MŁODSZY SPECJALISTA/SPECJALISTA W WYDZIALE PLANOWANIA I KOORDYNACJI EKSPLOATACJI

Miejsce pracy: AL. MICKIEWICZA 15, 85-071 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - prowadzenie analiz potrzeb utrzymania we właściwym stanie rzek i urządzeń wodnych oraz opracowywania planów w tym zakresie, - nadzór nad właściwą realizacją i wydatkowaniem środków na utrzymanie, monitoring, - opracowanie rocznych i wieloletnich planów robót utrzymaniowych, - współudział w prowadzeniu postępowań administracyjnych z art. 206 i odwoławczych z art. 191 ustawy Prawo wodne. Zachęcamy do składania CV, a w zamian oferujemy: - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - comiesięczny dodatek za przepracowane lata pracy, - niezbędne narzędzia pracy, - możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń, - prywatną opiekę medyczną opłacaną przez pracodawcę, - możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 19.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Czekamy na kandydata, który: - posiada wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa, inżynierii środowiska, ochrony środowiska, geografii (mile widziane roczne doświadczenie zawodowe w jednostce budżetowej), - posiada dobrą znajomość przepisów ustaw: Prawo wodne, rozporządzenia do ustawy Prawo wodne, Prawo budowlane, Prawo ochrony środowiska, przepisy żeglugowe, - posiada znajomość programu do kosztorysowania, - bardzo dobrze posługuje się narzędziami pakietu MS Office.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE
    Adres: Grzybowska 80/82, 00-844 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: kadry.bydgoszcz@wody.gov.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: - CV, - List motywacyjny (mile widziany). Informacje dotyczące ochrony danych osobowych: 1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, ul. Grzybowsk
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, poczta
    Planowanie i rozliczanie czasu pracy
    StPr/20/2861
    wynagrodzenie od od 3 850 PLN

    DORADCY TECHNICZNO-HANDLOWEGO (z rysunkiem technicznym) Abyśmy mogli skutecznie i sprawnie pracować na rzecz naszych klientów potrzebujemy osoby, która będzie obsługiwać odbiorców zlecających nam usługi obróbki metali. NA CZYM BĘDĄ POLEGAĆ TWOJE OBOWIĄZKI? - obsługa klienta i podstawowe doradztwo techniczne w zakresie obróbki metali - przygotowywanie wycen kosztorysowych (ofert) w oparciu o dokumentację projektową oraz nadzór nad złożonymi ofertami - obrabianie dokumentacji technicznej - utrzymywanie relacji i kontakt z klientami - nadzór nad realizacją zamówień klienta (we współpracy z produkcją i kooperacją) TA PRACA NIE JEST DLA CIEBIE JEŚLI: - nie spełniasz powyższych wymagań - szukasz pracy tylko na chwilę - marzysz o pracy w korporacji (nigdy przenigdy nie chcemy się w nią zmienić!) - nie lubisz angażować się w wykonywaną pracę - nie lubisz pracować w dynamicznym środowisku - nie jesteś elastyczny - nie lubisz pracować z ludźmi. CO OFERUJEMY? - stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełen etat - pracę w przyjaznej atmosferze, w której cenimy zaangażowanie i współpracę (a nie rywalizację) - praca tylko na 1 zmianę (pn-pt 8:00-16:00, wolne weekendy) - prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach, - współuczestnictwo w budowie naszej marki z tradycjami - rozwijanie wiedzy - współudział w tworzeniu i powstawaniu wielu ciekawych projektów i realizacji naszych klientów, np. w tak bardzo modnych ostatnio branżach jakimi są transport szynowy, meblarstwo itp. - niewątpliwą korzyścią jest praca z klientami biznesowymi, a nie indywidualnymi.
    StPr/20/2868
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    NA CZYM BĘDĄ POLEGAĆ TWOJE PRZYKŁADOWE OBOWIĄZKI: - wiercenie na wiertarkach, - gwintowanie, - gratowanie i szlifowanie elementów metalowych, - nitowanie - wyginanie elementów na prasach, - montaż i demontaż podzespołów, - wymyślanie i budowa różnych przyrządów pomocniczych, - budowa prostych konstrukcji stalowych, - montaż i naprawa prostych mechanizmów, - inne prace ślusarskie. OFERUJEMY: - umowa o pracę na pełen etat - pracę w rozwijającej się firmie z tradycjami, - stabilność zatrudnienia, - pracę w przyjaznej atmosferze, w której cenimy zaangażowanie i współpracę - prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach - pracę na terenie Bydgoszczy - pracę dla ciekawych klientów (w tym dla powszechnie rozpoznawanych kolejowych marek) - współudział w tworzeniu i kształtowaniu tak bardzo modnej ostatnio branży jaką jest transport szynowy TA PRACA NIE JEST DLA CIEBIE JEŚLI: - nie spełniasz powyższych wymagań koniecznych - szukasz pracy tylko na chwilę - nie lubisz angażować się w wykonywaną pracę - marzysz o pracy w korporacji (nigdy przenigdy nie chcemy się nią stać!).
    StPr/20/2867

    Przygotowywanie i wprowadzanie do kom. dokumentów księgowych do sys. Symfonia przygotowanie materiałów do rozliczenia podatku IPK
    StPr/20/2880

    Praca w pensjonacie: - sprzątanie wewnątrz i na zewnątrz budynku - drobne prace remontowo-naprawcze - dezynfekcja - ogolna opieka nad obiektem hotelowym Umowa zlecenie lub umowa o pracę
    StPr/20/2874
    wynagrodzenie od 2 800 - 3 500 PLN

    - obsługa technologiczna procesu wydawniczego - przygotowywanie materiałów graficznych - zamieszczanie komunikatów - redagowanie techniczne publikacji - realizacje cyklu produkcyjnego monografii - zabezpieczenie IT
    StPr/20/2845
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    wyszukiwanie osób w krajach Ukraina, Rosja, Białoruś do pracy w Polsce
    StPr/20/2844
    wynagrodzenie od od 1 360 PLN

    Przeprowadzanie osób (w szczególnosci dzieci i młodzieży) przez przejście dla pieszych Miejsce wykonywania pracy: Przejścia dla pieszych przy szkołach podstawowych na terenie miasta
    StPr/20/2850
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    obsługa maszyn introligatorskich
    StPr/20/2848
    wynagrodzenie od od 2 850 PLN

    pakowanie wyrobów gotowych , obsługa prostych maszyn introligatorskich
    StPr/20/2847
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN