Zamknij

dozorca (nr 3368)

Miejsce pracy: 85-240 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - ochrona obiektów w Parku Przemysłowym - kontrola ruchu kołowego i osobowego - praca w godz. 7-19, 19-7 - dofinansowania do leków, paliwa, opieka medyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.12.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 700 - 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Obsługa komputera
      Pracodawca: SOLID SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Postępu 17, 02-676 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 695 824 932
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt w godz. 9.00-16.00: tel. 695 824 932 adres rekrutacji: Fordońska 40 85-719 Bydgoszcz
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 9.00-16.00
      - możliwość zatrudnienia na 1/2 lub pełen etat wynagrodzenie 15-20 zł / godz. netto
      StPr/20/3415
      wynagrodzenie od 15 - 20 PLN

      - wynagrodzenie 15-20 zł / godz. netto
      StPr/20/3416

      - głównie siedząca i ręczna praca - montaż teczek - manufaktura - ustawianie maszyn praca w godz. 6.00-14.00, 14.00-22.00
      StPr/20/3385
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

      obsługa maszyn wtryskowych, prace okołoprodukcyjne, montaż
      StPr/20/3386
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      StPr/20/3387

      obsługa maszyn wtryskowych, prace okołoprodukcyjne
      StPr/20/3388

      opieka nad osobami starszymi - Niemcy, Luxenburg, Francja, Austria - wymagana własna działalność gospodarcza
      StPr/20/3389
      wynagrodzenie od od 7 500 PLN

       obsługa maszyn i urządzeń będących na wyposażeniu warsztatu tj. wiertarki, szlifierki i inne elektronarzędzia  remonty, naprawy wszelkiego rodzaju w warsztacie i na obiektach wykonywania robót  wykonywanie elementów konstrukcji oraz ich montaż i demontaż na obiektach wykonywania robót  wykonywanie prac remontowo-modernizacyjnych na urządzeniach energetycznych
      StPr/20/3390
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

       konserwacje i naprawy aparatury rozdzielczej i łączeniowej wysokiego, średniego i niskiego napięcia  remonty i konserwacje silników elektrycznych 0,4 kV i 6 kV  konserwacje transformatorów i generatorów prądotwórczych  konserwacje baterii akumulatorowych 220 V  remonty i montaże instalacji oświetleniowych oraz gniazd siłowych
      StPr/20/3391

      -współpraca z aktualnymi klientami firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów; -przyjmowanie i realizacja zamówień; -doradztwo techniczno-handlowe oraz realizowanie planów sprzedaży; -budowanie trwałych i dobrych relacji ze stałymi klientami firmy; Umowa o pracę, cały etat Wynagrodzenie brutto: od 4000 PLN
      StPr/20/3392
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN