Zamknij

Operator maszyn do produkcji drutów i prętów

Miejsce pracy: Czerkaska 32, 85-636 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przygotowanie materiału do prowadzenia procesów związanych z produkcją sprężyn, obsługa urządzeń do produkcji sprężyn, czyszczenie, konserowoanie i przeprowadzanie drobnych napraw obsługiwanych maszyn i urządzeń Czyszczenie konstrukcji i elementów stalowych z rdzy, zgorzeliny, brudu i starych pokryć przygotowując je do malowania lub nakładania pokryć antykorozyjnych, izolacyjnych. Miejsca wykonywania pracy: Bydgoszcz ul. Petersona 13, Filtrowa 25, Hutnicza 113, Poznańska 8, Deszczowa 63a, Rynkowa 2-4, Bydgoskich Przemysłowców 15, Powstańców Wielkopolskich 51; 05-270 Marki ul. Okólna 45d; 89-110 Sadki ul. Bohaterów 3; 05-074 Halinów, Brzeziny 29; 76-251 Kobylnica ul. Witosa 21, 05-311 Dębe Wielkie ul. Pedagogów 19
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 05.06.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
  • podstawowe, brak
    Zawód:
    • Operator maszyn do produkcji drutów i prętów (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagane zdolności manualne, sprawność fizyczna, gotowość do częstych zmian miejsca wykonywania pracy, dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy w różnych miejscach na terenie kraju w zależności od zapotrzebowania
      Pracodawca: CREDO-EKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Centralna 2t, 86-031 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Credo-Eko Sp. z o.o. ul. Czerkaska 32/15 85-636 Bydgoszcz, kontakt w czwartki w godz. 14.00-16.00, tel. kontaktowy: 739-451-685 w godz. 14.00-16.00
      - wprowadzanie zamówień wchodzących do firmy do systemu informatycznego -projektowanie tablic drogowych i informacyjnych zgodnych z zamówieniem -opracowywanie technologii dla nowych produktów, procesów, usług -wykonywanie kalkulacji TKW i CKW wyrobów -współpraca z innymi działami. Oferujemy: -stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, -zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, -wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, -przelew wynagrodzenia zawsze na czas, -miłą atmosferę w pracy
      StPr/20/1528
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      -samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych ( barberan, piły) -ustawianie oraz przezbrajanie maszyn zgodnie z dokumentacją technologiczną -wychwytywanie wszelkich nieprawidłowości pracy maszyn kontrola jakościowa produkowanych wyrobów -dbanie o stan techniczny maszyn oraz narzędzi pomiarowych Oferujemy: -stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, -zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, -wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, -przelew wynagrodzenia zawsze na czas, -miłą atmosferę w pracy
      StPr/20/1529
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      -prowadzenie właściwego stanu zapasów - wystawianie dokumentów magazynowych oraz sprzedażowych - przygotowanie towaru do wysyłki - oznaczanie i identyfikacja wyrobów
      StPr/20/1530
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      -obsługa biura zarządu -właściwe rejestrowanie dokumentów w systemie komputerowym -przygotowanie dokumentów sprzedażowych i około sprzedażowych -prowadzenie kasy gotówkowej -windykacja
      StPr/20/1531

      -kontrola jakości wyrobu -kontrola jakości dostaw -obsługa oraz prowadzenie audytów zewnętrznych oraz wewnętrznych -opracowywanie standardów jakości
      StPr/20/1532

      -gwintowanie, szlifowanie, gratowanie, nitowanie, gięcie elementów metalowych -budowa prostych konstrukcji stalowych -montaż i naprawa prostych mechanizmów
      StPr/20/1534

      -obsługa i programowanie frezarko-wytaczarki CNC FERMAT WFT 13R, -kontrola jakościowa produkowanego detalu
      StPr/20/1535
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Przyjmowanie wyrobów na magazyn; wydawanie wyrobów przeznaczonych do wysyłki; załadunek wyrobów na środki transportu i zabezpieczenie przed uszkodzeniem; wypełnianie dokumentów WZ, MM; wystawianie specyfikacji oraz dołączanie dokumentów jakościowych; współpraca z działem logistyki; obsługa wózków widłowych i urządzeń; przewóz wyrobów do klientów.
      StPr/20/1513
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      Montaż sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych. Praca głównie w delegacji na terenie całego kraju
      StPr/20/1514
      wynagrodzenie od od 4 100 PLN

      Terminowa i zgodna z harmonogramem realizacja zamówień zgodnie z treścią WZ-etek magazynowych, Dbałość o prawidłowe przygotowanie zleceń produktów w systemie Sprzedaży Bezpośredniej AZ, ASTELLAS, Sprawdzanie poprawności kompletowanych towarów na wszystkich magazynach w 100% wydawanych pozycji oraz korygowanie ilości na polecenie kierownika magazynu lub kierownika zmiany Rzetelne kompletowanie, sprawdzanie, korygowanie i potwierdzanie w systemie komputerowym zgodności z dokumentem magazynowym wydawanych towarów (dbanie o zgodność serii, dat ważności, postaci i gramatury produktów), obsługa urządzeń : terminal Motorola MC 90 90-Z, kolektora danych RFID UHF2D, Newland MT90
      StPr/20/1516