pracownik do introligatorni (nr 1950)

Miejsce pracy: Stanisława Jana Rolbieskiego 9, 85-862 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - proste prace ręczne, - składanie, sklejanie opakowań, - sortowanie, liczenie, pakowanie w paczki gotowych wyrobów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 15.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wymagane orzeczenie o niepełnosprawności
    Pracodawca: DRUKARNIA COLOR-PRINT SPÓŁKA JAWNA MARIA CICHERSKA, PATRYCJA ŚLIWIŃSKA
    Adres: Stanisława Jana Rolbieskiego 9, 85-862 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kuj
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: kadry@colorprint.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV przesyłać na adres e-mail: kadry@colorprint.pl
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji, wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych; rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, zabezpieczania ich przed zepsuciem, zniszczeniem i kradzieżą, prawidłowe oznakowanie składowanych towarów, przestrzeganie terminów ważności i trwałości towarów oraz terminów zwrotu opakowań, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, przejezdności dróg transportowych, eksploatacyjnych i pożarowych, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa ppoż, prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych lub metodami tradycyjnymi, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska i ergonomii.
    StPr/20/2228
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    StPr/20/2231
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    pomoc przy: - rozładunku towaru, - pakowaniu paczek, - układaniu towaru w magazynie praca na telefon wynagrodzenie brutto: 17zł za godz
    StPr/20/2232

    prowadzenie dokumentacji osobowej pracowników, przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem i zwolnieniem pracowników w tym cudzoziemców, przygotowanie skierowań na badania wstępne, badania okresowe i badania kontrolne oraz kontrolowanie badań lekarskich pracowników, przechowywanie oraz zabezpieczanie i archiwizowanie dokumentów kadrowych, tłumaczenia językowe, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska oraz zasadami ergonomii.
    StPr/20/2229

    przenoszenie i przewożenie materiałów, surowców; wykonywanie prostych, powtarzalnych czynności wyrobów gotowych; ręczne sortowanie produktów lub komponentów; przenoszenie gotowych części i produktów z linii montażowej; przygotowanie materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji; czyszczenie maszyn , sprzętów i narzędzi wykorzystywanych w produkcji, przestrzeganie przepisów bhp i ppoż oraz ochrony środowiska.
    StPr/20/2230

    pakowanie towaru; układanie towaru w odpowiednie miejsce; przyjmowanie towaru oraz sprawdzanie zgodności z zamówieniem (rodzaj, ilość); prowadzenie dokumentacji magazynowej; kompletowanie i wydawanie towarów.
    StPr/20/2233
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    Wykonywanie okablowania, montaż osprzętu
    StPr/20/2219
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    praca na produkcji, kompletowanie i formowanie gotowej produkcji, wstępna kontrola jakości, pomoc w obsłudze maszyn klejących, prace porządkowe, czytanie kart i schematów produkcyjnych
    StPr/20/2227

    sprzedaż produktów firmy, utrzymanie stałego kontaktu z producentami, z którymi konsultant/agent nawiązał współpracę, organizowanie spotkań z klientami, prezentacja produktów, sprzedaż i przyjmowanie zamówień oraz nadzorowanie ich dostawy, przestrzeganie zasad etyki zawodowej, pozyskiwanie klientów, nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych kontaktów z nimi.
    StPr/20/2217
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    Wywóz pieczywa do klientów Praca w godzinach nocnych
    StPr/20/2223
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN