Zamknij

Czynności w zakresie prac prostych produkcji i pakowania

Miejsce pracy: Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wykonywanie prac zleconych, sprzątanie dużych obiektów w środku i na zewnątrz budynku, grabienie liści, zimą usuwanie śniegu z terenu obiektu, sprzątanie małych obiektów, umiejętność posługiwania się
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 07.04.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Zawód:
    • Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
      Uprawnienia:
      • zdolności manualne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wymagane miesięczne doświadczenie, zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie, dokładność podczas wykonywania obowiązków, dobry wzrok, umiejętność posługiwania się narzędziami służącymi do sprząt
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgos
        Numer telefonu: 0000000
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: SK Work Service Sp. z o.o., ul. Zygmunta Augusta 14 V piętro, 85-082 Bydgoszcz, tel. 887-120-010 - p. Edyta Kukawska-Rytel w godz. 8.00-16.00.
        przekazania dokumentów:
        transport krajowy i zagraniczny
        StPr/20/1238
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        wykonywanie czynnosci opiekuńczo-pielęgnacyjnych wobec mieszkańców Domu Pomocy Społecznej
        StPr/20/1239
        wynagrodzenie od od 2 765 PLN

        StPr/20/1240

        StPr/20/1241

        wykonywanie czynności opiekuńczo-pielęgnacyjnych i diagnostycznych, podejmowanie zabiegów leczniczych, podawanie leków, uczestnictwo przy wizytach lekarskich i w poradniach specjalistycznych
        StPr/20/1242
        wynagrodzenie od od 2 922 PLN

        przygotowanie gabinetu stomatologicznego, skompletowanie podstawowych narzędzi i czynne asystowanie podczas zabiegu, obsługa sprzętu diagnostycznego i leczniczego, kontrola tętna i ciśnienia krwi pacjenta, stosowanie zasad aseptyki, wyjaławianie i odkażanie, prowadzenie dokumentacji medycznej.
        StPr/20/1233
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Pracownik biurowy Kwota wynagrodzenia do uzgodnienia
        StPr/20/1235

        Pracownik budowlany Kwota wynagrodzenia do uzgodnienia
        StPr/20/1236

        - realizowanie założonych planów sprzedażowych - rozwój sprzedaży w podległym regionie (woj. podkarpackie) - budowanie pozytywnych relacji i rozwój współpracy z klientami firmy - pozyskiwanie nowych klientów - identyfikacja potrzeb klientów i dobór optymalnych rozwiązań - opracowywanie ofert handlowych - wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych - monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencyjnych - sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą Miejsce wykonywania pracy: Praca w terenie w obrębie woj. pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego
        StPr/20/1237
        wynagrodzenie od od 4 150 PLN

        przyjmowanie towaru do magazynu, zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, wydawanie środków i materiałów na podstawie dowodów rozchodowych, prawidłowe oznakowanie towarów, udział w inwentaryzacjach, sporządzanie dokumentacji magazynowej, odpowiedzialność materialna za powierzone towary
        StPr/20/1231
        wynagrodzenie od od 17 PLN