Zamknij

starszy referent - POIN (nr 3363)

Miejsce pracy: Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Oferta dotyczy 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej Ogólny zakres obowiązków: - opracowywanie dokumentów regulujących ochronę informacji niejawnych w Brygadzie; - udział w zapewnieniu ochrony informacji niejawnych w Brygadzie oraz podległych batalionach; - udział w planowaniu szkolenia z zakresu ochrony informacji niejawnych Wymiar czasu pracy: pełen etat - praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 Rodzaj umowy o pracę - umowa o pracę na zastępstwo.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 299 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • obsługa pakietu MS OFFICE
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagania kwalifikacyjne: 1. Wykształcenie - średnie; 2. Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel); 3. Umiejętność wykonywania prac administracyjno-biurowych; 4. Dyspozycyjność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole; 5. Umiejętność logicznego myślenia, organizacji pracy własnej. Dodatkowe/ Mile widziane: - ważne poświadczenie bezpieczeństwa umożliwiające dostęp do informacji niejawnych.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgos
      Numer telefonu: 0000000
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne: - Curriculum Vitae zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych, z podpisem czytelnym. - List motywacyjny. Dokumenty aplikacyjne należy podpisać czytelnie. Miejsce i termin złożenia CV oraz kwali
      - możliwość zatrudnienia na 1/2 lub pełen etat wynagrodzenie 15-20 zł / godz. netto
      StPr/20/3415
      wynagrodzenie od 15 - 20 PLN

      - wynagrodzenie 15-20 zł / godz. netto
      StPr/20/3416

      - głównie siedząca i ręczna praca - montaż teczek - manufaktura - ustawianie maszyn praca w godz. 6.00-14.00, 14.00-22.00
      StPr/20/3385
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

      obsługa maszyn wtryskowych, prace okołoprodukcyjne, montaż
      StPr/20/3386
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      StPr/20/3387

      obsługa maszyn wtryskowych, prace okołoprodukcyjne
      StPr/20/3388

      opieka nad osobami starszymi - Niemcy, Luxenburg, Francja, Austria - wymagana własna działalność gospodarcza
      StPr/20/3389
      wynagrodzenie od od 7 500 PLN

       obsługa maszyn i urządzeń będących na wyposażeniu warsztatu tj. wiertarki, szlifierki i inne elektronarzędzia  remonty, naprawy wszelkiego rodzaju w warsztacie i na obiektach wykonywania robót  wykonywanie elementów konstrukcji oraz ich montaż i demontaż na obiektach wykonywania robót  wykonywanie prac remontowo-modernizacyjnych na urządzeniach energetycznych
      StPr/20/3390
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

       konserwacje i naprawy aparatury rozdzielczej i łączeniowej wysokiego, średniego i niskiego napięcia  remonty i konserwacje silników elektrycznych 0,4 kV i 6 kV  konserwacje transformatorów i generatorów prądotwórczych  konserwacje baterii akumulatorowych 220 V  remonty i montaże instalacji oświetleniowych oraz gniazd siłowych
      StPr/20/3391

      -współpraca z aktualnymi klientami firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów; -przyjmowanie i realizacja zamówień; -doradztwo techniczno-handlowe oraz realizowanie planów sprzedaży; -budowanie trwałych i dobrych relacji ze stałymi klientami firmy; Umowa o pracę, cały etat Wynagrodzenie brutto: od 4000 PLN
      StPr/20/3392
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN