Zamknij

Pracownik gospodarczy (nr 3055)

Miejsce pracy: Grunwaldzka 2, 85-236 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: koszenie trawników, odśnieżanie parkingów oraz podejść do klatek schodowych wymiana żarówek w klatkach schodowych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 28.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Robotnik gospodarczy (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane wykształcenie średnie techniczne oraz 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku, brak alergii na kurz
        Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE UP GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Grunwaldzka 2, 85-236 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 530 493 996
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: tel. kontaktowy: 530-493-996 w godz. 8.00-14.00
        Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 08:00 - 14:00
        - przyjmowanie dostaw, - wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją magazynową, - przygotowywanie paczek na wysyłkę - załadunek i rozładunek pojazdu dostawczego Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony (praca od poniedziałku do piątku, w godz. 8-16)
        StPr/20/3077
        wynagrodzenie od od 3 300 PLN

        - obsługa klientów hurtowych - w siedzibie firmy oraz w terenie; - aktywne budowanie rynku, pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami firmy; - doradztwo techniczno-handlowe - przygotowywanie ofert, dobór urządzeń; - realizacja przydzielonego planu sprzedaży na podległym terenie; - koordynacja procesu realizacji zamówień Wynagrodzenie brutto: od 4000 PLN + premie od obrotu. Pracodawca zapewnia niezbędne narzędzia pracy samochód, telefon służbowy, laptop
        StPr/20/3076
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        - sprzedaż asortymentu z zakresu chłodnictwa komercyjnego i klimatyzacji; - aktywne budowanie rynku, pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami firmy; - analiza rynku i ofert konkurencji, planowanie i realizacja strategii sprzedażowych, praca nad rozwojem marki i wizerunku przedsiębiorstwa; - tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta; - administrowanie stronami internetowymi firmy, wprowadzanie nowych produktów do sklepu internetowego, obsługa zamówień; - przygotowywanie materiałów promocyjnych, kreowanie merytorycznych treści dotyczących produktów znajdujących się w ofercie firmy, tworzenie postów na potrzeby social media, optymalizacja SEO, marketing internetowy; - udział w targach, wystawach i konferencjach Umowa o pracę, pełny etat Umowa o pracę na czas określony (praca od poniedziałku do piątku, w godz. 8-16)
        StPr/20/3075

        -współpraca z aktualnymi klientami firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów; -przyjmowanie i realizacja zamówień; -tworzenie ofert handlowych oraz przygotowywanie materiałów promocyjnych; -doradztwo techniczno-handlowe oraz realizowanie planów sprzedaży; -budowanie trwałych i dobrych relacji ze stałymi klientami firmy; Umowa o pracę, pełny etat Wynagrodzenie brutto: od 3300 PLN + premie od obrotu
        StPr/20/3074

        - znajomość zagadnień wytrzymałości materiałów, konstrukcji maszyn; - wykonywanie projektów budowlanych konstrukcji stalowych; - przygotowanie koncepcyjne i dokumentacyjne wdrożenia nowych wyrobów w zakresie konstrukcji stalowych; - przygotowywanie dokumentacji na potrzeby ofertowania wyrobów i wykonawstwa usług drogowych Oferujemy: - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pokrycie kosztów szkoleń, nabycia i odnowienia uprawnień - wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - przelew wynagrodzenia zawsze na czas System wynagrodzenia ryczałtowy + premia
        StPr/20/3073
        wynagrodzenie od 4 500 - 6 000 PLN

        Obsługa wózka widłowego, obsługa produkcji, pakowanie towaru.
        StPr/20/3080
        wynagrodzenie od od 3 400 PLN

        praca w dziale elektromechanicznym jako pracownik utrzymania ruchu instalacji elektrycznych 1 - umowa okres próbny 2 - umowa czas określony 3 - umowa czas nieokreślony
        StPr/20/3085
        wynagrodzenie od od 3 800 PLN

        OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW: a) Sporządzanie druków orzeczeń lekarskich b) Pomoc w prowadzeniu punktu ewidencyjnego c) Sporządzanie sprawozdań do GUS d) Rozliczanie podróży służbowych pracowników cywilnych i żołnierzy zawodowych e) Sporządzanie decyzji administracyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa f) Obsługa systemu LBPP (planowanie budżetowe) g) Wsparcie działalności kadrowej i personalnej pracowników cywilnych i żołnierzy zawodowych. Wykonywana praca w siedzibie Rejonowej Wojskowej Komisji Lekarskiej w Bydgoszczy Wynagrodzenie zasadnicze: 3 200,00zł + inne składniki wynagrodzenia w postaci premii regulaminowej i dodatku za wysługę lat. Wymiar czasu pracy: 5/6 etatu Umowa o pracę na okres próbny od listopada 2020 r. do 31.01.2021 r. (po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony)
        StPr/20/3084
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        Zakres zadań wykonywanych na stanowisku obejmuje miedzy innymi: - przeprowadzanie badań: - gruntów: metodą laboratoryjną i polową, - kamiennych materiałów drogowych, - betonów cementowych, - mieszanek mineralno-asfaltowych, - nawierzchni drogowych, - lepiszczy bitumicznych, - powłok malarskich, - weryfikacja recept na mieszanki mineralno-asfaltowe, - diagnostyka stanu nawierzchni, - wykonywanie pozostałych badań laboratoryjnych i polowych, - opracowywanie wyników badań i ich ewidencjonowanie, - weryfikacja dokumentacji projektowych (koncepcja, projekt budowlany, projekt wykonawczy, szczegółowa specyfikacja techniczna), - uczestnictwo w naradach ds. oceny dokumentacji projektowych, - podnoszenie kwalifikacji w zakresie obowiązujących norm, nowych technologii oraz zagadnień stanowiących przedmiot działania Laboratorium. Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku: - usytuowanie stanowiska pracy: przy ulicy Toruńskiej 174a, budynek wielopiętrowy, schody i winda, - wyjazdy służbowe w teren, - obsługa urządzeń wyposażonych w monitory ekranowe. Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w miesiącu lipcu 2020 roku, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosił mniej niż 6%.
        StPr/20/3067
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        PRZYGOTOWANIE PRODUKTÓW CUKIERNICZYCH, TORTY, CIASTA, CIASTKA, DESERY. Godziny pracy: 08:30 - 16:30
        StPr/20/3066