elektrycznych do awaryjnego zasilania obiektów, systemów oświetlenia nawigacyjnego lotnisk, 2) koordynowanie pozyskiwania i eksploatacji sprzętu i systemów wyszczególnionych w pkt. 1; 3) współuczestnictwo w analizowaniu i opracowywaniu zestawień potrzeb rzeczowych składanych przez organy planujące; 4) przygotowywanie projektów wytycznych, instrukcji, decyzji z zakresu eksploatacji i gospodarki sprzętem i systemami wyszczególnionymi w pkt.1. 5) przygotowywanie projektów wymagań eksploatacyjno-technicznych dla sprzętu i systemów wyszczególnionych w pkt 1. Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny (docelowo umowa na czas nieokreślony, w pełnym wymiarze czasu pracy). Zatrudnienie: luty 2023 r.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.02.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, elektryczne
    Uprawnienia:
    • znajomość pakietu MS Office
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat), elektryczne
        Język:
        • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie o specjalności elektroenergetycznej, 3 lata doświadczenia zawodowego (1 rok jeśli wykształcenie wyższe). Wymagania dodatkowe: 1. Preferowane wykształcenie wyższe o specjalności elektrycznej lub energetycznej. 2. Znajomość problematyki w zakresie eksploatacji lotniskowych urządzeń elektroenergetycznych i elektroświetlnych. 3. Znajomość przepisów w zakresie prawa powszechnego i branżowego ze szczególnym uwzględnieniem ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. (z późn. zm.) Prawo energetyczne. 4. Znajomość języków obcych: preferowana znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym. 5. Umiejętność analizy dokumentów, samodzielnego redagowania pism, interpretacji przepisów określonych w obowiązujących aktach prawnych oraz publicznego przedstawiania informacji z obszaru swoich zadań. 6. Obsługa komputera, bardzo dobra znajomość pakietu aplikacji biurowych MS Office (Excel, Word, Power Point).
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych
          Adres: Józefa Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pom
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu:
          E-mail: iwspsz.kadry@ron.mil.pl
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: Zgłaszanie ofert (CV i list motywacyjny oraz pisemna zgoda na przetwarzanie danych osobowych o treści "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji na stanowisko samodzielnego technika ogłoszonej przez Inspektorat Wspa
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, poczta
          sprzątanie budunku biurowego lub produkcyjnego praca w godz. 14.00-18.00
          StPr/23/0318
          wynagrodzenie od od 1 745 PLN

          Krojczy
          StPr/23/0081
          wynagrodzenie od 1 565 PLN

          Praca na stanowisku fryzjer . Zakres wszystkich obowiązków związanych z zawodem.
          StPr/23/0317
          wynagrodzenie od od 3 490 PLN

          naprawa, znakowanie bielizny
          StPr/23/0322

          Prace montażowe przy budowie wewnętrznych instalacji sanitarnych, grzewczych i gazowych Kwota wynagrodzenia 4.500 zł netto + premia m-ce pracy: teren kraju, głównie teren Bydgoszczy
          StPr/23/0319
          wynagrodzenie od od 4 500 PLN

          rozmnażanie roślin w laboratorium praca w godz. 7.00-15.00
          StPr/23/0306
          wynagrodzenie od od 23 PLN

          Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy zatrudni lekarzy specjalistów w zakresie: - chorób wewnętrznych Oferujemy: 1. atrakcyjne wynagrodzenie, znacznie przewyższające stawki ustawowe, 2. komfortowe warunki pracy w nowo wybudowanych lub wyremontowanych budynkach, 3. dostęp do najnowszych metod leczenia i aparatury medycznej, 4. świadczenia pozapłacowe (ZFŚS, PPK, ubezpieczenia), 5. elastyczny grafik i indywidualne podejście do pracowników, 6. stabilne zatrudnienie, miłą atmosferę oraz możliwość rozwoju i współpracy z wysoko wykwalifikowaną kadrą. Umowa o pracę lub kontrakt (do uzgodnienia)
          StPr/23/0309
          wynagrodzenie od od 8 000 do 12 000 PLN

          Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy zatrudni lekarzy specjalistów w zakresie: - rehabilitacji medycznej Oferujemy: 1. atrakcyjne wynagrodzenie, znacznie przewyższające stawki ustawowe, 2. komfortowe warunki pracy w nowo wybudowanych lub wyremontowanych budynkach, 3. dostęp do najnowszych metod leczenia i aparatury medycznej, 4. świadczenia pozapłacowe (ZFŚS, PPK, ubezpieczenia), 5. elastyczny grafik i indywidualne podejście do pracowników, 6. stabilne zatrudnienie, miłą atmosferę oraz możliwość rozwoju i współpracy z wysoko wykwalifikowaną kadrą. Umowa o pracę lub kontrakt (do uzgodnienia)
          StPr/23/0310

          - zatrudnienie w wymiarze 15 godzin tygodniowo
          StPr/23/0314
          wynagrodzenie od od 2 500 PLN

          - zatrudnienie w wymiarze 30 godzin tygodniowo
          StPr/23/0313
          wynagrodzenie od od 3 490 do 4 200 PLN