Opis stanowiska: stanowisko wymaga doskonałych umiejętności komunikacyjnych i predyspozycji do pracy w zespole. Kandydat będzie odpowiedzialny za wsparcie 100+ użytkowników w szybko zmieniającym się ś
StPr/20/1071
wynagrodzenie od od 3 750 PLN

Zakres obowiązków: - bezpośrednie kierowanie grupą 3 - 5 osób, - montaż i demontaż oznakowania pionowego dróg i urządzeń zabezpieczających, - roboty betoniarskie. Oferujemy: - zatrudnienie w pełnym
StPr/20/1198
wynagrodzenie od od 4 000 PLN

Do podstawowych obowiązków pracownika będzie należeć : - załadunek i rozładunek towaru, - dostawa towaru na budowę w Bydgoszczy oraz na terenie kraju. Oferujemy: - zatrudnienie w pełnym wymiarze czas
StPr/20/1197
wynagrodzenie od 2 600 - 3 500 PLN

obsługa maszyn cnc, - obsługa noży wodnych, - transport wewnętrzny surowców, - obróbka tworzyw sztucznych i aluminium
StPr/20/1196

sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych
StPr/20/1195
wynagrodzenie od od 2 600 PLN

Zakres obowiązków: - nadzór nad pracą brygady utrzymania ruchu (ślusarz-mechanik, narzędziowiec, elektryk) - bezpośrednia naprawa i konserwacja oraz modernizacja wyposażenia produkcyjnego zakładu (pra
StPr/20/1194
wynagrodzenie od 17 - 20 PLN

naprawa i konserwacja oraz modernizacja wyposażenia produkcyjnego zakładu (prasy hydrauliczne i mechaniczne, piły taśmowe, wiertarki stołowe, gilotyny, instalacje sprężonego powietrza itp.), wykonawst
StPr/20/1193
wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

- PRZYGOTOWANIE PROCESU ROZPOCZĘCIA BUDOWY, - PRZYGOTOWANIE PLANU ZAMÓWIEŃ MATERIAŁÓW, URZADZEŃ I INNYCH ZWIĄZANYCH Z BUDOWĄ, - PRZYGOTOWANIE HARMONOGRAMU PRAC, - KIEROWANIE REALIZACJĄ BUDOWY I NAD
StPr/20/1192
wynagrodzenie od 4 000 - 4 500 PLN

- przyjmowanie towaru, - wydawanie towaru, - rozmieszczanie towaru w magazynie, - zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniem, - monitorowanie zapasów magazynowych itp.
StPr/20/1186

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za: - obsługa maszyny offsetowej, - terminowa realizacja zleceń zgodnie z przyjętymi standardami i wymaganiami klienta, - monitorowanie procesu druku oraz dbał
StPr/20/1180
wynagrodzenie od 5 600 - 7 000 PLN