Zamknij

Monter izolacji termicznych (nr 2822)

Miejsce pracy: 85-845 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Montaż wełny mineralnek Wynagrodzenie 3.000-4.000 netto
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2020
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: TERMA SP.CYWILNA M. SZPRĘGIEL-KICA K. SZPRĘGIEL
      Adres: Fordońska 246 G, 85-766 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 608-612-359
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: 608-612-359 Kontakt w godz. 08:00-16:00 Praca w delegacji an terenie kraju
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 08:00-16:00
      praca na stanowisku operatora wprowadzania danych
      StPr/20/0484
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      kompleksowe sprzątanie obiektów hotelowych, apartamentów i biur. Miejsce wykonywania pracy: Gdańsk, Sopot, Gdynia i teren Polski.
      StPr/20/3111
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      obróbka ubytkowa różnorodnych materiałów, szlifowanie płaszczyzn, szlifowanie wałków i otworów
      StPr/20/3112

      StPr/20/3113

      koordynowanie działań związanych z przyjazdem cudzoziemców, ich zakwaterowaniem i otwieraniem kont bankowych; pomoc dla obcokrajowców przy wypełnianiu i podpisywaniu dokumentów dla zleceniodawców ukraińsko i rosyjsko języcznych, pomoc w adaptacji i w placówkach służby zdrowia, rozliczanie czasu pracy zleceniobiorców, współpraca z kierownikami zakładów produkcyjnych, administrowanie dokumentacją. Miejsca wykonywania pracy są wskazane przez zleceniodawcę według potrzeb wynikających z realizacji umów dla kontrahentów: 85-880 Bydgoszcz ul. Toruńska 151; Kowalewice 35, 76-150 Darłowo; 62-070 Dąbrowa ul. Bukowska 12; 64-330 Opalenica ul. Parkowa 2; Stara Droga 1, 63-510 Mikstat; ul. Słoneczna 1, 05-190 Nasielsk; Strzebielinko 24, 84-250 Gniewino; Głowaczewo 5, 78-600 Wałcz; 76-200 Słupsk ul. Przemysłowa 12, Przemysłowa 26 i Portowa 13b.
      StPr/20/3114
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      wykonywanie prac zwiazanych z przygotowaniem do montażu, demontażu, regulacją różnego rodzaju maszyn kolejowych (wagony, lokomotywy, pociągi itp.) regulowanie i ustawianie zespołów taboru szynowego
      StPr/20/3115

      pracownik cywilny - pełen etat Charakter pracy - praca na stanowisku nie ma charakteru pracy biurowej. Praca w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.
      StPr/20/3116

      StPr/20/3117

      organizowanie spotkań i narad zarządu, sporządzanie protokołów spotkań, obsługa telefoniczna, tworzenie zestawień i raportów oraz analiz i prezentacji, zapewnienie przepływu informacji, nadzór mad obiegiem dokumentów.
      StPr/20/3118

      nakładanie powłok malarskich (lakierniczych) na wyroby metalowe i części różnego rodzaju maszyn, sprzętu oraz pojazdy mechaniczny, dokonywanie obmiarów malarskich.
      StPr/20/3119