Zamknij

Magazynier (nr 1169)

Miejsce pracy: Stanisława Jana Rolbieskiego 9, 85-862 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Oferujemy: - stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - odpowiedzialne stanowisko - ciekawą i samodzielną pracę zapewniającą ciągły rozwój i podnoszenie kwa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.04.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • w zakresie obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia I-III WJO
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Od kandydatów oczekujemy: - doświadczenie na w/w stanowisku, - wystawianie dokumentów magazynowych, - uprawnienia na wózki widłowe- mile widziane - umiejętność pracy w zespole.
      Pracodawca: DRUKARNIA COLOR-PRINT SPÓŁKA JAWNA MARIA CICHERSKA, PATRYCJA ŚLIWIŃSKA
      Adres: Stanisława Jana Rolbieskiego 9, 85-862 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kuj
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: kadry@colorprint.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV prosimy wysyłać na adres e-mail: kadry@colorprint.pl
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      transport krajowy i zagraniczny
      StPr/20/1238
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      wykonywanie czynnosci opiekuńczo-pielęgnacyjnych wobec mieszkańców Domu Pomocy Społecznej
      StPr/20/1239
      wynagrodzenie od od 2 765 PLN

      StPr/20/1240

      StPr/20/1241

      wykonywanie czynności opiekuńczo-pielęgnacyjnych i diagnostycznych, podejmowanie zabiegów leczniczych, podawanie leków, uczestnictwo przy wizytach lekarskich i w poradniach specjalistycznych
      StPr/20/1242
      wynagrodzenie od od 2 922 PLN

      przygotowanie gabinetu stomatologicznego, skompletowanie podstawowych narzędzi i czynne asystowanie podczas zabiegu, obsługa sprzętu diagnostycznego i leczniczego, kontrola tętna i ciśnienia krwi pacjenta, stosowanie zasad aseptyki, wyjaławianie i odkażanie, prowadzenie dokumentacji medycznej.
      StPr/20/1233
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Pracownik biurowy Kwota wynagrodzenia do uzgodnienia
      StPr/20/1235

      Pracownik budowlany Kwota wynagrodzenia do uzgodnienia
      StPr/20/1236

      - realizowanie założonych planów sprzedażowych - rozwój sprzedaży w podległym regionie (woj. podkarpackie) - budowanie pozytywnych relacji i rozwój współpracy z klientami firmy - pozyskiwanie nowych klientów - identyfikacja potrzeb klientów i dobór optymalnych rozwiązań - opracowywanie ofert handlowych - wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych - monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencyjnych - sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą Miejsce wykonywania pracy: Praca w terenie w obrębie woj. pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego
      StPr/20/1237
      wynagrodzenie od od 4 150 PLN

      przyjmowanie towaru do magazynu, zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, wydawanie środków i materiałów na podstawie dowodów rozchodowych, prawidłowe oznakowanie towarów, udział w inwentaryzacjach, sporządzanie dokumentacji magazynowej, odpowiedzialność materialna za powierzone towary
      StPr/20/1231
      wynagrodzenie od od 17 PLN