Zamknij

DORADCY TECHNICZNO-HANDLOWEGO (nr 2868)

Miejsce pracy: 85-503 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: DORADCY TECHNICZNO-HANDLOWEGO (z rysunkiem technicznym) Abyśmy mogli skutecznie i sprawnie pracować na rzecz naszych klientów potrzebujemy osoby, która będzie obsługiwać odbiorców zlecających nam usługi obróbki metali. NA CZYM BĘDĄ POLEGAĆ TWOJE OBOWIĄZKI? - obsługa klienta i podstawowe doradztwo techniczne w zakresie obróbki metali - przygotowywanie wycen kosztorysowych (ofert) w oparciu o dokumentację projektową oraz nadzór nad złożonymi ofertami - obrabianie dokumentacji technicznej - utrzymywanie relacji i kontakt z klientami - nadzór nad realizacją zamówień klienta (we współpracy z produkcją i kooperacją) TA PRACA NIE JEST DLA CIEBIE JEŚLI: - nie spełniasz powyższych wymagań - szukasz pracy tylko na chwilę - marzysz o pracy w korporacji (nigdy przenigdy nie chcemy się w nią zmienić!) - nie lubisz angażować się w wykonywaną pracę - nie lubisz pracować w dynamicznym środowisku - nie jesteś elastyczny - nie lubisz pracować z ludźmi. CO OFERUJEMY? - stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełen etat - pracę w przyjaznej atmosferze, w której cenimy zaangażowanie i współpracę (a nie rywalizację) - praca tylko na 1 zmianę (pn-pt 8:00-16:00, wolne weekendy) - prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach, - współuczestnictwo w budowie naszej marki z tradycjami - rozwijanie wiedzy - współudział w tworzeniu i powstawaniu wielu ciekawych projektów i realizacji naszych klientów, np. w tak bardzo modnych ostatnio branżach jakimi są transport szynowy, meblarstwo itp. - niewątpliwą korzyścią jest praca z klientami biznesowymi, a nie indywidualnymi.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, techniczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY? - znajomości rysunku technicznego i programu CAD (mile widziana znajomość AutoCAD, TruTops CAD) - wiedzy i zainteresowań związanych z obróbką metali i techniką - umiejętności obsługi komputera - dobrej organizacji pracy, zaradności oraz dążenia do poszukiwania rozwiązań - skrupulatności , komunikatywności, odpowiedzialności i otwartości wobec ludzi - mile widziane wykształcenie średnie techniczne Jeśli masz jakieś dodatkowe umiejętności przydatne na tym stanowisku tym lepiej! Pochwal się nimi.
    Pracodawca: DARPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    Adres: Rynkowska 2, 85-503 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: koordynator@darpol.bydgoszcz.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Jeśli jesteś gotowy/a na to, że wszędzie gdzie jesteś będziesz widzieć wykończenia i elementy z metalu (co sprawi, że ciężko Ci wtedy będzie zapomnieć o pracy), chcesz stać się częścią naszego przyjaznego zespołu, a przy tym codziennie rano napić się
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    praca na stanowisku operatora wprowadzania danych
    StPr/20/0484
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    kompleksowe sprzątanie obiektów hotelowych, apartamentów i biur. Miejsce wykonywania pracy: Gdańsk, Sopot, Gdynia i teren Polski.
    StPr/20/3111
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    obróbka ubytkowa różnorodnych materiałów, szlifowanie płaszczyzn, szlifowanie wałków i otworów
    StPr/20/3112

    StPr/20/3113

    koordynowanie działań związanych z przyjazdem cudzoziemców, ich zakwaterowaniem i otwieraniem kont bankowych; pomoc dla obcokrajowców przy wypełnianiu i podpisywaniu dokumentów dla zleceniodawców ukraińsko i rosyjsko języcznych, pomoc w adaptacji i w placówkach służby zdrowia, rozliczanie czasu pracy zleceniobiorców, współpraca z kierownikami zakładów produkcyjnych, administrowanie dokumentacją. Miejsca wykonywania pracy są wskazane przez zleceniodawcę według potrzeb wynikających z realizacji umów dla kontrahentów: 85-880 Bydgoszcz ul. Toruńska 151; Kowalewice 35, 76-150 Darłowo; 62-070 Dąbrowa ul. Bukowska 12; 64-330 Opalenica ul. Parkowa 2; Stara Droga 1, 63-510 Mikstat; ul. Słoneczna 1, 05-190 Nasielsk; Strzebielinko 24, 84-250 Gniewino; Głowaczewo 5, 78-600 Wałcz; 76-200 Słupsk ul. Przemysłowa 12, Przemysłowa 26 i Portowa 13b.
    StPr/20/3114
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    wykonywanie prac zwiazanych z przygotowaniem do montażu, demontażu, regulacją różnego rodzaju maszyn kolejowych (wagony, lokomotywy, pociągi itp.) regulowanie i ustawianie zespołów taboru szynowego
    StPr/20/3115

    pracownik cywilny - pełen etat Charakter pracy - praca na stanowisku nie ma charakteru pracy biurowej. Praca w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.
    StPr/20/3116

    StPr/20/3117

    organizowanie spotkań i narad zarządu, sporządzanie protokołów spotkań, obsługa telefoniczna, tworzenie zestawień i raportów oraz analiz i prezentacji, zapewnienie przepływu informacji, nadzór mad obiegiem dokumentów.
    StPr/20/3118

    nakładanie powłok malarskich (lakierniczych) na wyroby metalowe i części różnego rodzaju maszyn, sprzętu oraz pojazdy mechaniczny, dokonywanie obmiarów malarskich.
    StPr/20/3119