Zamknij

Pracownik techniczny / Pracownik gospodarczy (nr 2874)

Miejsce pracy: 85-674 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Praca w pensjonacie: - sprzątanie wewnątrz i na zewnątrz budynku - drobne prace remontowo-naprawcze - dezynfekcja - ogolna opieka nad obiektem hotelowym Umowa zlecenie lub umowa o pracę
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.11.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 500 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: KPCEEiS Grzegorz Wąs
    Adres: Gdańska 173, 85-674 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 533-209-898
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: 533-209-898
    Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 08:00 - 16:00
    praca na stanowisku operatora wprowadzania danych
    StPr/20/0484
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    kompleksowe sprzątanie obiektów hotelowych, apartamentów i biur. Miejsce wykonywania pracy: Gdańsk, Sopot, Gdynia i teren Polski.
    StPr/20/3111
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    obróbka ubytkowa różnorodnych materiałów, szlifowanie płaszczyzn, szlifowanie wałków i otworów
    StPr/20/3112

    StPr/20/3113

    koordynowanie działań związanych z przyjazdem cudzoziemców, ich zakwaterowaniem i otwieraniem kont bankowych; pomoc dla obcokrajowców przy wypełnianiu i podpisywaniu dokumentów dla zleceniodawców ukraińsko i rosyjsko języcznych, pomoc w adaptacji i w placówkach służby zdrowia, rozliczanie czasu pracy zleceniobiorców, współpraca z kierownikami zakładów produkcyjnych, administrowanie dokumentacją. Miejsca wykonywania pracy są wskazane przez zleceniodawcę według potrzeb wynikających z realizacji umów dla kontrahentów: 85-880 Bydgoszcz ul. Toruńska 151; Kowalewice 35, 76-150 Darłowo; 62-070 Dąbrowa ul. Bukowska 12; 64-330 Opalenica ul. Parkowa 2; Stara Droga 1, 63-510 Mikstat; ul. Słoneczna 1, 05-190 Nasielsk; Strzebielinko 24, 84-250 Gniewino; Głowaczewo 5, 78-600 Wałcz; 76-200 Słupsk ul. Przemysłowa 12, Przemysłowa 26 i Portowa 13b.
    StPr/20/3114
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    wykonywanie prac zwiazanych z przygotowaniem do montażu, demontażu, regulacją różnego rodzaju maszyn kolejowych (wagony, lokomotywy, pociągi itp.) regulowanie i ustawianie zespołów taboru szynowego
    StPr/20/3115

    pracownik cywilny - pełen etat Charakter pracy - praca na stanowisku nie ma charakteru pracy biurowej. Praca w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.
    StPr/20/3116

    StPr/20/3117

    organizowanie spotkań i narad zarządu, sporządzanie protokołów spotkań, obsługa telefoniczna, tworzenie zestawień i raportów oraz analiz i prezentacji, zapewnienie przepływu informacji, nadzór mad obiegiem dokumentów.
    StPr/20/3118

    nakładanie powłok malarskich (lakierniczych) na wyroby metalowe i części różnego rodzaju maszyn, sprzętu oraz pojazdy mechaniczny, dokonywanie obmiarów malarskich.
    StPr/20/3119