Zamknij

fryzjer (nr 1821)

Miejsce pracy: Konopnickiej 31, 85-124 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: •Mycie włosów klientów, wykonywanie masażu głowy i stosowanie środków pielęgnacyjnych •Doradzanie w wyborze odpowiedniej fryzury/ uczesania, a także pielęgnacji •Strzyżenie i modelowanie włosów •Koloryzacja włosów, rozjaśnianie, balejaż, dekoloryzacja •Przedłużanie i zagęszczanie włosów różnymi metodami •Tworzenie fryzur okolicznościowych •Sporządzanie dokumentacji fryzjerskiej •Przeprowadzanie zabiegów regeneracyjnych •Dbałość o czystość w miejscu pracy •Przeprowadzanie konsultacji i zabiegów trychologicznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.08.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Zawód:
    • Fryzjer*
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe, brak
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Instytut Urody Souvre Waldemar Smoliński
        Adres: Macieja Wierzbińskiego 98, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujaws
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 728308063
        E-mail: kadry@souvre.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: tel. kontaktowy: 728-308-063 e-mail: kadry@souvre.pl
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        prowadzenie pojazdów ciężarowych wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
        StPr/20/1930
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        obsługa frezarki, nakładanie henny na brwi, manicure hybrydowy, manicure tytanowy, przedłuzenie paznokci żelem na formie i tipsie, delikatne zdobienia paznokci, depilacja woskiem i cukrem, lifting rzęs, przedłużanie rzęs 1:1,1:2,1:3, oczyszczanie wodorowe twarzy.
        StPr/20/1920
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        prace magazynowe, przygotowanie i pakowanie towaru
        StPr/20/1921

        prowadzenie dokumentacji, redagowanie odpowiedzi na pisma urzędowe, kontakt z działem prawnym, sporządzanie umów i aneksów, dbanie o porawny obieg dokumentów
        StPr/20/1922

        wykonywanie czynnosci opiekuńczo-pielęgnacyjnych wobec mieszkańców Domu Pomocy Społecznej
        StPr/20/1923
        wynagrodzenie od od 2 765 PLN

        StPr/20/1924

        StPr/20/1925
        wynagrodzenie od od 2 567 PLN

        StPr/20/1926

        Prace ziemne, udział w budowie rurociągów m-ce pracy: woj. kuj.-pom.
        StPr/20/1927

        zapewnienie odpowiedniej ekspozycji towaru na półkach, obsługa klienta
        StPr/20/1928
        wynagrodzenie od od 17 PLN