Zamknij

sprzątacz (nr 3375)

Miejsce pracy: Warszawska 25, 85-058 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: sprzątanie obiektów, zamiatanie, mycie podłóg, odkurzanie, ścieranie kurzy, zmywanie, mycie okien, czyszczenie urządzeń. Miejsce wykonywania pracy zgodnie z potrzebami klienta.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 20.12.2020
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Sprzątaczka biurowa
      Uprawnienia:
      • chęć nauki, cierpliwość, dokładność, rzetelność
      • Podejmowanie odpowiedzialności w codziennej pracy
      • sprzątanie
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, dyspozycyjność i gotowość do częstych zmian miejsca wykonywania pracy w zależności od zapotrzebowania, znajomość j. angielskiego lub francuskiego w stopniu umożliwiającym porozumienie się z cudzoziemskimi pracodawcami tworzącymi spółkę
        Pracodawca: BALTIC RELIANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Warszawska 25, 85-058 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 789-277-243
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty: BALTIC RELIANCE Sp. z o.o. ul. Warszawska 25 85-058 BYDGOSZCZ po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i uzgodnieniu godziny spotkania tel. 789-277-243 w godz. 9-14
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: BALTIC RELIANCE Sp. z o.o., ul. DŁUGA 16, 85-034 BYDGOSZCZ, po wcześniejszym kontakcie tel. i uzgodnien
        - możliwość zatrudnienia na 1/2 lub pełen etat wynagrodzenie 15-20 zł / godz. netto
        StPr/20/3415
        wynagrodzenie od 15 - 20 PLN

        - wynagrodzenie 15-20 zł / godz. netto
        StPr/20/3416

        - głównie siedząca i ręczna praca - montaż teczek - manufaktura - ustawianie maszyn praca w godz. 6.00-14.00, 14.00-22.00
        StPr/20/3385
        wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

        obsługa maszyn wtryskowych, prace okołoprodukcyjne, montaż
        StPr/20/3386
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        StPr/20/3387

        obsługa maszyn wtryskowych, prace okołoprodukcyjne
        StPr/20/3388

        opieka nad osobami starszymi - Niemcy, Luxenburg, Francja, Austria - wymagana własna działalność gospodarcza
        StPr/20/3389
        wynagrodzenie od od 7 500 PLN

         obsługa maszyn i urządzeń będących na wyposażeniu warsztatu tj. wiertarki, szlifierki i inne elektronarzędzia  remonty, naprawy wszelkiego rodzaju w warsztacie i na obiektach wykonywania robót  wykonywanie elementów konstrukcji oraz ich montaż i demontaż na obiektach wykonywania robót  wykonywanie prac remontowo-modernizacyjnych na urządzeniach energetycznych
        StPr/20/3390
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

         konserwacje i naprawy aparatury rozdzielczej i łączeniowej wysokiego, średniego i niskiego napięcia  remonty i konserwacje silników elektrycznych 0,4 kV i 6 kV  konserwacje transformatorów i generatorów prądotwórczych  konserwacje baterii akumulatorowych 220 V  remonty i montaże instalacji oświetleniowych oraz gniazd siłowych
        StPr/20/3391

        -współpraca z aktualnymi klientami firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów; -przyjmowanie i realizacja zamówień; -doradztwo techniczno-handlowe oraz realizowanie planów sprzedaży; -budowanie trwałych i dobrych relacji ze stałymi klientami firmy; Umowa o pracę, cały etat Wynagrodzenie brutto: od 4000 PLN
        StPr/20/3392
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN