Zamknij

Magazynier

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 65, 85-862 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie wyrobów na magazyn; wydawanie wyrobów przeznaczonych do wysyłki; załadunek wyrobów na środki transportu i zabezpieczenie przed uszkodzeniem; wypełnianie dokumentów WZ, MM; wystawianie specyfikacji oraz dołączanie dokumentów jakościowych; współpraca z działem logistyki; obsługa wózków widłowych i urządzeń; przewóz wyrobów do klientów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Uprawnienia:
    • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
    • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • bardzo dobra obsługa komputera
    • bezpośrednia obsługa klienta
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Gamrat SA
      Adres: MICKIEWICZA 108, 38-200 Jasło, powiat: jasielski, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Michał Przyborowski
      Numer telefonu: 502315839
      E-mail: mprzyborowski@gamrat.com.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: tel. kontaktowy: 502315839 e-mail: mprzyborowski@gamrat.com.pl
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      - wprowadzanie zamówień wchodzących do firmy do systemu informatycznego -projektowanie tablic drogowych i informacyjnych zgodnych z zamówieniem -opracowywanie technologii dla nowych produktów, procesów, usług -wykonywanie kalkulacji TKW i CKW wyrobów -współpraca z innymi działami. Oferujemy: -stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, -zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, -wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, -przelew wynagrodzenia zawsze na czas, -miłą atmosferę w pracy
      StPr/20/1528
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      -samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych ( barberan, piły) -ustawianie oraz przezbrajanie maszyn zgodnie z dokumentacją technologiczną -wychwytywanie wszelkich nieprawidłowości pracy maszyn kontrola jakościowa produkowanych wyrobów -dbanie o stan techniczny maszyn oraz narzędzi pomiarowych Oferujemy: -stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, -zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, -wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, -przelew wynagrodzenia zawsze na czas, -miłą atmosferę w pracy
      StPr/20/1529
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      -prowadzenie właściwego stanu zapasów - wystawianie dokumentów magazynowych oraz sprzedażowych - przygotowanie towaru do wysyłki - oznaczanie i identyfikacja wyrobów
      StPr/20/1530
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      -obsługa biura zarządu -właściwe rejestrowanie dokumentów w systemie komputerowym -przygotowanie dokumentów sprzedażowych i około sprzedażowych -prowadzenie kasy gotówkowej -windykacja
      StPr/20/1531

      -kontrola jakości wyrobu -kontrola jakości dostaw -obsługa oraz prowadzenie audytów zewnętrznych oraz wewnętrznych -opracowywanie standardów jakości
      StPr/20/1532

      -gwintowanie, szlifowanie, gratowanie, nitowanie, gięcie elementów metalowych -budowa prostych konstrukcji stalowych -montaż i naprawa prostych mechanizmów
      StPr/20/1534

      -obsługa i programowanie frezarko-wytaczarki CNC FERMAT WFT 13R, -kontrola jakościowa produkowanego detalu
      StPr/20/1535
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Przyjmowanie wyrobów na magazyn; wydawanie wyrobów przeznaczonych do wysyłki; załadunek wyrobów na środki transportu i zabezpieczenie przed uszkodzeniem; wypełnianie dokumentów WZ, MM; wystawianie specyfikacji oraz dołączanie dokumentów jakościowych; współpraca z działem logistyki; obsługa wózków widłowych i urządzeń; przewóz wyrobów do klientów.
      StPr/20/1513
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      Montaż sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych. Praca głównie w delegacji na terenie całego kraju
      StPr/20/1514
      wynagrodzenie od od 4 100 PLN

      Terminowa i zgodna z harmonogramem realizacja zamówień zgodnie z treścią WZ-etek magazynowych, Dbałość o prawidłowe przygotowanie zleceń produktów w systemie Sprzedaży Bezpośredniej AZ, ASTELLAS, Sprawdzanie poprawności kompletowanych towarów na wszystkich magazynach w 100% wydawanych pozycji oraz korygowanie ilości na polecenie kierownika magazynu lub kierownika zmiany Rzetelne kompletowanie, sprawdzanie, korygowanie i potwierdzanie w systemie komputerowym zgodności z dokumentem magazynowym wydawanych towarów (dbanie o zgodność serii, dat ważności, postaci i gramatury produktów), obsługa urządzeń : terminal Motorola MC 90 90-Z, kolektora danych RFID UHF2D, Newland MT90
      StPr/20/1516