Zamknij

Hydraulik (nr 1820)

Miejsce pracy: 85-808 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: -wykonywanie prac hydraulicznych pracodawca zapewnia do dyspozycji samochód i telefon
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2020
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Zawód:
    • Hydraulik
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziana znajomość zagadnień hydraulicznych i prawo jazdy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: FIRMA "WODEL-BIS" ANDRZEJ ZADRAŻYŃSKI
      Adres: Babia Wieś 7, 85-124 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 501-102-229
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny: 501-102-229
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      prowadzenie pojazdów ciężarowych wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
      StPr/20/1930
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      obsługa frezarki, nakładanie henny na brwi, manicure hybrydowy, manicure tytanowy, przedłuzenie paznokci żelem na formie i tipsie, delikatne zdobienia paznokci, depilacja woskiem i cukrem, lifting rzęs, przedłużanie rzęs 1:1,1:2,1:3, oczyszczanie wodorowe twarzy.
      StPr/20/1920
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      prace magazynowe, przygotowanie i pakowanie towaru
      StPr/20/1921

      prowadzenie dokumentacji, redagowanie odpowiedzi na pisma urzędowe, kontakt z działem prawnym, sporządzanie umów i aneksów, dbanie o porawny obieg dokumentów
      StPr/20/1922

      wykonywanie czynnosci opiekuńczo-pielęgnacyjnych wobec mieszkańców Domu Pomocy Społecznej
      StPr/20/1923
      wynagrodzenie od od 2 765 PLN

      StPr/20/1924

      StPr/20/1925
      wynagrodzenie od od 2 567 PLN

      StPr/20/1926

      Prace ziemne, udział w budowie rurociągów m-ce pracy: woj. kuj.-pom.
      StPr/20/1927

      zapewnienie odpowiedniej ekspozycji towaru na półkach, obsługa klienta
      StPr/20/1928
      wynagrodzenie od od 17 PLN