Zamknij

Pracownik biurowo-magazynowy (nr 1527)

Miejsce pracy: Toruńska 30, 85-023 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: -tworzenie kartotek -rozkładanie towaru -pakowanie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: -podstawowa znajomość komputera -mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie -mile widziana znajomość j. obcego
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PB PAULINA BRZESKA
    Adres: Toruńska 30, 85-023 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: jarekzaremba@interia.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesłać na adres e-mail: jarekzaremba@interia.pl
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    - wprowadzanie zamówień wchodzących do firmy do systemu informatycznego -projektowanie tablic drogowych i informacyjnych zgodnych z zamówieniem -opracowywanie technologii dla nowych produktów, procesów, usług -wykonywanie kalkulacji TKW i CKW wyrobów -współpraca z innymi działami. Oferujemy: -stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, -zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, -wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, -przelew wynagrodzenia zawsze na czas, -miłą atmosferę w pracy
    StPr/20/1528
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    -samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych ( barberan, piły) -ustawianie oraz przezbrajanie maszyn zgodnie z dokumentacją technologiczną -wychwytywanie wszelkich nieprawidłowości pracy maszyn kontrola jakościowa produkowanych wyrobów -dbanie o stan techniczny maszyn oraz narzędzi pomiarowych Oferujemy: -stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, -zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, -wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, -przelew wynagrodzenia zawsze na czas, -miłą atmosferę w pracy
    StPr/20/1529
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    -prowadzenie właściwego stanu zapasów - wystawianie dokumentów magazynowych oraz sprzedażowych - przygotowanie towaru do wysyłki - oznaczanie i identyfikacja wyrobów
    StPr/20/1530
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    -obsługa biura zarządu -właściwe rejestrowanie dokumentów w systemie komputerowym -przygotowanie dokumentów sprzedażowych i około sprzedażowych -prowadzenie kasy gotówkowej -windykacja
    StPr/20/1531

    -kontrola jakości wyrobu -kontrola jakości dostaw -obsługa oraz prowadzenie audytów zewnętrznych oraz wewnętrznych -opracowywanie standardów jakości
    StPr/20/1532

    -gwintowanie, szlifowanie, gratowanie, nitowanie, gięcie elementów metalowych -budowa prostych konstrukcji stalowych -montaż i naprawa prostych mechanizmów
    StPr/20/1534

    -obsługa i programowanie frezarko-wytaczarki CNC FERMAT WFT 13R, -kontrola jakościowa produkowanego detalu
    StPr/20/1535
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Przyjmowanie wyrobów na magazyn; wydawanie wyrobów przeznaczonych do wysyłki; załadunek wyrobów na środki transportu i zabezpieczenie przed uszkodzeniem; wypełnianie dokumentów WZ, MM; wystawianie specyfikacji oraz dołączanie dokumentów jakościowych; współpraca z działem logistyki; obsługa wózków widłowych i urządzeń; przewóz wyrobów do klientów.
    StPr/20/1513
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN

    Montaż sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych. Praca głównie w delegacji na terenie całego kraju
    StPr/20/1514
    wynagrodzenie od od 4 100 PLN

    Terminowa i zgodna z harmonogramem realizacja zamówień zgodnie z treścią WZ-etek magazynowych, Dbałość o prawidłowe przygotowanie zleceń produktów w systemie Sprzedaży Bezpośredniej AZ, ASTELLAS, Sprawdzanie poprawności kompletowanych towarów na wszystkich magazynach w 100% wydawanych pozycji oraz korygowanie ilości na polecenie kierownika magazynu lub kierownika zmiany Rzetelne kompletowanie, sprawdzanie, korygowanie i potwierdzanie w systemie komputerowym zgodności z dokumentem magazynowym wydawanych towarów (dbanie o zgodność serii, dat ważności, postaci i gramatury produktów), obsługa urządzeń : terminal Motorola MC 90 90-Z, kolektora danych RFID UHF2D, Newland MT90
    StPr/20/1516