Palacz kotłów parowych wysokoprężnych (nr 2174)

Miejsce pracy: Ujejskiego 75, 85-168 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - obsługa i utrzymanie ciągłości produkcji energii cieplnej w postaci pary technologicznej na potrzeby przemiany energii; - obsługa i utrzymanie ciągłości wymiany energii cieplnej w wymiennikach C.O., C.W.U., technologii; - obsługa, konserwacja i utrzymanie w sprawności technicznej urządzeń produkujących i przetwarzających energię cieplną;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: WYMAGANIA: NIEZBĘDNE: - wykształcenie zawodowe lub świadectwo zawodowe w zawodzie konserwator instalacji wod-kan, konserwator instalacji przemysłowych - uprawnienia kwalifikacyjne typu E grupa 2 i grupa 3 lub gotowość do odbycia kursów i szkoleń na koszt szpitala CECHY OSOBOWE: odpowiedzialność, samodzielność w pracy , kultura osobista , lojalność względem przyszłego pracodawcy
    Pracodawca: SZPITAL UNIWERSYTECKI NR 2 IM. DR JANA BIZIELA W BYDGOSZCZY
    Adres: Ujejskiego 75, 85-168 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 52 3655 394
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: WYMAGANE DOKUMENTY W PROCESIE REKRUTACYJNYM: 1. informacja Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr J. Biziela, zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta, Godziny : 7.00-9.00
    prace przy remontach i wykańczaniu mieszkań. warunki płacowe i rodzaj umowy do uzgodnienia
    StPr/20/2184
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    prace przy remontach i wykańczaniu mieszkań (głównie łazienki) warunki płacowe i rodzaj umowy do uzgodnienia
    StPr/20/2185

    obsługa rezonansu terapeutycznego
    StPr/20/2172
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    krojenie skór i materiałów
    StPr/20/2171
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    wykonywanie prac ogólnobudowlanych
    StPr/20/2176

    - prowadzenie ewidencji czasu pracy (bieżąca aktualizacja kart ewidencji czasu pracy), - rozliczanie czasu pracy (prowadzenie rejestru i kontroli nad prawidłowym wykorzystaniem czasu wolnego za pracę w godzinach nadliczbowych), - realizowanie czynności związanych z prowadzeniem rekrutacji na wakujące stanowiska w Zarządzie, - kompletowanie dokumentacji związanych z zatrudnieniem pracownika zgodnie z obowiązującymi przepisami, - zapoznawanie pracowników Zarządu ze zmianami mającymi wpływ na umowę o pracę, - przygotowywanie i wydawanie zaświadczeń dla pracowników, - kompletowanie dokumentów związanych z rozwiązaniem (wygaśnięciem) stosunku pracy oraz sporządzanie i wydawanie świadectw, - zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników ( w tym archiwizacja teczek osobowych), - aktualizacja danych w systemie SEW on-line po zaistnieniu zdarzeń kadrowych w jednostce, - przygotowywanie i przedstawianie Szefowi Wydziału projektów pism w sprawach dotyczących pracowników.
    StPr/20/2175
    wynagrodzenie od od 3 130 PLN

    - obsługa i utrzymanie ciągłości produkcji energii cieplnej w postaci pary technologicznej na potrzeby przemiany energii; - obsługa i utrzymanie ciągłości wymiany energii cieplnej w wymiennikach C.O., C.W.U., technologii; - obsługa, konserwacja i utrzymanie w sprawności technicznej urządzeń produkujących i przetwarzających energię cieplną;
    StPr/20/2174

    opieka nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi na terenie Niemiec i Luksemburga Oferujemy: -wysokie wynagrodzenie -opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia społeczne -stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu -pomoc w przygotowaniu wyjazdu -oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego -bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy -kontrakty możliwością ustalenia dogodnego terminu wyjazdu -zwrot kosztów podróży lub organizacja przewozów Nie pobieramy żadnych prowizji
    StPr/20/2173
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    -obsługa kadrowo-płacowa pracowników (prowadzenie akt osobowych, sporządzanie umów o pracę, umów zleceń, aneksów, świadectw pracy, zaświadczeń), -prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy w różnych systemach zmianowych, -nadzór nad prowadzeniem list obecności, -monitorowanie uprawnień urlopowych i wykorzystania urlopów, -kontrola ważności badań lekarskich, szkoleń BHP, -wprowadzanie i aktualizowanie danych do systemu kadrowo płacowego, -wsparcie przy naliczaniu płac,obsługą Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych -sporządzanie sprawozdań, okresowych raportów oraz danychstatystycznych związanych z zagadnieniami kadrowo-płacowymiwspółpracaz instytucjami zewnętrznymi (GUS, ZUS, PFRON,PIP)
    StPr/20/2182
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    Charakter pracy: praca na tym stanowisku nie ma charakteru pracy biurowej. Praca wykonywana będzie w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.
    StPr/20/2178
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN