odpowiedzialność za proces magazynowania i kompletowania zamówień, zapewnienie ciągłości cyklu produkcyjnego, ewidencja zamówień i stanów magazynowych, odbiór ilościowy opakowań na podstawie dokumentów wewnętrznych i dostawców, porozumiewanie się z pracownikami cudzoziemskimi.
StPr/21/0108
wynagrodzenie od od 2 800 PLN

laminacja brwi i rzęs produktami marki Elan, regulacja brwi, prowadzenie szkoleń.
StPr/21/0110
wynagrodzenie od od 18,3 PLN

- wynagrodzenie 2800zł brutto + wysługa + premia
StPr/21/0115

Naprawa samochodów ciężarowych i osobowych, zakup części wymiennych, praca na warsztacie na potrzeby firmy Umowa o pracę pełen etat, system jednozmianowy od 07:00 - 15:00
StPr/21/0116
wynagrodzenie od 3 500 - 5 000 PLN

Zakres obowiązków: 1. Uczestnictwo w procesie planowania, uzgadniania i realizacji zadań, wykonywanych przez inwestorów wojskowych Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych Ameryki na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej wynikających z Umowy między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Stanów Zjednoczonych Ameryki o wzmocnionej współpracy obronnej. 2. Bezpośredni udział w przygotowywaniu projektów umów oraz porozumień międzynarodowych, dotyczących stacjonowania wojsk sojuszniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. 3. Dokonywanie oceny dokumentacji koncepcyjnych oraz projektowych wynikających z umów oraz porozumień międzynarodowych w dziedzinie obronności. 4. Przygotowywanie projektów odpowiedzi na amerykańskie oficjalne listy intencyjne. 5. Bezpośrednie prowadzenie korespondencji z inwestorami wojskowymi Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej dotyczącej realizacji zobowiązań wynikających z Umowy między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Stanów Zjednoczonych Ameryki o wzmocnionej współpracy obronnej. 6. Podejmowania wszelkich działań, mających na celu rozwiązywanie problemów, związanych z pobytem wojsk sojuszniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Wynagrodzenie brutto: od 3.534 zł + premia regulaminowa 25%. Rodzaj umowy: umowa na okres próbny (docelowo umowa na czas nieokreślony, w pełnym wymiarze czasu pracy).
StPr/21/0127
wynagrodzenie od od 3 534 PLN

Ślusarz - mechanik na utrzymanie ruchu miejsce pracy: Bydgoszcz (Fordon)
StPr/21/0135
wynagrodzenie od od 4 500 PLN

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za: - obsługę sztancy, - terminową realizację zleceń Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji od 4200-5500 brutto Oferujemy: - stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - odpowiedzialne stanowisko - ciekawą i samodzielną pracę zapewniającą ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych - praca w systemie 2 zmianowym
StPr/21/0132
wynagrodzenie od 4 200 - 5 500 PLN

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za: - obsługę krajarki, - terminową realizację zleceń Wynagrodzenie: w zależności od doświadczenia: od 4200 - 5500 zł brutto (wysokość wynagrodzenia omówiona podczas rozmowy rekrutacyjnej) Oferujemy: - stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - odpowiedzialne stanowisko - ciekawą i samodzielną pracę zapewniającą ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych - praca w systemie 2 zmianowym
StPr/21/0131

obsługa frezarki
StPr/21/0136

- Planowanie i organizowanie pracy Oddziału NEP oraz nadzór merytoryczny nad pracą w tym zakresie także w jednostkach podległych - Udział w czynnościach kontrolnych, przygotowywanie analiz i ocen, skarg i odwołań oraz sprawowaniu funkcji doradczej, - Udział w działaniach zespołu alarmowego oraz zespołu ds. rozpoznania epidemiologicznego i zagrożeń bioterrorystycznych. - Współpraca i innymi oddziałami Działu Zapobiegawczego i Bieżącego Nadzoru Sanitarnego, organami władzy rządowej i samorządowej, instytucjami naukowymi w zakresie wynikającym z realizowanych zadań. m-ce pracy: ul. Kujawska 4 85-031 Bydgoszcz woj. kuj.-pom.
StPr/21/0134