Zamknij

Administrator baz danych (nr 1823)

Miejsce pracy: Gen. Franciszka Kleeberga 2, 85-791 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: -administrowanie lokalną i sieciową bazą danych, -tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych, -instalacja, konfiguracja systemów operacyjnych i i administrowanie nimi, -tworzenie i prowadzenie dokumentacji, -prowadzenie monitoringu systemów IT, -optymalizacja zadań, procesów oraz aplikacji, -tworzenie, projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań, -kontakt z zewnętrznymi dostawcami usług w celu diagnostyki awarii, -administrowanie i rozwijanie od strony technicznej witryny internetowej, -wsparcie techniczne pracowników, -prowadzenie szkoleń wewnętrznych. Oferujemy: -umowa o pracę na rok z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony -stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, -niezbędne narzędzia pracy, -szkolenia zawodowe.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.08.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Oczekujemy: -bardzo dobrej znajomości systemów Windows 10, Windows Serwer, -umiejętności administrowania serwerami WWW, FTP, SQL, DNS, DHCP, -podstawowej znajomości baz danych, -wykształcenia technicznego - min. technik informatyk (mile widziani studenci ostatniego roku studiów), -umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów, -kreatywnego myślenia, -umiejętności pracy pod presją czasu, -chęci nauki i zaangażowania,
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: FORDOŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
    Adres: Gen. Franciszka Kleeberga 2, 85-791 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujaws
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: i.nowicka@fordonskasm.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny, formularz RODO) na adres e-mail: i.nowicka@fordonskasm.pl do dnia 24.07.2020 r. W temacie wiadomości proszę podać nazwę stanowiska pracy: Administrator Baz Danych. Aplikacje
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    prowadzenie pojazdów ciężarowych wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
    StPr/20/1930
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    obsługa frezarki, nakładanie henny na brwi, manicure hybrydowy, manicure tytanowy, przedłuzenie paznokci żelem na formie i tipsie, delikatne zdobienia paznokci, depilacja woskiem i cukrem, lifting rzęs, przedłużanie rzęs 1:1,1:2,1:3, oczyszczanie wodorowe twarzy.
    StPr/20/1920
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    prace magazynowe, przygotowanie i pakowanie towaru
    StPr/20/1921

    prowadzenie dokumentacji, redagowanie odpowiedzi na pisma urzędowe, kontakt z działem prawnym, sporządzanie umów i aneksów, dbanie o porawny obieg dokumentów
    StPr/20/1922

    wykonywanie czynnosci opiekuńczo-pielęgnacyjnych wobec mieszkańców Domu Pomocy Społecznej
    StPr/20/1923
    wynagrodzenie od od 2 765 PLN

    StPr/20/1924

    StPr/20/1925
    wynagrodzenie od od 2 567 PLN

    StPr/20/1926

    Prace ziemne, udział w budowie rurociągów m-ce pracy: woj. kuj.-pom.
    StPr/20/1927

    zapewnienie odpowiedniej ekspozycji towaru na półkach, obsługa klienta
    StPr/20/1928
    wynagrodzenie od od 17 PLN