Zamknij

Pracownik produkcyjny (nr 2645)

Miejsce pracy: Deszczowa 63, 85-467 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania produkcji, wizualna kontrola produkowanych elementów z metali, lakierowanie tych elementów, pakowanie gotowej produkcji
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
    Uprawnienia:
    • zdolności manualne
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane wykształcenie średnie oraz doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku, zdolności manualne, umiejętności obsługi maszyn produkcyjnych, umiejetność pracy w zespole, gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym i w godzinach nocnych.
        Pracodawca: RESPEKT PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
        Adres: WIDOKOWA 8, 87-162 Lubicz Górny, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Dmytro Kulikov
        Numer telefonu: 787-630-742
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty: RESPEKT PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA ul. Dworcowa 81-IX piętro Bydgoszcz w godz. 8:00-16:00 lub kontakt tel. 787-630-742 - p. Dmytro Kulikov w godz. 8:00-16:00
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: RESPEKT PERSONAL Sp. z o.o., ul. Dworcowa 81-IX piętro, w godz. 8:00-16:00, Godziny : 8:00-16:
        Kontroler jakości wyrobów przemysłowych ocenia zgodność wyrobów przemysłowych z dokumentacją techniczną, analizuje przyczyny zaistniałych niezgodności i sporządza wnioski korygujące. Kontroler jakości wyrobów przemysłowych sprawdza zgodność kształtu, wymiarów, warunków technicznych wykonania oraz rodzaj i jakość zastosowanego materiału z dokumentacją techniczną wyrobu. W pracy używa uniwersalnych i specjalistycznych urządzeń kontrolno-pomiarowych.
        StPr/20/2838
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        pomoc w opracowywaniu projektów robót geologicznych, zatwierdzanie ich w wymaganych jednostkach administracyjnych, prowadzenie ewidencji zgłoszeń, prowadzenie ewidencji badań laboratorium geotechnicznego wynagrodzenie dostosujemy do umiejętności posiadanych przez kandydata
        StPr/20/2813
        wynagrodzenie od od 3 400 PLN

        opracowywanie projektów robót geologicznych, zatwierdzanie ich w wymaganych jednostkach administracyjnych, prowadzenie ewidencji zgłoszeń, prowadzenie ewidencji badań laboratorium geotechnicznego, wynagrodzenie dostosujemy do umiejętności posiadanych przez kandydata
        StPr/20/2811

        - wykonywanie obowiązków z zakresu nadzoru fitosanitarnego, nasiennego i ochrony roślin i techniki, w szczególności: - przeprowadzanie kontroli urzędowych (głównie w terenie) - prowadzenie stosownej dokumentacji, - przyjmowanie wniosków do rejestru prowadzonego przez Inspekcję - praca w zintegrowanym systemie informatycznym PIORIN -sporządzanie sprawozdań, informacji, itp.
        StPr/20/2805
        wynagrodzenie od 2 800 - 2 900 PLN

        -współpraca z aktualnymi klientami firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów -przyjmowanie i realizacja zamówień -doradztwo techniczno-handlowe oraz realizowanie planów sprzedaży; -budowanie trwałych i dobrych relacji ze stałymi klientami firmy; Umowa o pracę, pełny etat Wynagrodzenie brutto: od 3300 PLN + premie od obrotu
        StPr/20/2807
        wynagrodzenie od od 3 300 PLN

        - sprzedaż asortymentu z zakresu chłodnictwa komercyjnego i klimatyzacji; - aktywne budowanie rynku, pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami firmy; - analiza rynku i ofert konkurencji, planowanie i realizacja strategii sprzedażowych, praca nad rozwojem marki i wizerunku przedsiębiorstwa; - tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta; - administrowanie stronami internetowymi firmy, wprowadzanie nowych produktów do sklepu internetowego, obsługa zamówień; - przygotowywanie materiałów promocyjnych, kreowanie merytorycznych treści dotyczących produktów znajdujących się w ofercie firmy, tworzenie postów na potrzeby social media, optymalizacja SEO, marketing internetowy; - udział w targach, wystawach i konferencjach Umowa o pracę, pełny etat Umowa o pracę na czas określony (praca od poniedziałku do piątku, w godz. 8-16)
        StPr/20/2808
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        Zakres obowiązków: - obsługa klientów hurtowych - w siedzibie firmy oraz w terenie; - aktywne budowanie rynku, pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami firmy; - doradztwo techniczno-handlowe - przygotowywanie ofert, dobór urządzeń; - realizacja przydzielonego planu sprzedaży na podległym terenie; - koordynacja procesu realizacji zamówień Wynagrodzenie brutto: od 4000 PLN + premie od obrotu Pracodawca zapewnia niezbędne narzędzia pracy samochód, telefon służbowy, laptop
        StPr/20/2809

        Montaż wełny mineralnek Wynagrodzenie 3.000-4.000 netto
        StPr/20/2822
        wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

        Praca na produkcji szkła przemysłowego. Oklejanie krawędzi szkła. Praca przy formatkach ze szkła. Przyklejanie korków na szkło. Występują ręczne prace transportowe (podnoszenie, dźwiganie). Praca wykonywana w pomieszczeniu zamkniętym. Praca zmianowa (6-14, 14-22, 22-6), rotacyjna, praca w soboty, czasem w niedziele, wymagająca sprawności ruchowej. Pozycja przy pracy niewymuszona - praca w ruchu, stojąca z przewaga wysiłku fizycznego.
        StPr/20/2817
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        przygotowanie do produkcji - rozkrój skóry + szycie ręczne skóry
        StPr/20/2815