Pracownik serwisu sprzątającego (nr 0497)

Miejsce pracy: 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszceń biurowych i socjalnych Miejsce wykonywania pracy: Bydgoszcz Kwota wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 19.02.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, wymagany stopień niepełnosprawności
    Pracodawca: INTER SECURITY GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: Fordońska 40, 85-719 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 725-010-919
    E-mail: rekrutacja@intergroup.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Dokumenty (CV + skan orzeczenia lub informację o stopniu niepełnosprawności) e-mail: rekrutacja@intergroup.pl lub tel. 725-010-919
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Praca na stanowisku fryzjer . Zakres wszystkich obowiązków związanych z zawodem.
    StPr/21/0695
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    - Przyjmowanie dostaw, - wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją magazynową, - przygotowywanie paczek na wysyłkę. - rozwożenie towaru do sklepów (Fiat Ducato, kat. B). Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony (praca od poniedziałku do piątku, w godz. 8-16)
    StPr/21/0699
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    przygotowanie do produkcji, rozkrój skóry
    StPr/21/0696
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    szycie maszynowe ubraniówki
    StPr/21/0697

    rozkrój skóry + szycie ręczne skóry
    StPr/21/0698

    nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania produkcji, wizualna kontrola produkowanych elementów z metali, lakierowanie tych elementów, pakowanie gotowej produkcji.
    StPr/21/0665

    praca na hali-pakowanie towarów i przygotowanie do wysyłki, wykładanie towarów na taśmę, oznaczanie wyrobów gotowych, proste prace magazynowe i produkcyjne, kontrola jakości produkowanych wyrobów, utrzymywanie czystości maszyn i stanowiska pracy.
    StPr/21/0668

    StPr/21/0669
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    pomoc głównemu mechanikowi, diagnozowanie usterek, naprawy pojazdów, sprzątanie warsztatu
    StPr/21/0672

    strzyżenie, farbowanie i modelowanie włosów, doradztwo w zakresie doboru fryzury
    StPr/21/0673