Zamknij

Zastępca kierownika OWC (nr 2861)

Miejsce pracy: Powstańców Warszawy 2, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Planowanie i rozliczanie czasu pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.01.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 850 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Zawód:
    • Technik ochrony fizycznej osób i mienia*
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagany dwuletni staż pracy na stanowisku dowódcy warty Wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni Aktualne badania osoby posiadajacej wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej Znajomość przepisów dotyczących prawa użycia broni Znajomość użycia środkó przymusu bezpośredniego Znajomość regulaminu OWC
      Pracodawca: 1 BATALION DOWODZENIA I ZABEZPIECZENIA W BYDGOSZCZY (JW Nr 1190)
      Adres: Powstańców Warszawy 2, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pom
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 261 412 726
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt tel. 261 412 726 w godz. 7.00 - 15.00 - p. Barbara Kulawik / Katarzyna Look
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 7.00 - 15.00
      praca na stanowisku operatora wprowadzania danych
      StPr/20/0484
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      kompleksowe sprzątanie obiektów hotelowych, apartamentów i biur. Miejsce wykonywania pracy: Gdańsk, Sopot, Gdynia i teren Polski.
      StPr/20/3111
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      obróbka ubytkowa różnorodnych materiałów, szlifowanie płaszczyzn, szlifowanie wałków i otworów
      StPr/20/3112

      StPr/20/3113

      koordynowanie działań związanych z przyjazdem cudzoziemców, ich zakwaterowaniem i otwieraniem kont bankowych; pomoc dla obcokrajowców przy wypełnianiu i podpisywaniu dokumentów dla zleceniodawców ukraińsko i rosyjsko języcznych, pomoc w adaptacji i w placówkach służby zdrowia, rozliczanie czasu pracy zleceniobiorców, współpraca z kierownikami zakładów produkcyjnych, administrowanie dokumentacją. Miejsca wykonywania pracy są wskazane przez zleceniodawcę według potrzeb wynikających z realizacji umów dla kontrahentów: 85-880 Bydgoszcz ul. Toruńska 151; Kowalewice 35, 76-150 Darłowo; 62-070 Dąbrowa ul. Bukowska 12; 64-330 Opalenica ul. Parkowa 2; Stara Droga 1, 63-510 Mikstat; ul. Słoneczna 1, 05-190 Nasielsk; Strzebielinko 24, 84-250 Gniewino; Głowaczewo 5, 78-600 Wałcz; 76-200 Słupsk ul. Przemysłowa 12, Przemysłowa 26 i Portowa 13b.
      StPr/20/3114
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      wykonywanie prac zwiazanych z przygotowaniem do montażu, demontażu, regulacją różnego rodzaju maszyn kolejowych (wagony, lokomotywy, pociągi itp.) regulowanie i ustawianie zespołów taboru szynowego
      StPr/20/3115

      pracownik cywilny - pełen etat Charakter pracy - praca na stanowisku nie ma charakteru pracy biurowej. Praca w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.
      StPr/20/3116

      StPr/20/3117

      organizowanie spotkań i narad zarządu, sporządzanie protokołów spotkań, obsługa telefoniczna, tworzenie zestawień i raportów oraz analiz i prezentacji, zapewnienie przepływu informacji, nadzór mad obiegiem dokumentów.
      StPr/20/3118

      nakładanie powłok malarskich (lakierniczych) na wyroby metalowe i części różnego rodzaju maszyn, sprzętu oraz pojazdy mechaniczny, dokonywanie obmiarów malarskich.
      StPr/20/3119