Zamknij

Kierowca samochodu dostawczego/doposażenie/20/1269

Miejsce pracy: Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: dbanie o stan techniczny auta, prowadzenie dokumentacji przewozowej, prawidłowe zabezpieczenie ładunku, prowadzenie auta, odbiór lub odwiezienie sprzętu do klienta, realizacja zadań przewozowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.04.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, elektryczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: elektromechanik, mechanik, elektryk, elektronik lub ogólnokształcące, czynne prawo jazdy kat.B, komunikatywność, kultura osobista, język obcy mile widziany
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Alicja Matuszewska
      Numer telefonu: 523604332
      E-mail: a.matuszewska@pup.bydgoszcz.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Oferta w ramach doposażenia stanowiska pracy. Skierowane mogą zostać osoby bezrobotne, objęte określonym profilem pomocy zgodnie z art. 33 ust. 2c pkt 2 ustawy: profil pomocy II usługi i instrumenty rynku pracy, działania aktywizacyjne zlecone prze
      - sprzedaż biletów papierowych i elektronicznych obowiązujących w komunikacji publicznej w Bydgoszczy, - sprzedaż abonamentów i przyjmowanie opłat dodatkowych nakładanych z tytułu nieuiszczenia opłaty w Strefie Płatnego Parkowania w Bydgoszczy, - zabezpieczenie otrzymanych biletów oraz utargu w czasie pracy i po jej zakończeniu przed kradzieżą lub zniszczeniem, - wystawianie dokumentów potwierdzających sprzedaż biletów - kodowanie w trybie reklamacyjnym zmiany zakupionego biletu (przesunięcie terminu ważności, usunięcie transakcji, zakodowanie na nowym nośniku) - prowadzenie rozliczenia dziennej sprzedaży biletów papierowych z wykorzystaniem programu komputerowego oraz sprzedaży biletów elektronicznych na podstawie raportów z terminali, - przyjmowanie od pasażerów wniosków o wydanie BKM, weryfikacja z dokumentem tożsamości - wykonywanie zdjęć w formie cyfrowej pasażerom, którzy nie dołączyli ich w formie papierowej do wniosku oraz udzielanie informacji dotyczących BKM - wydawanie pasażerom lub innym osobom posiadającym upoważnienie spersonalizowanych kart BKM - wydawanie identyfikatorów dla osób niepełnosprawnych obowiązujących w Strefie Płatnego Parkowania w Bydgoszczy Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku: usytuowanie stanowiska pracy w obiektach kas ZDMiKP: - przy ulicy Toruńskiej 174a, budynek wielopiętrowy, schody i winda, - przy ulicy Zygmunta Augusta 10, budynek parterowy, bezpośredni kontakt z osobami z zewnątrz, obsługa urządzeń wyposażonych w monitory ekranowe, równoważny system czasu pracy. Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w miesiącu kwietniu 2020 roku, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosił mniej niż 6%.
      StPr/20/1556
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Zakres zadań dostępny na stronie: www.bip.zdmikp.bydgoszcz.pl (ogłoszenie o naborze 7/2020) Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku: -usytuowanie stanowiska pracy: przy ulicy Toruńskiej 174a, budynek wielopiętrowy, schody i winda, -bezpośredni kontakt z osobami z zewnątrz, -wyjazdy służbowe w teren, -sytuacje stresowe, -obsługa urządzeń wyposażonych w monitory ekranowe.
      StPr/20/1557
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      - ochrona obiektu w Parku Przemysłowym
      StPr/20/1558
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      prowadzenie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania BHP wynagrodzenie 4300 zł + dodatek za staż pracy pracodawca wypłaca dodatkowe wynagrodzenie roczne oraz nagrody jubileuszowe
      StPr/20/1543
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      układanie i pakowanie towaru, przygotowanie do wysyłki
      StPr/20/1545

      PRACA W ZAKRESIE DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ (S-3, P-3) PLANOWANIA, SZKOLENIA I GOTOWOŚCI MOBILIZACYJNEJ I BOJOWEJ praca na 1/2 lub pełen etat
      StPr/20/1547
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      przewóz towarów
      StPr/20/1548

      prace magazynowe, przygotowanie i pakowanie towaru
      StPr/20/1549

      wykonywanie prac gospodarczych, elektrycznych, budowlanych, naprawczych itp. na terenie hotelu
      StPr/20/1550

      prace na sprzęcie budowlanym, prace ziemne, udział w montażu rurociągów m-ce pracy: woj. kuj.-pom. Kwota wynagrodzenia do uzgodnienia
      StPr/20/1551